• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
Holky díky jen musím ještě přespříští týden znovu na ultrazvuk malej má prý mírně dilatované ledvinové pánvičky,ale jinak je v pohodě
12. kvě 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 Ježiš, co to znamená??? :fearful:
12. kvě 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
má ty pánvičky mírně rozšířený
12. kvě 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 A co se s tím bude provádět, jestli to tedy nějak napravit lze?
12. kvě 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
prý se to u chlapečků stává a snad se to ještě do porodu nebo po porodu srovná
12. kvě 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 kvůli úrovni řeckého zdravotnictví
12. kvě 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra neboj, prvně si dám slabý :slight_smile:))

já naštěstí nemám čich, takže pachy mě míjejí, aspoň něco :slight_smile:
12. kvě 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ada80 a co se vlastně v té rizikové poradně dělá navíc? nějaké speciální UTZ?
@monulkab aha... :(
@kajka_37 nemáš čich? jako vůbec?
@monulkab vůbec, ani ťuk... jooo když nám ve škole dali čichnout k čpavku, to mě něco zašimralo..ale jinak fakt necítím nic... neb oto neumím vnímat...ale mamča si spíš myslí, že to je tím že sem jako malá byla furt nemocná, furt nějaký kapky do nosu a pak ještě mandle... no já nevím... já tvrdím furt že musím mít něco spešl.... z malíčku mi rostl 6.tý prst, jedna stolička měla 5.hrot.... já sem exot :D
12. kvě 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. kvě 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a chutě cítíš? jsem si právě myslela že to jde ruku v ruce spolu, jako když mám rýmu, tak taky necítím co jak chutná...
12. kvě 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab chutě mám... teda normálně.... teď nějak mě zrazují :slight_smile:
12. kvě 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1
@kajka_37

Holky to řekno nám trvalo 24 hodin, nazpátek 20 hodin,ale potkali jsme tak čechy co jeli dva dny :grinning:
12. kvě 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mazec, tak já ještě budu do mateřský podepisovat novou smlouvu,jen musim zjistit jak dlouho na ni musim byt zamestnana, abych měla mateřskou z té nové smlouvy. Dr. bude mít radost až přijdu ukončit neschopenku.
12. kvě 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mateřská se počítá z posledních 6ti platů ne?
12. kvě 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musím vyrazit příští týden na sociálku se vyptat: mám 1 prac. smlouvu u 1 zaměstnavatele na úvazek 1,0 a pak jsem do konce dubna pracovala u jiného zaměstnavatele na dohodu, ale z tohoto platu mi normálně odcházelo soc. pojištění. Tak zkusím vyzjistit, jestli mi mateřskou budou vyplácet jen od jednoho nebo od obou zaměstnavatelů (což by samozřejmě bylo prima)
12. kvě 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 tak to jsme dvě, s pindíkem bříšku :slight_smile: bude teď spousta chlapečků...
S těma ledvinama se to ještě fakt může srovnat, ještě je čas. Tak to když na UZ bylo všecko ostatní v pořádku, tak si myslím, že dopadne dobře i ta amnio. Oni tam hledaji vždycky ruzny znaky tech poruch a to už by ti řekli, kdyby něco viděli...
12. kvě 2011 v 19:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 to je uplne jedno, jak dlouho jsi zamestnana na novou smlouvu. Bude se to počítat z posledního příjmu,ikdyby to melo byt ze dvou mesicu z nove smlouvy a ze 4 mesicu stare smlouvy... udela se průměr. Alespon to tak bývalo...
12. kvě 2011 v 19:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, konečně pátek :slight_smile:
13. kvě 2011 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra ahojky

dobré ráno všem :slight_smile:
13. kvě 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Od rána se všude mluví jen o tom, že je pátek 13. a o hokeji :slight_smile: Včera jsem psala Rusům, aby vypadli, vypadalo to nadějně, ale nakonec měli štěstí a vyhráli nad Kanadou :frowning2:
13. kvě 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra pátek 13. je můj šťatný den, takže vyhrajemééééééééééééééééééé :dizzy_face: kam jsi jim psala? :grinning:
13. kvě 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Jee já jsem popleta, mělo to být přála :wink: Kamarádka jde dneska na CR, oni chtěli aby jim to vyšlo na 13., páč přesně před rokem měli svatbu :slight_smile:
13. kvě 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra jj, taky jsem fandila Kanadě....Co je to CR?
13. kvě 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 ja jsem nevidela tu posledni tretinu a nez jsem sla spat, tak Kanada vedla a rano ctu na internetu, ze Rusove vyhrali...grrr. CR je cisarsky rez :slight_smile:
13. kvě 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra tak to jsme na tom stejně, já viděla jen začátek 3. třetiny a byla jsme strašně unavená, tak jsem šla raděj spát a ráno jsme se ptala kolegy hned po příchodu do práce :slight_smile:
Dnes jsme si vzala těhu kalhoty :slight_smile: Jsem zase zkoušela oblečení a ve všem vypadám jak vorvaň....
Ahá, císař, mě to nedošlo :grinning:
13. kvě 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Ja CR videla taky poprve tady a nez mi doslo co to znamena, tak to chvili trvalo :grinning:
Rano to tady vypadalo na dest a nakonec bude svitit slunicko a ja si vzala dlouhe kalhoty, tricko a svetr, tak se budu zas parit. Hruza :frowning2: No ja si ve vsem prijdu taky jak vorvan, nic si z toho nedelej.
13. kvě 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra já mám dlouhé kalhoty, ale s sebou kraťásky, ale tady je ještě teda zima. Sice 15 stuňů, ale fouká studenej vítr, takže asi v těch kalhotech zůstanu.
13. kvě 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek