Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

mimys
13. kvě 2011

aha, tak to je teda pěknej tajemník 🙂 takhle vás napínat !!! 🙂

ada80
13. kvě 2011

mimys:snad jo.Ve středu to byl týden co jsem byla na plodovce a doktorka říkala že když nezavolají do týdne tak by mělo být všechno v pohodě

ami33
13. kvě 2011

@monulkab nám je to s manželem jedno,ale vědět už bysme to chtěli.

marketas1
13. kvě 2011

@mimys moc moc gratuluju k výborným zprávám!
@ami33 a co koupit plíny v nějakém dětském obchodě?
@lipetra ty jo, jsi mi to napsala hezky, ale já si to stejně sama nevypočítám ☹ Kdo mi to vypočítá, jestli na tu 2 letou mám nárok?
@kajka_37 achojky, jak je? Co nevolnosti dneska?

mimys
13. kvě 2011

@ada80 Tak ho budeš oblíkat do sukýnek, jako járu cimrmana 🙂 alespon nepujde na vojnu 🙂 ..ikdyz ted uz se na vojnu nechodí... tak nevim, kde ta výhoda.. 😉

Vidis, ja mela dva kluky a veci spoustu, ale jak uz jsme neplánovali, že nekdy budeme zase plánovat, tak jsem vsecko rozdala kamarádkám a ted zacínám odznovu. Ale zase si to užívám 🙂 Ono stejně,kdybch nejake veci po klukách měla, tak uz by v tom vypadal chudák jako sociál 🙂 precijem 14 let staré oblečky... a to tehdy jsem neco mela ještě po mě 🙂 .

ada80
13. kvě 2011

mimys: 😀 😀 já těch sukýnek zas tolik nemám

mimys
13. kvě 2011

@ada80 No ono do 2-3 dnu je ta rychlometoda, ktera najde ty nejcastejsi vady, tak jestli nevolali, tak myslim, ze opravdu muzes byt v klidu.

kajka_37
13. kvě 2011

@marketas1 ahojky, dneska kupodivu zatím dobrý 🙂 (ťuk ťuk ťuk)

ada80
13. kvě 2011

vyberu nějáký neutrální barvy přece jen některý věci na sobě malá ani neměla,ale něco novýho určitě koupím to je jasný

mimys
13. kvě 2011

ja uz se nemuzu dočkat... zitra se jedem podívat na ten náš zázračnej kočárek... Doufám, že to nebude zklamání !
pak sem dám fotku 😉

ada80
13. kvě 2011

mimys:doktorka včera říkal,že rozštěpy nemá tak snad je opravdu v pořádku,doufám,že ty ledvinové pánvičky se taky srovnají

mimys
13. kvě 2011

@ada80 Taky jsem slyšela že tenhle problem se vetsinou sam upravi, tak snad nebudete mit vyjimku.

ada80
13. kvě 2011

jo holky a 6.6 jdu na test na cukrovku 😝

marketas1
13. kvě 2011

@ada80 neboj, bude to dobrý. Pánvičky se určitě upraví. Hlavně, že nemá žádnou vadu! 😵
@kajka_37 Jsem na tebe včera večer myslela u hokeje, když jsem do sebe tlačila jahody 🙂
@mimys těším se na fotečku kočárku 🙂

ada80
13. kvě 2011

mimys,taky doufám,prý se to jen sleduje ultrazvukem a buď se to srovná nebo se dávají po narození atb v horším případě operace

ada80
13. kvě 2011

marketas1:díky snad se to upraví,vadu snad nemá,doufám!!!!!!

kajka_37
13. kvě 2011

@marketas1 koukám že sem nakazila dalšího s jahodama 🙂))

mimys
13. kvě 2011

@ada80 No taky me to asi ceká, tohle vysetreni si dr. neodpustí :-/ minule jsem jim to tam malem vyhodila :-/
Poslal me tam, protoze ma segra cukrovku...

ada80
13. kvě 2011

mimys.já musím protože když jsem čekala malou tak mi našli těhotenskou cukrovku a musela jsem si píchat inzulín

mimys
13. kvě 2011

@ada80 aaa :-/ tak to je mrzutý :-/ to se divim, že nestačila jen dieta. Tak to sis toho teda fakt uz dost prošla..
Stejně, co ženský pro ty mimča vydržeji, to by chlap nevydržel ...

monulkab
13. kvě 2011

@ada80 prosím tě v kolikátém tt se na tu cukrovku chodí???

ada80
13. kvě 2011

to máš teda pravdu,proto máme děti my a ne chlapi

mannadela
13. kvě 2011

@mimys Tybrďo, počkej 😨 . Šestý měsíc - ale ne kalendářní, že? To jsem totiž počítala a bylo by to až 24.5.

ada80
13. kvě 2011

monulkab:ve 24tt

monulkab
13. kvě 2011

já myslím že na ty testy cukrovky posílají všechny, teda aspoň všechny moje kamarádky na nich byly...

monulkab
13. kvě 2011

@ada80 tak to mám ještě času....🙂

mimys
13. kvě 2011

@kajka_37 jahod jsem vcera koupila 2kg košík, tak jsem měla jahodové orgie 🙂 dokonce i na jahodový knedlíky došlo 🙂 a pak jsem se napájela jahodovým koktejlem jak malá 🙂 mňaam 🙂

ada80
13. kvě 2011

holky já zas mám pořád chuť na pomeranče

kajka_37
13. kvě 2011

@mimys jj jahůdky sou faaaaajn.... a teď co mi pomáhají umoudřit žaludek, miluju je ještě víc 🙂)))))))))

cell
13. kvě 2011

a já na okurkový salát, řádně kyselý 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru