Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
13. kvě 2011

@marketas1 Libi se mi obleceni v HM, v Marks and Spencer nebo v Nextu, ale i napr. v Tescu maji pekne oblecky 🙂 Ty si muzes vybrat zda chces na dva roky nebo na tri roky, jen se to lisi v penezich. 😉

ada80
13. kvě 2011

kajka_37 koukám,že nemusíš kupovat dárky,budete mít vánoční miminko 🙂

mimys
13. kvě 2011

@mannadela no ja nekde cetla že 21 týdnem začíná 6 měsíc 🙂 tak snad je to pravda 🙂
http://www.rodicum.cz/clanek/21-tyden-tehotenst...

monulkab
13. kvě 2011

@cell já bych se taky ujedla okurovýho a rajčatovýho salátu!!!

kajka_37
13. kvě 2011

@ada80 jj budeme mít malé vánočňátko 🙂)

mannadela
13. kvě 2011

@mimys no, každopádně to letí 🙂. Když si vzpomenu, jak jsem si připadala v osmém týdnu děsně těhotná tak se musím smát 😀... je to tak dávno.

mannadela
13. kvě 2011

@mimys 6.lunární... tak to jo 🙂

ada80
13. kvě 2011

kajka_37 to je nejkrásnější dárek 🙂

mimys
13. kvě 2011

@mannadela No fakt, to jo. já když tu tehdy tou dobou četla diskuzi maminek a videla jsem 21 týden, tak jsem si rikala... jee to než bude u mě... At ed ty holky asi už maji mrňata v kočárku 🙂

marketas1
13. kvě 2011

@lipetra jako na tebe nebo na prcka oblečky?Já vím, že si můžu tu mateřskou vybrat, ale vím, že ta na 2 roky je podmíněna nějakým výdělkem a když ho nedosáhneš, musíš jít na 3 roky....
Holky, já jsem dneska dostala příšernou chuť na hlávkový salát 😀

kajka_37
13. kvě 2011

@ada80 to rozhodně ;) narodí se přesně 2 roky po té co sme si řekli že začínáme se snažením 🙂

ada80
13. kvě 2011

Hoky zatím se loučím půjdem se najíst a pak i půjdu s malou lehnout zatím páá

ada80
13. kvě 2011

kajka_37 tak vám to krásně vyšlo,tak hlavně ať je všechno v pořádku

mimys
13. kvě 2011

@mannadela ted koukam na http://www.tehotenskakalkulacka.cz/ a vychazi tam taky 6 mesic... ale co je zajimavejsi... 19 týdnů do porodu 😕 🙂 to už jsme vlastně za polovinou ! to je fofr!

cell
13. kvě 2011

@kajka_37 : tak to gratuluju o to více, to budou požehnané Vánoce 😵

marketas1
13. kvě 2011

@ada80 dobrou chuť 🙂 a sladké sny 😵

mimys
13. kvě 2011

@kajka_37 Moje švagrová to měla tak, že na Štědrý den udělala salát, obalila kapra, připravila na stůl a odjela do porodnice 😀 nakonec měla jen rychlou ústavní studenou večeři, protože kuchařky měly volno a jako kompenzace špatné večeře se jí před půlnocí narodila holčička 🙂

kajka_37
13. kvě 2011

@cell 😉 díky

@mimys já to vidím že dopadnu úplně stejně 😀

marketas1
13. kvě 2011

@kajka_37 Káji, já zase doufám, že porodíš 20.12. a na Štědrej večer už budete z porodky doma a budete mít pod stromečkem nejúžasnější dárek 🙂

kajka_37
13. kvě 2011

@marketas1 to by bylo nejideálnější 🙂

marketas1
13. kvě 2011

@kajka_37 já myslím, že to tak nějak bude 🙂 😉

kajka_37
13. kvě 2011

ale podle snu budu doma až na silvetr...:-P

marketas1
13. kvě 2011

@kajka_37 tak ale to taky není špatný 🙂

kajka_37
13. kvě 2011

@marketas1 jen tak trochu doufám, že se sen sekl pohlavím :D

abyste byly v obraze...se mi totiž na začátku roku zdál sen že na toho silvestra sem doma už s prckem....měsíc a kousek na to sem byla na IUI a ono to klaplo 😵

marketas1
13. kvě 2011

@kajka_37 Káji, i tak by to bylo jedno. Nejdůležitější je, že se nám to po 2 letech oběma povedlo!

kajka_37
13. kvě 2011

@marketas1 to určitě... ve finále je jedno co to bude, kdy to bude... hlavně že bude vše ok ;)

marketas1
13. kvě 2011

@kajka_37 😵

ami33
13. kvě 2011

Tak holky zkusím dát poprvé něco do bazárku, snad to zvládnu.

marketas1
13. kvě 2011

@ami33 co budeš prodávat?

ami33
13. kvě 2011

@marketas1 na začátek dvě sukně dlouhý, už je mám nafocený, jen nevím jak s těma velikostma, když to mám z usa a tak je třeba velikost 4 nebo 6 chjo,asi to budu muset poměřit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru