Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
17. kvě 2011

@marketas1 a já chci pod třešňu a basta hehe

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 pod jakou třešňu zas?

kajka_37
17. kvě 2011

@monulkab
@ami33 já bych tam jela znova, ale ne v době sezony.... porovnávala sem fotky s červnem kdy tam byla kamarádka a pláže prázdnýýýýý! úžasný 🙂
kajteři sou blázni s padákem ve vodě :D

ami33
17. kvě 2011

holky já celý těhu neblila a minulej víkend sem byla na sluníčku,ale fakt pod baldachýnem na houpačce a pak sem byla ve stínu a dost sem pila furt, myslíte, že to mohl být slabý úpal, se toho slunka v létě docela bojím.

ami33
17. kvě 2011

@marketas1 no na tejden jedu po třešňu tam je stín a na tejden jedu pod ořech, páč tam je taky stín ?-DD

ami33
17. kvě 2011

@kajka_37 hele právě kajterů je tam jak much na Lefkádě a proto my tam jeli po sezóně a luxus

kajka_37
17. kvě 2011

@ami33 když my sme s tou dovčou marní... my to mimo sezonu nikdy nestíháme... :P
no ale aspoň sem měla koho fotit :D

ami33
17. kvě 2011

@kajka_37 no my většinou jednu před nebo po sezóně a jednu v sezóně, letos dám ořech před sezónou a jak budou třešně, tak změním lokaci 😀D

kajka_37
17. kvě 2011

@ami33 :DDD

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 😀 jo tákkkkk.

ami33
17. kvě 2011

@kajka_37 @marketas1 tak jela bych i pod angrešt,ale dělá málo stínu a špatně rodí 😀

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 angrešt, mňam!

ami33
17. kvě 2011

@kajka_37 sem teprve teď narazila na IP, hele ten recept nic moc jako, jsem ji jedla od babičky a byla úžasná a tuhle co jsem pekla podle netu nic moc, budu hledat další recept,ale dneska došel leták Tesca a bude rebarbora a za dobrou cenu.

ami33
17. kvě 2011

@marketas1 no jsme ho vysázeli už tak před rokama, chytli se jen dva keříky a každej rok jen pár kuliček,ale letos jsem koukali na pupeny a bylo jich tam hafol, tak snad to začne letos trochu rodit.

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 já jsem včera objevila rebarboru v Bille, tak najdu recept na netu 🙂

kajka_37
17. kvě 2011

@ami33 tak nám letos budou rodit max borůvky...ale to nasbíráme sotva hrstku :D

ami33
17. kvě 2011

@marketas1 no vida, ona bude teď jen nějakou dobu a pak přes léto nebude....těch receptů je spousta, já vybrala zrovna nic moc a to jsem dělala posýpku a se vším všudy, nejlepší byla teplá pak jí tqak zapít abych se neudusila hehe

ami33
17. kvě 2011

@kajka_37 u nás je borůvek hafol, se to sbírá po litrech,ale já to jeden rok přehnala, pak jsem to zamrazila a pak jsem to rozdala a od té doby sbírám tak akorát do pusy

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 zavolám mamině,ať mi recept nadiktuje a hodím ho sem 🙂

kajka_37
17. kvě 2011

@ami33 nj když my na podzim teprve zasadili... tak máme radost... :D jen maliny to nerozdýchali :D a další várka už bude muset do květináče... brouk včas nevyslyšel mé prosby hajdalák jeden.....

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 borůvky, mňam!

ami33
17. kvě 2011

@marketas1 tak dobrej osvědčenej recept si ráda vezmu 😀
@kajka_37 tak na borůvky jedině do lesa, se nám ty potvory fialový v Beskydech rozmnožili ?-DD

ami33
17. kvě 2011

holky všechno je dneska mňam, mám zase žravou, naštěstí ty kila zatím docela stojí, dneska sem měla bramboračku a špagety se šunkou, smetanou a sýrem, jako lahoda

kajka_37
17. kvě 2011

@ami33 nj jenže emeeerický v lese nerostou :D

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 snad ho mamča má od babičky! Jenom já tak strašně přibírám....

ami33
17. kvě 2011

@kajka_37 no ták, nám se zachtělo emerickejch velikostí, tak to je jasný, hele oni když jsou emerický, tak se to i rychleji nasbírá

ami33
17. kvě 2011

@marketas1 zase třeba nebudeš tolik přibírat později, mě to taky jednou rychleji skočilo, mi přišlo skoro o 2 kila za den a pak se to zase zastaví uvidíš. Já chodím co 3 týdny do poradny a vždycky hlásím kilo navíc, kéž by to tak zůstalo.

kajka_37
17. kvě 2011

@ami33 nj on je má na zahradě tchán a sou taaaaaaaaaaaak dobrýýýýýýýý 😎

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 to já co týden, tak kilo ☹

monulkab
17. kvě 2011

@kajka_37 ano ano, já na lefkadě byla taky jednou v červnu a jednou v červenci a rozídl byl opravdu vidět...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru