Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
17. kvě 2011

@kajka_37 aha, tchán zasadil, snacha sklízí, to je rozumná dohoda, k oboustranné spokojenosti, taky to tak u nás máme 😀

kajka_37
17. kvě 2011

@ami33 co snacha.... ta kolikrát přijede pozdě... on na ně chodí i zeťák s vnoučaty :D:D:D

ami33
17. kvě 2011

no toto, nejvyšší čas zavést ějaký pořadník 😀D

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 @kajka_37
😀 😀 😀

kajka_37
17. kvě 2011

@ami33 no já jen doufám, že švára nebude ožírat naší úrodu :-/ 😀
ale na třešně k nim pojedu, to jooo :D

marketas1
17. kvě 2011

@kajka_37 😀 😀 😀

ami33
17. kvě 2011

@marketas1 tchán zahradník k nezaplacení 😀 jako naši tchánovci mají hafol rybízů, hotový plantáže jako a já ještě neměla ani rybízovou buchtu, tchán to narve stejně vždycky do kvasu a tchýně urve něco na marmelády, který stejně nikdo nechce , si musím letos urvat aspoň na buchtu

ami33
17. kvě 2011

@kajka_37 no to so zajeď, jim by stejně bylo bylbě, kdyby to měli všechno sníst sami 😀D

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 mamina má taky hodně rybízu, ale já rybíz moc nemusím, jen černej 🙂

ami33
17. kvě 2011

oni mají všechny druhy, a já kyselý miluju, i třeba ta rebarbora je dost kyselá, pokud to nezasypeš cukrem a můj mi řekl co to peču za kyselý buchty 😀 tchánovci mají ještě vysázený švestky,ale to jde asi taky všechno do kvasu, všechny vitamíny zničej kvasmeni 😀 😀 😀

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 švestky miluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kajka_37
17. kvě 2011

@ami33 kvasmeni :D

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 já slivovici nerada, takže pro mě by to byl hřích to naházet do kvasu!

cell
17. kvě 2011

náhodou rybízový jogurtový koláč je náramná ňamka, úplně se mi vybavil ... myslím že to kvůli kyselosti bude letos buchta No*1 😀

ami33
17. kvě 2011

@marketas1 @kajka_37 jo skoda ovocíčka, já taky destiláty nepiju fuj a jak to smrdí blééééééééé

kajka_37
17. kvě 2011

@cell já letos na kyselý budu muset asi zapomenout, aaaach jo 🙂

ami33
17. kvě 2011

@cell jé hlavně ať je to kyselý a mokrý, ňám, co já na víkend upeču sakra...že bych zkusila rebarboru číslo 2

ami33
17. kvě 2011

@kajka_37 jakto? žáha palí?

ami33
17. kvě 2011

holky pojďte čučet na kočáry, chci mít ještě něco místo x-landera nějakýho jinýho favorita

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 já mám teď tenhle, ale je to 3kolka http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=2...

ami33
17. kvě 2011

@marketas1 tam moc nechápu ten podvozek, proč je o tolik delší než kočár?

kajka_37
17. kvě 2011

@ami33 prcek mi pak v žaludku dělá rošádu... :(

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 nevím,ale má to i to pérego takhle a asi lepší a prostornější pro sporřák pak

beisis
17. kvě 2011

Ahoj holky se zapojím k vám do diskuze na téma kočárky. Cam cortinu jsem si vybrala i já, protože u prvního jsem neměla zkušenosti, tak jsem dala na mámu a vybrala kočár podle mámi. No ale u druhého mám přeci jen vyšší nároky a strašně mě mrzí, že jsme do cortiny nešli hned.

ami33
17. kvě 2011

@marketas1 no to mě taky napadlo, že je to tak kvůli sporťáku a nebo taky kvůli té stabilitě,ale to není ten perego že?

cell
17. kvě 2011

@kajka_37 : do léta už budeš ok, ještě ráda slupneš 😉

marketas1
17. kvě 2011

@beisis jé, a už ten kočárek máš? Je dobrej?
@ami33 nene, není, ale je mu dost podobnej....

kajka_37
17. kvě 2011

@cell doufám... některé ovoce můžu, některé ne..a chybí mi to... třeba o víku když mi bylo fajn sem mohla jíst hrozno.... ráno sem si dala jednu blboiu kuličku a je zle :(((

beisis
17. kvě 2011

@marketas1 Ještě ne, ale zkoušela jsem si ho na obchodě a četla všechny možný i nemožý recenze a prostě je to jasná volba. Je stabilní ( což některé 3 kolky nejsou viz teutonie.) Fakt jsem snim dělala psí kusy, protože jedno dítě už mám, tak aby to vydrželo nájezdy malýho plus našich dvou psů. Fakt jednoduchá ovladatelnost, ale spíš ti hodím jejich předváděcí video sice je ve španělštině, ale třeba díky němu se do něj můj přítel zamiloval a že chlapy to neřeší.

https://www.youtube.com/watch?v=W0sFQps8LG4
marketas1
17. kvě 2011

@beisis výborný, díky moc, teď jsme rozhodnutá na 99%

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru