Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
17. kvě 2011

já nevím,asi jsem na ty kočáry moc velká čuňa 🙄

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 😀 to chce vyzkoušet 🙂

marketas1
17. kvě 2011

holky, loučím se,papa zítra

ami33
17. kvě 2011

@marketas1 já koupím jedině tady u nás, mají hodně značek, po netunic nechci, to pak nebudu reklamovat, asi stejně skončím u x-landera

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 a co se ti na CAM nelíbí?

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 ve Valmezu b měla být největší prodejna kočárků v ČR. Kamarádka tam byla. Chceš zjistitt kde to je?

beisis
17. kvě 2011

@marketas1 Doporučuji ještě vyzkoušet na kamenném obchodě, protože tam jsem se zamilovala úplně a bylo jasno. Jen jsem jí na netu našla za 13, tak kdyby jsi se pro ní rozhodla, tak ti dám echo jestli chceš. Ale fakt jsem koukala na jané a tak a prostě ta cortina je prostě dokonalá.

ami33
17. kvě 2011

@marketas1 já vím kde, já tam jezdím DARA BABY

marketas1
17. kvě 2011

@beisis pisni mi, prosím, odkaz do mejlu marketabajnarova@seznam.cz. díky moc. A vyzkouším ho v sobotu

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 tak vidíš, to máš lepší než my všichni tady 🙂

ami33
17. kvě 2011

@marketas1 má některý dobrý vychytávky,ale mě se nelídí designově, to říkám sem čuňa

ami33
17. kvě 2011

@marketas1 houby některý tam vůbec nemaj 😀 ale je je tam toho hafol, celý jedno patro, ještě přemýšlím, že koupím hlubokej jenom, vajičko do auta si půjčím od švagrové, pak později jen sporťák od roku sedačku, kámošky stejně už ty dvouleté dávají na další léto do golfáče, to furt kupuješ jenom kočáry jak pako

beisis
17. kvě 2011

@marketas1 Máš to tam.

@ami33 Já nevím mě se nelíbil moc na obrázku, ale když jsem ho pak viděla na živo, tak jsem se prostě zamilovala. A k čemu je desing, když jinak je nepoužitelný

ami33
17. kvě 2011

@beisis taky se na něj mrknu na živo, já doufám, že vyberu kočár, kterej bude splňovat všechny mé očekávání, tobě gratulka, že už jsi našla, mě vždy všechno trvá dýl, sem čuňa v tomhle.

kajka_37
17. kvě 2011

kdyby byla cortina 4kolka tak jí beru....

cell
17. kvě 2011

já mám taky ke 3-kolkám nedůvěru 😖

kajka_37
17. kvě 2011

mě vyprávělo pár kamarádek jak se jím kočár převrátil a tak... no dík necu...

cell
17. kvě 2011

taky jsem slyšela .... navíc máme velkýho psa, kterýho občas hodlám ke kočáru přivázat ... popř. využít i k tahu 😀 , tak potřebuju stabilní kočár 🙂

kajka_37
17. kvě 2011

nemáte berňáka nebo tak něco že ne :D bys je pak taky dlooouho nemusela vidět.... kamarádka berňáka má a ta ho kolikrát nemůže udžet samotnýho :D

cell
17. kvě 2011

nee, labradorku .... k dětem naprosto spolehlivou, ta mi s kočárem nezdrhne 🙂

beisis
17. kvě 2011

@cell To my máme taky takovýho středního, ale naši maj novofulanďana a když ten tu cortinu známejm nepřevrátil, tak jí prostě věřim. Mě se hlavně líbí, jak stím jde dobře manipulovat a hlavně strašně rychle rozložit a složit, což jak jsem se přesvědčila je fakt potřeba. Já už v životě nechci kočárek, kterej bude mít dvě přední kolečka aretační o 360° protože ty jsou ještě míň stabilnější než tříkolky. A to je vlastní zkušenost, protože jsem to měla u prvního syna a málem jsme ho několikrát vyklopili a neprojela jsem sním ani když bylo trochu sněhu. A hlavně já potřebuju i velkou korbičku abych v ní měla dceru celou zimu. A nemusela v půlce zimi přecházet na sporťák.

kajka_37
17. kvě 2011

@cell jéé 😵 😵 😵 labradora nebo retrívra bych brala... 🙂

monulkab
17. kvě 2011

@beisis ten kočárek vypadá dobře...fakt že jo

beisis
17. kvě 2011

@monulkab Já ho viděla v béžové na živo a prostě byl fakt krásnej. Pro holčičku super. I teda pro kluka ona je béžová stejně neutrální

monulkab
17. kvě 2011

@beisis jojo, mě se béžová taky líbí, mám v albíčku jednoho boldera v béžové.

ami33
17. kvě 2011

tak jsem studovala zase kočáry a jsem chytřejší jen o tolik, že casual play to taky nebude, chjo zase

lipetra
18. kvě 2011

@cell Ahoj chodim cvicit kazde pondeli od 16.30 do Vodickovy na pilates a ctvrtky od 16.30 na balony na Jirak. To mi povidej, taky se mi nechtelo chodit samotne, ale nakonec jsem se dokopala a uz to jde. Tak klidne se pridej 🙂
My mame taky velkeho psa, dobrmana 😉 Tak potrebujeme stabilni kocarek, ktery neco vydrzi 😉

lipetra
18. kvě 2011

Dobré sluníčkové ránko holky 🙂

marketas1
18. kvě 2011

krásné ráno všem 🙂
@beisis moc moc děkuju za ten odkaz. Včera jsme s manželem koukali na to video a v sobotu ho jdeme prubnout. A souhlasím, že pokud je 3kolka kvalitní, tek je mnohdy stabilnější než 4 kolka!
@ami33 mě taky záleží na desigenu, ale nejdůležitější pro mě je, aby bylo v tom kočárku miminku dobře. CAM má hlubokou a vypolstrovanou korbičku, což na zimu ocením, chci, aby bylo mimi v teple a mělo dost místa. X-lander je proti CAM strašně plytkej a na miminko by víc foukalo a táhlo. A sporťák pak je trochu lepší než x-lander. Ale projedeme v sobotu oba a uvidíme... 🙂

lipetra
18. kvě 2011

@marketas1 Já začínám taky váhat mezi kočárky, furt vede ten můj Leviroo, ale už má konkurenci 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru