• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@lipetra jakou, prosím tě? :slight_smile:
18. kvě 2011 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 Teutonia, vcera jsem si ho zkusila a teda zacinam vahat:slight_smile:
18. kvě 2011 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Hojte bábyyyyyyyyyyyyyyy hehe,
@marketas1 no já taky pořád váhám, holt jsem váha a jiné to nebude
@lipetra jakou jakou jakou :grinning:
@lipetra o teutonii jsem včera někde něco četla
@marketas1 s tou korbičkou máš pravdu, začínám i uvažovat že koupím hlubokej zvlášť a apk vyberu zase sporťák sólo, sedačku do auta půjčím od švagrové a pak stejně ještě přijdou na řadu golky.
18. kvě 2011 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra ten je prej dobrej, ale drahej,ne?
@ami33 a nevyjde tě to moc draho? Takhle to kombinovat?
18. kvě 2011 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 do 15 se určo vejdu, to bych stejně dala za jakoukoli kombinaci , kámoška třeba měla všechny kočáry po někom, od hlubokého, přes sporťák až po golfky. Hlubokej bych koupila novej a další pak asi už starší.
18. kvě 2011 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@ami33 aha, jo tak to jo :slight_smile: Já bych měla strach kupovat použitej kočár, kdybych ho předtím neprubla....
18. kvě 2011 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 jenže když se koukám na dalších asi 5 značek kočárů tak zjišťuju že ty vnitřní rozměry korbiček jsou to samé co u x-landera mnohdy spíš menší.
18. kvě 2011 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 tak já bych asi spíš tady od někoho než po netu, taky bych to chtěla první viodět,ale kámoška kupovala po netu i švagrová a fakt byli spokojené
18. kvě 2011 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@ami33 Já jsem o ni mluvila už včera než mi to spadlo :frowning2: Ale jak jsem si ji včera zkusila, tak prostě je lehká. Jen kamaradka ma tenhle sportak, jen starsi model: http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1778057 a je drazsi nez ten co jsem mela vybrany puvodne :unamused:
18. kvě 2011 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 Je drazsi. Pohybuje se v cenove relaci 14-20 tisic co jsem koukala. :frowning2:
18. kvě 2011 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra a to jako jenom sporťák za 15.000 jo?
18. kvě 2011 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra jj, já vím,koukala jsem, že v průměru 18tisíc....
@ami33 jenomže když mrkneš na x-lander, tak on je zkosenej, takové vajíčko. Třeba ten CAM a TEUTONIA a Pérego je ovál.....
18. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@ami33 No kamaradka ma jen sportak za 15 tisic, predtim mela kocarek s hlubokou korbickou pujceny. To mi prijde hodne penez prave. Nebo jeste rikaji, ze dobry jsou maxi-cosi, ale ten stoji taky kolem 20 tisic, ufff.
18. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 no ale délka a šířka je hlavní, když ti děcko vyroste do délky, co ti pomůže že máš nějaký místo v rohu.
18. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra maxi cosi moc nic,co jsem slyšela, strašně vržou a sporťák je tak pro půlroční dítě,malinkatej jako prase.....
@ami33 já jen říkám, v čem je rozdíl...
18. kvě 2011 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra to je ten, co mám vybranej, akorát ve 4 kolce :slight_smile:
18. kvě 2011 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 Ten CAM?Ten je fakt pekny. A ma nafukovaci kola? Je fakt pekny a i ta cena jde. :slight_smile:
18. kvě 2011 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 jo to jsem včera taky četla u nějakejch sporťáků, myslím casual play, že tam maminy nemůžou narvat dvouleté děti, to jsou pak ty kočáry fakt na nic
18. kvě 2011 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra jj, tenhle http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=2943958. U 3kolky jsou kolečka nafukovací.
@ami33 jj, casual i redcastle mají malinkatý (úzký) korbičky a menší sporťáky...Má ho kámoška....
18. kvě 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 To ti schvaluji tenhle kocarek, je fakt moc pekny!!! Ja uvidim bud ta Teutonia nebo Leviroo. :slight_smile:
18. kvě 2011 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra hlavně je dobrej a kvalitní. Včera jsme viděla to video o manipulaci a naprosto mě dostalo, fakt super!
18. kvě 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 No to jo :slight_smile: My jeste budeme rozmyslet, chceme kocarek objednat zacatkem srpna, tak je zatim cas :slight_smile:
18. kvě 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!můžu se k vám přidat? čekám miminko v listopadu a pořád taky řešíme kočárek...protože se za měsíc stěhujeme na Šumavu tak potřebujeme velký nafukovací kolečka..teréňák do hor,-) přítelovi se strašně líbí X-lander..což teda mě taky..,ale jen sporťák...,korbička u hlubokýho je strašně malá..nepraktická. U prvního dítěte jsem měla peg perego a bylo super..korbička krásně hluboká prostorná..tak ted řešíme jestli koupit hlubokej perego a sportak x-lander..nový.. ale prijdou dohromady na peknou palku..nebo po nekom..nevime :astonished:
18. kvě 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@ckaty Vis co par mych kamaradek koupilo kocarek pres internet pouzity a je spokojenost. Tak pokud se vam libi xladner, tak kupte jen sportak a per perego hluboky a je to :slight_smile: Ale urcite bych se nebala koupit pouzity, jen dobry je, kdyz je to nekde pobliz, aby jsi ten kocarek mohla i vyzkouset a ne aby ti pak prisla postou nejaka troska :unamused:
18. kvě 2011 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra: ahoj, Vodičkovu mám za rohem, ale pracuju do 15:30 a hodinu se mi nechce čekat :frowning2:
18. kvě 2011 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@ckaty ahojky. A Perégo jsi prodala nebo jak?
18. kvě 2011 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra ja bych to tak taky videla..koukala sem na inzeraty a nektery vypadaj pekne ..po jednom diteti..pouzivany par mesicu.. :wink: tak snad tenhle kompromis doma projde :slight_smile:
18. kvě 2011 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek