Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

misssutko
18. kvě 2011

@lipetra Já myslím, že u nás to bylo taky něco podobného. Dr. říkal, že tam mimískovi něco překáží a že by to mohl být pindísek 😀 😀

beisis
18. kvě 2011

@misssutko
@lipetra Já jenom doufám, že mi za týden neřeknou, že je to kluk by mě asi položilo 🙂

monulkab
18. kvě 2011

@ami33 myslím že jen ta cukrovka, popř. ekg???

jajinka.p
18. kvě 2011

Tak jak to tady tak vidím, tak na podzim budou mít všichni samé kluky.... 🙂 🙂 🙂 Hlavně aby to všem dobře dopadlo....
jinak misssutko - odkud jsi? Já jsem taky z okolí UH...

misssutko
18. kvě 2011

@jajinka.p Já bydlím v Košíkách, vesnice kousek od Traplic

beisis
18. kvě 2011

No nic půjdu si hodit sprchu. Už se mi zase dělá blbě chjo.

monulkab
18. kvě 2011

Holky tak jsem si dneska koupila 2 těhu rifle, jedny jsou mi teda větší, ale předpokládám že do nich stejně dorostu. Jsou z Nextu kupovaný přes Mimibazar, byla jsem si je teď vyzkoušet u té paní co je prodávala a rovnou jsem si je odnesla. Akorát si je musím asi tak o půl metru zkrátit 🙂))) jako vždy 🙂

beisis
18. kvě 2011

@monulkab Jsem prcek já musim zkracovat skoro vše. 3/4 mám skoro jako normální kalhoty. Pech

monulkab
18. kvě 2011

@beisis no já právě taky, mám 162 cm 🙂

jajinka.p
18. kvě 2011

Tak já mám lehce opačný problém, většinu kalhot si musím bud prodlužovat, nebo si kupovat větší a pásek. . . a to mám jenom 173.... Jinak holky, kdy tak začínáte kupovat výbavičku? Nevím, jestli je ještě čas, nebo už se mam po něčem dívat. Nějak mi to všechno ještě pořádně nedochází, ani břicho ještě moc nemám (oproti pův. váze mám ještě pořád minus 1kg...)

beisis
18. kvě 2011

@monulkab máš o 2 cm víc, tak co si stěžuješ :D
@jajinka.p Času dost já teda mám ještě po prvním mimču, ale na takový ten setík sčím půjde s porodnice na ten čekám. Furt si říkám času dost.

monulkab
18. kvě 2011

Já čekám na UTZ ve 20tt a pak snad už budeme vědět jaký barvičky nakupovat, zatím pokukuju jen po nábytku a už mám vybráno, ale je to teda pálka... http://www.babywelt.cz/cs/produkt/detsky-pokoj-...

monulkab
18. kvě 2011

akorát jsem se chtěla zeptat holek co už dítě mají, postýlka kterou jsem vybrala nemá takový ten sesunovací bok, je to problém?

jajinka.p
18. kvě 2011

@monulkab Nábytek krásný....Mám moc ráda světlý nábytek, vypadá ten pokojík naráz úplně jinak.... 🙂 🙂 🙂 U nás je to vyřešený - postýlku máme a zatím bude "bydlet" s nama - opravujeme domeček, takže prostor na pokojík bude až tak za rok....Každopádně nechtěla bych dopadnout jako švagrová, kdy s nima děti spávali v ložnici do lonského prosince (v lednu jim bylo 6....)

monulkab
18. kvě 2011

jaji no tak aspoň máš o nějakou tu investici míň, my jsme na mimčo čekali skoro 3 roky takže bych mu chtěla všechno nachystat Ťip Ťop 🙂 navíc máme novej byt, s novým nábytkem, takže bych chtěla aby i ten dětský pokojíček měl styl 🙂 dělám v interiérech, takže mám trochu profesionální deformaci víš 🙂

jajinka.p
18. kvě 2011

To odněkud znám - jsem veterinářka, takže to u nás doma vypadá jako v malé zoo 🙂 🙂 🙂 Všichni mi sice pořád tvrdí, jaké mam rizikové povolání a že už jsem měla jít dávno na mateřskou, ale mě to hold prostě baví, no... 😉
Už máte vybrané jména?

beisis
18. kvě 2011

@monulkab lepší je, když to má.

monulkab
18. kvě 2011

jo, kluka bych chtěla Viktora a holčičku Agátu. Jé, veterinářka, tak to bych tě potřebovala mít blíž! Máme 8-měsíčního francouzskýho buldočka a minimálně 6x jsme s ním už byli u veterináře....nevíš co by nám pomohlo, náš pes je alergik a má údajně nějakou dermatitidu nebo co, prostě se chudák furt škrábe, teď se mu po těle nadělaly červený fleky tak v sobotu jdeme zase k veterináři...je to naše živá pokladnička 🙂

beisis
18. kvě 2011

@jajinka.p Jé veterinářka, tak to ti celkem závidim, já jsem chtěla být ale naši bohužel měli tenkrát jiný názor. No už je to pryč, ale miluju zvířata doma mám dva psy 🙂

monulkab
18. kvě 2011

@beisis já vím, ale ty hezký postýlky to většinou nemají :(

beisis
18. kvě 2011

@monulkab Tak pokud mají polohovatelné dno, tak se bez toho taky obejdeš. Spíš je to i lepší pro tvé pohodlí, aby jsi se nemusela tolik ohybat.

monulkab
18. kvě 2011

@beisis jojo, dno to polohovatelné má a navíc se k tomu dá přikoupit cosi - nějaký prodloužení, takže se ta postýlka dá potom předělat na střední dětskou postel.

jajinka.p
18. kvě 2011

Holky, občas opravdu není co závidět.... 🙂 Ale vždycky může být hůř.... 🙂 🙂 🙂 🙂
monulkab: Chtělo by to vidět, ale hodně v těchto případech záleží na tom, čím ho krmíte a HLAVNĚ co dostává mimo toho (občas něco odpadne..., velké problémy dělají i např. piškoty...)takže zkus napsat, co baští, příp. se můžem domluvit a můžem to konzultovat po mailu, at tady nezaplácáváme místo....

beisis
18. kvě 2011

@monulkab Tak pokud má polohovatelné dno, tak je to fajn. Ono kdyby jsi náhodou byla třeba po císaři, tak by jsi se tak dolu neohnula.

monulkab
18. kvě 2011

@jajinka.p ok, napíšu ti interní poštu

monulkab
18. kvě 2011

@beisis ty jo, to mě vůbec nenapadlo s tím císařem třeba...

beisis
18. kvě 2011

@monulkab Mě by to taky nenapadlo, kdybych neměla sama tuhle blbou zkušenost. Ale tak stalo se proto vím, že stát se může cokoliv a po císaři se ti bude hůř hýbat, tak jsem byla vděčná i za ten bok dolu.

monulkab
18. kvě 2011

to věřím, kamarádka má už roční holčičku ale stejně, když se malé podaří kopnout jí při hraní do břicha, tak ji ta jizva pořád bolí

beisis
18. kvě 2011

@monulkab Tak to mě naštěstí teda ne, ale když jsem otěhotněla, tak ze začátku to hodně bolelo.

lipetra
19. kvě 2011

@misssutko No to jsem zvedava co nakonec budeme mit 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru