Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

beisis
19. kvě 2011

@marketas1 njn bohužel kvalita něco stojí. Stim nic nenaděláš.

marketas1
19. kvě 2011

@beisis to jo, ale nepočítala jsem s tím, že to bude tolik ☹ Ale uvidíme, pokud ty kolečka vůbec najdu, tak třeba použiju odkaz od Tebe a vyjde mě to i s náhradníma kolečkama jak v obchodě bez nich, jen nevím, jestli manžel bude souhlasit s objednávkou přes net. Jako do 16tisíc dobrý, ale víc už masakr ☹

beisis
19. kvě 2011

@marketas1 No jasný já bych teda jinak než přes net asi nekupovala, je to vlastně jedno.

marketas1
19. kvě 2011

@beisis ale fakt marnej boj, náhradní kolečka prostě nejsou ☹

beisis
19. kvě 2011

@marketas1 Ono ještě stim počkej protože původně cam cortina už letos vyject neměla, takže kolečka určitě taky budou.

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra to jako jo, ale jen ke kočáru, ne zvlášť, tohle jsem ntaky našla

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra a u tohohle jsou prodaný, takový jsme taky našla, ale zvlášť prostě nejsou...
http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zboz...

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 Tak ono je to furt slusna cena vcetne tech nafukovacich kolecek 15 tisic. Ja pokud mi ten kocarek bude vyhovovat, tak do nej jdu.

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra no to jo, ale já asi budu chtít ten béžovej a ten tam prostě není ☹

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 ale takovych serveru je vic, kde maji ty kolecka

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra víš kolik jsem toho už prošla....Chjo

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 no tak to ja doufam ze k tomu cernobilemu sezenu pak ty kolecka

kajka_37
19. kvě 2011

ahoj holky, zdravím z terásky 🙂)) 😎

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra no já právě nechci koupit kočár a pak zjistit, že kola se sehnat nedají ☹
@kajka_37 neprovokuj! 🙂

lipetra
19. kvě 2011

@kajka_37 To má někdo živůtek

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 To se zeptej v krame az tam pujdete zda ty kolecka se daji koupit i zvlast, ja se nato zeptam taky 🙂

kajka_37
19. kvě 2011

@lipetra
@marketas1 😎 nono 🙂

lipetra
19. kvě 2011

@kajka_37 hned bych si taky sedla na tereasku a dala si zmrzlinku
😉

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra už jsem jim psala dotaz. Pak mám ještě adresu na dovozce CAM do ČR, tak kdyžtak zkusím ještě toho, ale dnes už se mi nechce, příšerně mě bolí hlava ☹ Mám v sobě 5 hořčíků a nic, už mi to jde do migrény... ☹

marketas1
19. kvě 2011

@kajka_37 takže neschopenku si zatím užíváš,jo? No je nádherně, jsi to vychytala!

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 Beres horcik? Jaky? Me zas chytaji krece a taky me obcas poboliva hlava.
Jeee tak to je super, muzes mi ji pls poslat🙂

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra no psala ji nějaká holka na netu, tak snad má pravdu....http://www.babydirekt.eu/kontakt
Hořčík mám napsanej od doktoraMagnesii Lactici.

kajka_37
19. kvě 2011

@marketas1
@lipetra jj zatím dobrý... i prcek se drží, tak sem se dala na bábovku, za chvíli bude hotová 🙂
dopo byl doma i muž, sice i pracoval, ale každou chvíli mě přišel zkontrolovat a zakázal mi uklízet, hihi :D

marketas1
19. kvě 2011

@kajka_37 😀 ty se máš!

kajka_37
19. kvě 2011

@marketas1 tak na vysávání mám pomocníka, na mytí myčku... jen nevím kdo bude žehlit :D

beisis
19. kvě 2011

Holky teda mě tak chytla hlava, že to snad ani neni možný. Tak a jdu pověsit s prckem prádlo konečně se to moje dítko vzbudilo, tak možná půjdeme ven, když se z české pošty uráčí dorazit.

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 diky moc

beisis
19. kvě 2011

Holky s těma kolečkama dejte vědět, jestli je mají ty dovozci. Já chci totiž ten nový model, tak abych pak jediná nebyla bez koleček :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru