Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
20. kvě 2011

@marketas1 No to jo, ale zeptam se v obchode zda ty kolecka jsou schopni sehnat. A uvidime.

lipetra
20. kvě 2011
ami33
20. kvě 2011

@lipetra tak tenhle vypadá super a jak čtu má všechno po čem mé srdce touží

lipetra
20. kvě 2011

@ami33 Ten se mi taky libi. Jsem zvedava zda ho budou mit i v tech obchodech kam v sobotu pujdeme. Mame v merku tri 😀

ami33
20. kvě 2011

@lipetra i kola vypadají super, ale nikde nepíšou jestli jsou nafukovací,ale u nás ho mít asi nebudou.

lipetra
20. kvě 2011

@ami33 Ja jsem si nasla, ze ho v Praze maji v jednom obchudku, tak se na nej pujdu juknout v tydnu, pac zitra maji otevreno jen do 13 hod a pritel ma od rana seminar, tak by jsme to nestihli.

beisis
20. kvě 2011

Ahoj holky, tak já mám za sebou docela nepříjemnou noc, tak doufám, že jste jí měli lepší.

lipetra
20. kvě 2011

@beisis Jeee copak? ☹

ami33
20. kvě 2011

@lipetra tak pak podáš reference
@beisis copak??

beisis
20. kvě 2011

@lipetra No okolo šestý jsem dělala večeři a najednou jsem měla celý kraťasy mokrý ( nepočůrala jsem se, kdyby si někdo chtěl rýpnout, jako můj chlap 🙂 ). No takže jsme vyrazili do porodky, aby to zkontrolovali. Tak mě zkontrolovali, že voda už neteče, tak můžu domu. No okolo 4 přišla bouřka a mě začlo tak tvrdnout břicho jako dlouho ne a do toho jsem ještě měla strach, jestli se těma ránama neprobudí malej. Takže mám takovej pocit, že Viktorce bude stačit v srpnu bouřka a půjde ven o měsíc dřív.

lipetra
20. kvě 2011

@beisis Tak to je mrzute ☹ Ale hlavne, ze je vse v cajku 🙂

beisis
20. kvě 2011

@lipetra No jsem si řikala, že mě u druhého nemůže nic překvapit a ejhle může. U malýho mi voda sama od sebe ani nepraskla ani netekla. Takže jako fakt super bavim se tim. Co ty děti všechno zkouší. Myslim, že muž bude mít natrénovanou cestu do porodky i po slepu

ami33
20. kvě 2011

@beisis TAK HLAVNĚ, ŽE JE VŠE OK, čeče a to může? já o tom četla,ale tolik a tak brzo....a taky koukám s tím tvrdnutím, to vím, že to může už takhle brzo být,ale já ani nevím jestli bych to poznala. Když to čtu, tak si říkám sakra ať už mi řeknou pohlaví, nebo začínám mít depku, že nemám nic nachystaný.

lipetra
20. kvě 2011

@beisis to ja bych uz mela nervy jak spagatky, kdyby se mi neco takoveho stalo😒

beisis
20. kvě 2011

@ami33 No asi může. Malá ze sebe hlavně aktivně už dělá netopýra což se mi vůbec nelíbí. Jako hlavou dolu by bejt prostě ještě natočená neměla. Ale tak snad se to už všechno urovná. Já mám pocit, že sem si to stejně všechno udělala sama tim, jak jsem o velikonocích spadla z těch schodů. A tvrdnutí břicha by jsi fakt poznala to je tak nepříjemný, že jsem si u prvního myslela, že to nepoznám a člověk to pozná. Jinak já nemám nachystaného vůbec nic všechno na chatě zabalený po malym a ani to nemám kam dát, protože jsme ještě nestihli udělat ten pokojíček.
@lipetra Nervy měl spíš chlap, kdyby se teď malý chtělo na svět, ale tak je to dobrý. Já mám pocit, že už jsem otupělá a že mě to už nepřekvapí. Ale dotaz chlapa kolik ti toho asi vyteklo mě teda dostalo. Jsem si měla vzít podle něj odměrku a ždímat to nad tím nebo já nevim.

ami33
20. kvě 2011

@beisis 😀DDD no jo chlap, ten by to chtěl na půl litry ne? hehe....a co ti řekli v porodce? že máš odpočívat, nebo nějak zvláštní režim?

lipetra
20. kvě 2011

@beisis No jo to muze napadnout jen chlapa 😀 No ja jsem vynervovana i kdyz treba tady rikaji holky, ze uz citi pohyby a ja jsem poprve citila v pondeli a ve stredu znovu a vcera taky. A taky ze treba kamaradky co jsou treba o dva tydny pozadu maji bricho a ja furt takovyho neco jako kdybych vypila moc vody 😉

beisis
20. kvě 2011

@ami33 Neřekla mi vlastně vůbec nic. Já jsem zrovna chytla tu doktorku v podolí na kterou né že by si úplně stěžovali, ale prostě ona je ukrajinka moc nemluví a když mluví tak šeptá. Já jsem si vedle ní připadala jak hluchá. Zvláštní režim žádnej, ale nevim měla jsem z ní divnej pocit. Protože strašně dlouho prohlížela mimčo
@lipetra Já u syna měla břicho až v sedmém měsíci a najednou vyrostlo. Teď to na mě každej poznal snad už i ve třetim.

ami33
20. kvě 2011

@lipetra tak já teda když si vemu svoje hadry, tak vypadám tak tlustě,ale když si vemu těhu kalhoty s těhu pásem a na to těhu tričko, tak to břicho už je prostě vidět že je těhotenský a třeba včera jsem ho už měla dost velký, ráno ho mívám trochu menší, když se změřím metrem tak rozdíl dělá i 5 cm.

ami33
20. kvě 2011

@beisis u druhýho je to o hodně dřív to bříško, sem četla jak psali maminy, že už i ve druhým měsíci při druhém dítku, prej to tak je,leda by jsi od prvního porodu hodně hodně posilovala břišní svalstvo, tak by to bylo později, já mám první těhu a břicho mám taky brzo,ale jsem ráda, že už je takový těhotenský, včera jsem si připadala jak v sedmý, i když nevím jaký to je v sedmý,ale obrovský jsem ho včera měla.

lipetra
20. kvě 2011

@beisis Ono se rika, ze u kazdeho je to jinak, nekdo rika, ze kdyz se ceka kluk, ze je bricho dopredu a kdyz holka tak je jine, ale ja nevim ono je to jak u koho asi.

lipetra
20. kvě 2011

@ami33 Ja jak chodim cvicit, tak tam vsechny maji bricha a ja takovyho prdolu. Takze to na me poznat neni zatim.

beisis
20. kvě 2011

@ami33 Já byla po císaři o posilování nemohla být řeč, když jsem chtěla začít cvičit, tak jsem byla znova těhotná, takže nic 🙂
@lipetra Nevim u Šimona všichni řikali, že čekám holku, teď mi zase řikaj, že to bude kluk a je to holka. Takže myslim, že břicho v tom nehraje roli. Já měla u kluka placatý břicho doslova začínalo na zádech. Rozlezlo se všude. Teď ho mám do špička a ještě jsem tlustá a ošklivá, takže těžko říct 🙂

lipetra
20. kvě 2011

@beisis Holky berou krasu, to se rika. Moje mamka mi rikala, ze kdyz cekala me, tak ji kazdy rikal, ze bude mit kluka, krome tety, ktera rikala jedina ze to bude kluk a kdyz cekala brasku, tak zas vsichni vcetne doktora, ze to bude holka a byl to kluk, nasi meli i nausnice pro brasku, pro me ne 😀

beisis
20. kvě 2011

@lipetra No já věřim na zákon schválnosti, protože když jsem čekala první, tak bylo na obchodech jenom holčičí oblečení a žádné klučičí. Teď je to naopak, takže je mi naprosto jasný co čekám 😀

ami33
20. kvě 2011

@beisis no to je jasný, hlavně aby jste byli v pohodě. Mě se líbí takový ty kulatý bříška dopředu.

lipetra
20. kvě 2011

@beisis Jo moc pekny jmena Simon a Viktorka, to je krasny 🙂

lipetra
20. kvě 2011

@beisis No je pravda, ze ted je obleceni na kluky hezci nez na holky, to jsem koukala v kramech loni pro kamaradky malou a to meli nadherne veci a ted nic moc

beisis
20. kvě 2011

@lipetra Děkuji snad nám děti v budoucnu nepoděkujou za výběr 😀 no právě, takže když neni holčičí oblečení, tak čekám holku a domu půjde v klučičím :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru