Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
25. kvě 2011

@ada80 tak vidíš, šikulka to bude 😀

ami33
25. kvě 2011

@lipetra no pane bože jen ne Harapes 😀 😀

marketas1
25. kvě 2011

@ada80 super zprávička, gratulka!
@lipetra jsi měla štěstí teda!
@ami33 co máš proti Vlastíkovi jako? 😀

ami33
25. kvě 2011

@marketas1 jako nic moc,ale doma ho mít nemusím 😀 my jsme s manželem oba takový sportovní týpci, jestli by bylo na nějaký umění, tak to jsme oba mimo mísu hehe

ami33
25. kvě 2011

tak a pustila jsem prckovi písničky ze Shreka 😀
Hele holky, sem četla, že někdy kolem 20-21 týdne prej ten pupík zůstává buď plochej nebo jako už vystupuje, není to nějak brzo? já ho mám furt normální, teda ta dírka v pupíku je menší,ale ještě ani není zdaleka plochej.

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 Tak potom na stara kolena by z vas byli ne sportovci ale milovnici baletu 😀

marketas1
25. kvě 2011

@ami33 fakt? Jsem myslela, že ten pupík se ztrácí až tak měsíc před porodem - že i vyleze.....

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 Ja se snazim ted vse kupovat ve slevach, pac potom uz to asi neunosim, mozna pri druhem tehotenstvi

ada80
25. kvě 2011

marketas1:jj jsem ráda,díky

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra já teda taky. A včera mi kamarádka zase donesla kalhoty a halenku 🙂
@ada80 no to je jasný, musíš být moc šťastná!

ami33
25. kvě 2011

@lipetra no dovol, my máme mladý kolínka 😀 😀
@marketas1 no já to tak četla, ještě na to mrknu

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 ja si koupila kalhoty a sukni na aukru 🙂

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 kamarad je byvaly hokejista a velky sportovec a ma syna, ten nesnasi brusleni i hokej nebo jakykoliv sport, on chodi na tanecky 😀

ami33
25. kvě 2011

ty jo jedna borka tam píše, že má pupík vylezlej už od 15 týdne, že by mě to minulo?

ami33
25. kvě 2011

@lipetra no to samý známy, hodně sportují, hrají tenis a lyžují a synátor ani ránu, ho baví recitace, herectví a muzika s tancem

ami33
25. kvě 2011

ale každá druhá kolem 20 týdne tam píše, že prej mají chlupatý břicha a dokonce jedna, že prej jako tatík hehe

marketas1
25. kvě 2011

@ami33 fakt jo? Ty jo, tak já mám pořád do pupíku díru 😀

ami33
25. kvě 2011

@marketas1 já mám taky dírku ale menší, sem si myslela nejdřív, že je to po té laparoskopii ale houby,tak doufám, že už nepoleze mrška, prej je to docela nepříjemné, když prej tričko o to dře.

cell
25. kvě 2011

já mám taky díru 😀

ale ne všem těhulím pupík vyleze - s těhotnýma pracuju a pupíky jim okukuju celkem pravidelně, dokonce ani ten tmavý pruh od pupíku dolů není pravidlem 🙂

ami33
25. kvě 2011

@cell no ono je to asi dost individuální, jedna píše že jí vylezl v 15 tt a další zase že až v 8 měsíci a někomu vůbec, to pořád lepší než strie.

cell
25. kvě 2011

a už mažete??? já mám doma krémík, ale zatím je to hlavně takovej velkej špek, tak ještě počkám

kajka_37
25. kvě 2011

nazdárek 🙂
ten Dorjan vypadá dobře 🙂 včera sem zpovídala zasloužilé matky a poslouchala rady ... tož tak nevím... neobjevily ste nějaký srovnávací web? nebo že zadáš parametry a ono ti to vyplivne kočáry co to maj? :D stli to není tak to snad zavedu sama :D

marketas1
25. kvě 2011

tak já mažu od prvopočátku, mám strach ze strií, ale četla jsem v diskuzi, že pokud k tomu máte dispozice, tak popraskáte, ať mažete čímkoli, takže já jsem jasná... ☹

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 taky pekny, to musi byt taky radost, no moje kamoska s kamosem maji zrzave a pihate dite a oba jsou cernovlasy a tmavooky ten jeji je z toho totalne nestastny

lipetra
25. kvě 2011

@cell Ja se mazu dove, doporucila mi ho kamoska, ze je nejlepsi se jim mazat a fakt spokojenost

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra no to se nedivím, to je fakt divný. já vím, že když je jeden rodič tmavej a druhej světlej, že se rodí zrzečci, ale tohle jsemještě neslyšela....

lipetra
25. kvě 2011

@kajka_37 tak az ho objevis, tak sem hod odkaz 😀 😀 😀

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 no ono muzes mit treba v pribuzenstvu nejakeho zrzka nebo blondacka a stat se to muze

beisis
25. kvě 2011

Ahoj holky, řešíte barvu vlasů? Já jsem blondýna muž tmavej a syn je blonďáček. Tak uvidíme jakou barvu vlasů bude mít dcerka. Ale narodil se s tmavými vlásky zesvětleli mu během roku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru