Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
27. čer 2011

@marketas1 tak když budu počítat polívku, kafe i mlíko co ráno leju do cereálií , tak vypiju dost.

kajka_37
27. čer 2011

@lipetra jj ráček... typický... dva kroky dopředu jeden zpět... 😀
@marketas1 i já 🙂
tak já včera s velkou slávou vypila litr, to je co říct co po těch 2deci 😀

lipetra
27. čer 2011

@ami33 ne kvuli tvym peknym ocim 😀

lipetra
27. čer 2011

@marketas1 no ja jindy vypiji tri ale dnes jen dva, nejak to do me neleze

lipetra
27. čer 2011

@kajka_37 ja jsem vodnar jak poleno 😀

ami33
27. čer 2011

@lipetra kdby to byl doktor neřeknu,ale ta naše pipina co nás má na starosti, si mě kvůli očím nezve hehe

a já jsem vážená panna 😀DDD 😀 páč nevím co jsem, jsem na rozhraní, někde píšou panna ěkde váha, takže panna vážená..jo vážení?? 😀DD

marketas1
27. čer 2011

@ami33 prosím tě, jak jsi psala o těch zubních kartáčkách - jakej si mám koupit? poraď mi 🙂

lipetra
27. čer 2011

@ami33 no co ty vis, treba ji opacne pohlavi nezajima 😀 😀

ami33
27. čer 2011

@marketas1 já kupuji dle rad švagrové CURAPROX ultra soft 5460

ami33
27. čer 2011

@lipetra no jako sím tě, toto jo? hele mám kámošku do dětství, která je lesbička, teda řekla mi to až jak nám bylo 18 nebo kolik, sem nestíhala a taky šla do zdravotnictví, že by na tom něco bylo??

lipetra
27. čer 2011

@ami33 my mame zas kamaradky co jsou taky lesbicky, obe sportovkyne 😀 ...no to musi byt celkem sok, kdyz ti to nekdo rekne...no vidis zdravotnictvi, tak ti to je treba osudove 😀

kajka_37
27. čer 2011

@lipetra tak to si jak moje mamča 🙂

holky taky vám krvácí dásně? sem někde četla že u těhulí je to normální...ale já a zuby... já sem kapitola sama pro sebe a o narozkách se zubařem (mamkou) prudit nenechám 😀

marketas1
27. čer 2011

@ami33 to se dá normálně koupit,jo? To u nás asi nebude, zase mi to budou objednávat...To už vidím 😀

marketas1
27. čer 2011

@kajka_37 jj, krvácí a jsou takový nateklý, tak si jdu koupit spešl pastu na to a ten kartáček, co doporučuje AMI
@ami33 jo, kolik stojí ten kartáček? Ať tam nenechám majlant jako.....

ami33
27. čer 2011

@lipetra to byl to šokec, já teda měla nějaké tušení, jsme spolu vyrůstali od malička,ale furt sem si to nechtěla připustit, až pak mi nechtěla říct s kým paří, až jak vytáhla foto a tam baba, no šokec,ale co, každej je nějakej.

ami33
27. čer 2011

@marketas1 oni nejsou drhaý, já našla na netu jeden kolem 70-80 Kč, já kupuju balení po 3 ks...nevím možná je to výhodnější,ale drahé nejsou, bych dokonce řekla že levnější než ty šméčka v supermarketech.

lipetra
27. čer 2011

@kajka_37 moje mamka je zas rak 🙂
krvaci mi dasne tez

marketas1
27. čer 2011

@ami33 moje bývalá kolegyně je tay lesbička ataky jsme nestíhala, když mi to řekla....

ami33
27. čer 2011

@kajka_37 jo prej můžou více krvácet....je to tím, jak jsou všechny tkáně více prokrvené a prej by nám taky měli houstnout vlasy, že prej rostou nové a nové a žádné nevypadávají hehe, by se hodilo dlouhodoběji.

marketas1
27. čer 2011

@ami33 no tak to jde jako. O.k., dnes to zkusím koupit, jestli to u nás budou mít

lipetra
27. čer 2011

@ami33 no ja ty holky poznala az pres pritele,jsou moc fajn...tak nejak to nevnimam, ale byt to moje kamoska z detstvi, tak to asi vnimam hodne...nic proti, ono to nic nemeni, ale je to takovy divny pocit

marketas1
27. čer 2011

@ami33 no, jenom ať rostou,protože teď mi říkaly kamarádky,že kojením padají vlasy jako blázen....

kajka_37
27. čer 2011

tak já mám teď vlasy krátký takže já je snad nikdy hustší neměla..ale padaj asi stejně...
tak já se zeptám mamči co radí ona na ty dásně...

ami33
27. čer 2011

@marketas1 jo? to sem nevěděla, se nedá nic dělat, co bysme neudělali pro ty naše prcky.

kajka_37
27. čer 2011

gingivitis gravidarum
pomoc, mluví na mě svahilsky nebo jak 😀

kajka_37
27. čer 2011

@ami33 jj kámošce taky děsně padaly... ☹

marketas1
27. čer 2011

@ami33 no, říkala mi to dne, že padají děsně všem těhulím,co kojí

ami33
27. čer 2011

@kajka_37 no teď jsem něco našla na googlu...mělo by to prej být v normálu, ty vlasy co ti v těhu jako přestanou vypadávat a houstnou, tak ti pak vypadají při tom kojení,ale nemělo by to být tím stylem, že budeš mít míň vlasů než před těhu, to už je pak asi hormonální záležitost a nebo chybí nějaký vitamín.
Já třeba viděla kámošku po nějaký době...po porodu pohoda, pak najednou došla s brýlema a prej , že se jí začal zhoršovat rychle zrak po porodu a prej už blbě viděla při řízení v autě, tak si musela nechat jít udělat brýle, jsem třeba taky slyšela poprvé. Mazec co nás ještě čeká.

lipetra
27. čer 2011

tak ja mizim, hezky zbytek dne 🙂

ami33
27. čer 2011

@marketas1 tak nic no, mamka má v Olmiku super paruku, jednou ji kadeřnice tak ošmidlila, že vzala pár tisíc a šla koupit paruku hehe 😀DDD

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru