Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

mannadela
29. čer 2011

Tyjo, vám musím napsat víkendovou story s Viktorkou 🙂. Jsem dostala děsnou chuť na langoše, takže jsem v sobotu kuchtila langoše. A koupila jsem pravý český česnek, žádnou tu čínskou náhražku bez chuti - takže nás řádně pálila pusa. A to jste měly vidět, co to udělalo s Viktorkou - chudinka. Mrskala se mi večer v břiše tak, jak ještě nikdy. Normálně jsem myslela, že mě prokopne 😀 . A poprvně jsem si přála, ať se už přestane hýbat, jak to bylo nepříjemné a intenzivní. Takže až budete chtít vzpružit vaše drobečky a pořádně si s nima užít, kupte si zásoby českého česneku 😀 😀 😀

marketas1
29. čer 2011

@kajka_37 fakrt nechce náhradu? To je blázen! 😀 A já beru femibion už od prvopočátku, teď už pro druhý trimest obohacený o DHA a ami ho bere taky

marketas1
29. čer 2011

@mannadela to by jsi mi musela poradit, kde ten českej česnek mám sehnat? 😕

kajka_37
29. čer 2011

@marketas1 DHA?
nj nechce... škrt jeden.... se zbláááznil....

kajka_37
29. čer 2011

@mannadela jejda to musíš mít vnitřních modřin co? 😀

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 cesky cesnek sezenes na farmarskych trzich, my ho tam kupujeme 🙂

mannadela
29. čer 2011

@marketas1 No, já tenhle sehnala v Kaufláči, ale je fakt, že to byla výjimka, že jindy tam maj právě ty blivajzy bez chuti.

ami33
29. čer 2011

@mannadela no teda co to té Viktorce vyvádíš 😀DD mě tohle jednou dělal Domísek po kofeinový kávě,ale jinak ostré jídla nejíma,el česnek ano, zrovna včera jsem dělala tzaziky a já dávám hodně česneku a kopru.

marketas1
29. čer 2011

právě mi přišel ten overálek s nápisem "miluju tátu" 🙂 Křááásnýýýýýý

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 jeee kde jsi ho koupila? 🙂

marketas1
29. čer 2011

@lipetra tady v Ol farmářské trhy nemáme....

marketas1
29. čer 2011

@lipetra objednala na netu 🙂

ami33
29. čer 2011

@marketas1 já už to DHA doplňuji i o ryby konečně,ale kdybych měla jíst cleý těhu rybu 2x týdně, tak to vím, že to nehrozí,ale aspoń ty pstruhy si tu můžu zajet koupit. Jo kdyby jste měli někdo cestu o víkendu do Rožnova pod Radhoštěm tak tu máme od pátku do neděle Rožnovské slavnosti ve Valašským muzeu.

ami33
29. čer 2011

@marketas1 jaké velikosti máš ten overálek?

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 ja ho kupuji bud od kamarada, co ma farmu nebo na tech farmarskych trzich, ale maji ho v obchodnich retezcich 🙂

ami33
29. čer 2011

@marketas1 v Rožnově začali dělat tyhle trhy v pivovaru, jak jsou teď poivní lázně, tak 2x do měsíce jsou tam určitě,ale ještě jsem tam nebyla, vždycky je prošvihnu.

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 a kde jsi si to objednala? uka🙂
hele v Olomouci mate farmaske trhy: http://www.ceskefarmarsketrhy.cz/farmarsky-trh-...
🙂

marketas1
29. čer 2011

@ami33 velikost je 56, na chvilinku,ale nemohla jsem odolat....
@lipetra já teda u nás v řetězcích českej česnek ještě neviděla....
@kajka_37 http://www.lekarna.cz/femibion-400-kyselina-lis...

lipetra
29. čer 2011

@ami33 To se bez urco juknout, oni tam jsou sice drazsi, ale maji tam super ovoce, zeleninu, syry, jogurty, maso 🙂

mannadela
29. čer 2011

@lipetra @marketas1 u nás je k dostání ještě podél silnic v některých vesnicích (ze zahrádek), tam ho taky berem, když je

lipetra
29. čer 2011

@mannadela no u nas taky 🙂

marketas1
29. čer 2011

@lipetra aha, ani nevím, já se přes týden do města nedostanu,jen vyjimečně.... A overálek tady http://www.babytricka.cz/
si vybereš barvu,barvu ptisku, potisk....

marketas1
29. čer 2011

@mannadela k silnici se taky nedosttanu 😀

ami33
29. čer 2011

@lipetra no já mám právě přes léto zásoby od tchánovců ze zahrady, takže toho moc nenakupuju.

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 no ono to je taky v blby cas, u nas je to taky v blby cas, ve ctvrtek od 9-16 hod., tak to nemuzu v zivote stihat, ale tady v Praze je toho vic, tak chodim nakupovat sem a fakt spokojenost

mannadela
29. čer 2011

@ami33 Musí si holka zvykat na zdravou stravu 😀 , nikdo jí pak rozmazlovat nebude 😀 😀 😀 . Ale je fakt, že to asi udělalo to, že byl opravdu pálivý. Jinak jíme ty čínský a to je slabej odvárek. Koukám, že váš Domča je už asi zvyklej, že to s ním nic nedělá 🙂

kajka_37
29. čer 2011

@marketas1 aaaa děkuji, stavím se pro to cestou z obídku 🙂

lipetra
29. čer 2011

@ami33 no my mame taky ze zahrady, krome cesneku, toho mame ted zasobu, tak ho nekupujeme 🙂

kajka_37
29. čer 2011

jééé my u silnice nakupujeme hodně 🙂 jahody, třešně a tak.... no a teď až se budeme vracet z Ostravy azstavíme se i za tchánama, už maj hrášek, uáááááááááááááááá, celý den mě neuvidí, budu ležet pod hráškem a krmit se 😀

marketas1
29. čer 2011

@kajka_37 mě to doporučil gyndař už od prvního trimestru, protože je tam ten metamfolin, který líp zpracovává listovku,tak jsem pak plynule přešla na ten v druhém trimestru....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru