Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
22. črc 2011

@cell Ja uz taky oblecky neresim, ted koukam po vecech co potrebuji zbytek, taky mam pekny seznam co vse jeste musim poridit, ufff

cell
22. črc 2011

@marketas1 : jo ale cena je to fantastická (oproti 2 tis) 🙂

ami33
22. črc 2011

@marketas1 jojo dám, paní je šikulka

marketas1
22. črc 2011

@cell no já si myslím, že jko rozměrově to stačí a právě že cena super a barev mají taky docela dost....A oblečky pak nafoť,jsem moc zvědavá!
@ami33 dělá ještě i jiný věci?

ami33
22. črc 2011
ami33
22. črc 2011

čeče tak koukám až teď co paní ještě šije to je pěkný ty peřinky , ale já už jedny mám od švagrové

marketas1
22. črc 2011

@ami33 na mě je tohle nějaký moc divoký ty peřinky...

ami33
22. črc 2011

@marketas1 no já mám doma jednobarevný, ale ona má výběr z více látek a když si pošleš svůj materiál, tak ti to odečte z ceny a ušije z tvé látky.

marketas1
22. črc 2011

@ami33 to už je zase moc složitý,ne?

ami33
22. črc 2011

@marketas1 no tak ty peřinky se dají koupit,ale já bych to polstrování horko těžko sháněla.

marketas1
22. črc 2011

@ami33 noto jo, to polstrování je krásný!

marketas1
22. črc 2011

holky, krásný víkend,pa

ami33
22. črc 2011

adioooos

dasty79
23. črc 2011

@lipetra - nechci vám sem lézt - jen,že ten kočárek je supráckej 🙂 Taky ho máme 🙂 Zatím teda ještě schovanej u babičky.A korbu fantasy nero 🙂 Budeš kupovat tuhle barvičku?

lipetra
23. črc 2011

@dasty79 Ne ja budu kupovat tu barvu java korbicku i sportak. A autosedacku mam z druhe ruky sedou. A mas k tomu tasku z kolekce 2010 nebo 2011?

boudovka
24. črc 2011

Ahoj,máte některá zkušenost s vloženou taškou do kočáru? Bydlíme v 3. patře a budu malou nosit do schodů.

cell
24. črc 2011

@boudovka : ahoj, mám vybraný kočárek gesslein právě s vložnou taškou - docela mě to v obchodě uchvátilo, je moc praktická se spoustou vychytávek .... takže objednáno, ale praktickou zkušenost budu mít nejdřív v listopadu 🙂

boudovka
24. črc 2011

@cell Já kočárek dostala od ségry, takže hledám jen samotnou tašku. Docela se mi líbí Emitex. A zkušenost budu mít už v září.

dasty79
24. črc 2011

@lipetra - autosedačku máme taky z druhé ruky, to bohatě stačí 🙂 Tašku jsem chtěla z loňské kolekce - líbí se mě víc to uspořádání,ale už mají jen pár barviček.A ty nový tašky se mě nějak nezamlouvaj.Takže taška zatím žádná není...Ty budeš kupovat jakou???

lipetra
25. črc 2011

@dasty79 Ja budu mit asi ke sportaku z te lonske kolekce, cekam az se mi ozvou z toho obchodu, kde kupuji ten sportak, pac tam maji ze je to vcetne tasky, plastenky a nanozniku, tak uvidime, pripadne asi taky tu lonskou.

marketas1
25. črc 2011

Ahojky ženy, jak se máte po víkendu?

lipetra
25. črc 2011

@marketas1 Ahoj fajn🙂

marketas1
25. črc 2011

@lipetra my jsme byly s maminkou nakupovat, máme peřinu a polštář do postýlky, povlečení s mantinelem a nabesy, osušky, dudlík a deku do kočárku 🙂 A 4 litry v prdeli....Ale krásný! a maminka mi ještě docezla modro-bílou zavinovačku a kapuckou a ouškama, krásnou! 🙂

lipetra
25. črc 2011

@marketas1 Jeee ty mas hodnou maminku. Moje mamka taky porad neco kupuje🙂 No ja si napsala seznam co mi jeste chybi a je toho teda hafo, tak budu postupne nakupovat. Ale sportak uz mam objednany a autosedacku taky, ted cekam jen na nejakou vyhodnou nabidku na korbicku.

ami33
25. črc 2011

Hojte ženský 🙂 .... mě přijeli naši z Olmika na neděli, manžel jim upekl bábovku, poprvé úplně sám, teda zachránila jsem mu ji před spálením,ale jinak dobrý 😀. Ukazovala jsem m amce co všechno mám a mi řekla, že to mám tak pro dvě až tři děcka, že to nemá šanci malý unosit...tak nevím...je toho hodně,ale taky to mám skoro až do roku věku.

marketas1
25. črc 2011

@lipetra no, maminka je úžasná,naprosto zlatá, nevím, co bych bez ní dělala! A já si taky napsala takový trochu seznam,ale nevím, kolik jsem tam toho napsat zapomněla....

marketas1
25. črc 2011

@ami33 😀

ami33
25. črc 2011

Jo a přehodnotila jsem matraci, chtěla jsem tu kokosovou a jako teda ne...jsme chodili v sobotu po obchodech a ten kokos je humus, většinou z polska se smradlavým lepidlem. Narazila jsem na prodejce, který má všechno do postýlka s atestem a od českých výrobců.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru