Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

cell
1. srp 2011

@ami33 : nám nějak blbne anténa na baráku, takže nám jdou asi 3 programy ... ale mužík slíbil koupit anténu naší, tak se snad dočkám i širšího repertoáru. Já přemýšlím, co udělat k večeři .... ale víc než zelňačka mě nějak nenapadá ☹

ami33
1. srp 2011

Holky já jsem se zamilovala do těch dětských elektro autíček , hned jak malej vyroste, tak mu to koupím

kajka_37
1. srp 2011

aaa mrňous se nadlábl a milostivě vstal 😀

ami33
1. srp 2011

@kajka_37 no to jsi měla dobrou papu....no já měla jednou nehty na svatbu a pak jsem je měla 3 měsíce zničení, já mám svoje nehty kvalitní a teď v těhu si to ani pilovat nestíhám , takže si dělám vše sama i zdobení. Ze začátku jsem měla nakoupené ty malé laky různých barev, není těžké něco vytvořit, ale pak to namalovat levou rukou na pravou byl docela mazec a teď už používám nálepky které dávám na lak a přes to bezbarveja vydrží i 14 dní.

ami33
1. srp 2011

@cell jé zeleňačku jsem dlohou neměla...ňám...ale nevím jestli by mi to zelí udělalo dobře, ale miluju ji.
@kajka_37 mě malej dneska nějako řádí, mám takovejpocit, že roste jako z vody a myslím, že už nebude dlouho trvat a dostanu první kopačku do žebra.

kajka_37
1. srp 2011

@ami33 já ještě rok zpět gelovky odsuzovala, že je nechci... ani na svatbu sem je neměla.... měla sem své krásné a ani se moc často nelámaly.... pak jako když utne a lámaly se jen sem mrkla.... a sem spokojená... jen teď přemýšlím stli je k mimi nesundám, zda bude čas jezdi na dodělávky....
kdysi sem měla nehty jako terapii, i blbá francie pomáhala... pak už prostě nějak nebyl čas....

kajka_37
1. srp 2011

@ami33 na yt kopačky sem zvědavá? stli se budu lekat v metru a tak 😀

ami33
1. srp 2011

@kajka_37 no já měla ty gelovky jednou a to vlastně jen potáhlý ten gel na svých nehtech...u mě by to byli fakt vyhozené peníze...kdyby mi to aspoň vydrželo, ale sem to měla po týdnu už sem tam někde prasklé.

ami33
1. srp 2011

@kajka_37 no já už se občas leknu teď,ale to už nejsou kopačky, asi nemá už místo aby se napřáhnul, to spíš tlačí na jedno místo a dělá se boule na břichu...dokonce už sem tam mívá škytavku, mě říkala sestřička, že to poznám a myslím tak jednou denně ji má.

cell
1. srp 2011

@kajka_37 : šíša mi teď řádí po kafi 😀

jinak já nosila gelovky docela dlouho .... ale pak mi najednou začaly vadit a už mám zase svoje ... teď čekám, až nějak narostou, dostala jsem od manžela poukaz na manikůru, pedikůru a perinatální masáž, tak se nechám hýčkat 😵

ami33
1. srp 2011

@cell no to jsem říkala manželovi, že mi bude dělat pedikůru až se nedostanu přes bříško k nohám, mi taky řekl ať si zajdu do salónu 😀DD

cell
1. srp 2011

@ami33 : což pedikůru ještě zvládnu, ale jiné kosmetické věci tam pod pupkem brzy nee - mužík příslibil pomoc, ale stejně se budu báát 😔

kajka_37
1. srp 2011

@ami33 @cell tak mě gelovky drží krásně 🙂 jen teď rostou tak že co 4 týdny mi přijde dodělávka dlouho :-P

jéé pedikuru bych taky potřebovala jako sůl, na ty moje otlaky všude :-P

ami33
1. srp 2011

@cell tak zatím pedikůru taky zvládám a je pravda že tam dole je to už horší...už to dělám po hmatu a kontroluju zrcátkem ,ale je to už nepohodlné, manžel taky slíbil pomoc a já se teda nebojím...můžu říct jak sem byla na laparoskopii ve 12 týdnu tak me sestřička doholovala a jako se s tím nepárala, tah sem, tak ohde a bylo...to už radši toho manžela 🙂)

ami33
1. srp 2011

@kajka_37 no asi si udělám teď tlapky dokud se ještě zohnu a pak před porodem si někam zajdu.

ami33
1. srp 2011

ale zajímavé je, že manželům sakra nevadí nám kačky holit,ale na pedikůru nás raději pošlou do salónu 😀DDDDDDD

cell
1. srp 2011

@ami33 : no právě, než nějaká rychlovka v porodnici, to radši pečlivě doma .... i za asistence

tak zas pátrám po matracích do postýlky .... nejlíp mi vychází kombinace kokos+molitan

ami33
1. srp 2011

@cell hlavně si ty matrace osahej než nějakou koupíš a chtěl atestaci, měli by mít papír jako že to není závadné a tak.

lipetra
1. srp 2011

@ami33 no ja ted obcas to v praci taky prehanim, ale snazim se dost veci prehazovat na tu novou kolegyni, zaskok a me, ale ona furt dela jen mzdy, tak od pondeli ji zacnou galeje 😀

ami33
1. srp 2011

no a já mám další práci mít do čtvrtka hotovou a šéf mi ještě nedovezl zadání a jelikož budu mít ty neteře, tak abych to měla do středy, takže abych si pro to zítra zajela, když se k tomu zase nikdo nemá, mě z toho šéfa jebne, zase to bude honit na poslední chvíli.

ami33
1. srp 2011

Nic holky, mizím se natáhnout k tv....taky odpočívejte a opatrujte se....adiooos 😀

kajka_37
1. srp 2011

@ami33 paaa, já odpočívám v práci 😀

marketas1
1. srp 2011

@kajka_37 na skajpíku jsem pořád 🙂 Jen tady to nějak nezvládám ☹

marketas1
1. srp 2011

tak papa,holky

lipetra
2. srp 2011

Dobre ranko🙂

kajka_37
2. srp 2011

Krásné sluníčkové ranko 🙂

kajka_37
2. srp 2011

ženy nevíte zda v těhu můžu na opar ten compeed?

ami33
2. srp 2011

ahojte ženský, já sem dneska zavalená prací ☹
@kajka_37 jo tak to nevím s tím oparem

kajka_37
2. srp 2011

@ami33 zatím sem našla na gůglu že opakovaně se to nedoporučuje, jinak nikde nic žádná zmínka.... ale po mém fauy pas s voltarenem už se bojím čehokoliv

lipetra
2. srp 2011

@kajka_37 To teda taky nevim, zeptej se v lekarne 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru