Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

beisis
19. kvě 2011

Jo a pro ty, co by chtěli čtyřkolku od cam cortiny http://detskezbozi.com/inshop/pictures/store/Ca...

lipetra
19. kvě 2011

@kajka_37 mas neschopenku jo?

lipetra
19. kvě 2011

@beisis Urco dame vedet.

beisis
19. kvě 2011

Jo a ještě budu prudit mluvila jsem s jedním obchodem, co má ty kočárky i na skladě a je taky dovozce a nafukovací kolečka do 2 měsíců zase budou, že se čeká až se dovezou, protože se vyprodali a oni je zapoměli objednat. Proto nikde nejsou 🙂

beisis
19. kvě 2011

@lipetra Za kolik jsi našla tu tvojí barevnou kombinaci co jsi chtěla?

lipetra
19. kvě 2011

@beisis 15990 Kč

beisis
19. kvě 2011

@lipetra http://detskezbozi.com/cam-cortina-x3-tris-evol... kdyby jsi si ho chtěla objednávat přes net, tak každá kačka se počítá 🙂

lipetra
19. kvě 2011

@beisis Ale tenhle model je 2010 a ja mam 2011 😀

beisis
19. kvě 2011

@lipetra fakt? tak to jsem se překoukla promiŇ. Ono je to stejně stejný. Ale tak to je jedno. Já chci taky tu 2011 béžovou na živo vypadala tak krásně.

lipetra
19. kvě 2011

@beisis No ja se o vikendu pujdu juknout na kocarky, tak omrknu zda budou mit i tu cernobilou 🙂

kajka_37
19. kvě 2011

@lipetra jj mám neschopenku...ale bez vycházek... :(

jak se manipuluje s těma předníma dvojkolečkama u té Cortiny?

beisis
19. kvě 2011

@kajka_37 Já bych řekla, že úplně stejně jako u jané nomad. Ten tu má jedna mamina z baráku a řikala, že se sním jezdí fakt dobře. Ale chce to určitě vyzkoušet.

lipetra
19. kvě 2011

@kajka_37 no tak ono je to fuk, kdyz mate terasku, tak se muzes hodit relax tam, to je fakt pohoda 🙂

kajka_37
19. kvě 2011

škoda že to nemá klasický... ty dvoj se mi nelíbí... :(

kajka_37
19. kvě 2011

@lipetra jooo to jop 🙂 terásku si užívám první rok 🙂

ami33
19. kvě 2011

koukám furt kočárnice řáděj hihi

@kajka_37 jakto že bez vycházek? i když ona je to jedno, prej na těhule nechoděj, já jezdila i na celý víkend pryč, ten jsem to včera ukončila, kvůli nové smlouvě,ale za 14 dní asi zase půjdu na neschopenku. Mě říkala sestřička, že mám nárok na 4 hodiny a je na mě, kdy je chci mít.

Jako dneska točky, sem celý dopolko pracovala,skoro až do půl druhé a teď mi volal šéfko, že změna, že to bude úplně jinak, tak nejsou ti chlapi na zabití.

Jinak jsem zase byla po obchodech, už je mi to trapné, někam vlezu, vyzkouším co můžu a nic nekoupím, ve všem vypadám jako Matylda, nevím včem budu jako v létě chodit. Halenky trička, kalhoty, rifle v poho,ale koupit nějakou sukni nebi 3/4 fakt problemos. Ani v bazaru v těhu sekci jsem dnes nic neukořistila chjooo.

beisis
19. kvě 2011

@ami33 já byla na neschopence skoro celé těhu a ještě 6 nedělí a nepřišla kontrola ani jednou.

ami33
19. kvě 2011

@beisis no to je paráda, mě to tak říkala sestřička, že prostě na těhule nechoděj, si myslím, že oni ví.

kajka_37
19. kvě 2011

@ami33 nj nenapsala mi je tam a mě nedocvaklo se zeptat... :P

ami33
19. kvě 2011

tak jsem dnes objevila další obchod u nás s kočárama, sem nevěděla, že je tu nedaleko bambino...hurááááááááááááá.

lipetra
19. kvě 2011

@ami33 O obleceni mi ani nemluv. Dziny, kalhoty, rifle v poho, ale jak rikas sukni nebo 3/4 nebo kratasky, tak to je velky problem... ☹

lipetra
19. kvě 2011

@kajka_37 Ja si uzivam zahrady zas, my terasku nemame 😒

kajka_37
19. kvě 2011

@lipetra na zahradu já nejsem... nebaví mě to...asi...:P jako máme jí, ale spíš sme koupili síť na bedminton třeba... kroket a tak... na nějaký skalky a tam nejsem

lipetra
19. kvě 2011

@kajka_37 Jeee to ja taky ne, my tam mame bazen a pergolu a vybeh pro pejska 😀

beisis
19. kvě 2011

Bazééén co bych za to dala. Vy si nemáte na co stěžovat já čekám na pošťáka v uzavřenym bytě. Nemáme ani kousek zahrady ani terasu máme malej balkon a na ten se dá akorát tak věšet prádlo

kajka_37
19. kvě 2011

@lipetra jééé tak bazén se mi nedaří prosadit :(((( tak snad aspoň ten nafukovací... nebo sezonní... já ho prostě ukecám, jednou :D

lipetra
19. kvě 2011

@beisis Tak my bydlime v baraku teprve rok, predtim to byl taky panelak v Praze a jeste s pejskem, tak jsme se rozhodli jit kousek za Prahu a holt do prace dojizdime 🙂

lipetra
19. kvě 2011

@kajka_37 My ho mame od lonska, u nas si ho vydupal pritel 😀

beisis
19. kvě 2011

@lipetra No tak to my do baráku půjdeme možná tak za 10 let až dojede tahle hypotéka ☹

ami33
19. kvě 2011

@lipetra no a bude to horší,ale ještě se mi nechtějí nosit úplný plandavý věci, jak bude velký břicho, tak mi to bude jedno,ale teď bych v tom vypadala zase jako Matylda.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru