Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

evol06
6. dub 2011

@ilonne Je to vážně zázrak, viď... Vůbec jsem tomu nevěřila, ale jsem hrozně šťastná, hlavně aby štěstíčko stálo při nás i dál 😉 Co jména? Už jste řešili?
@misell A co by jste chtěli? 🙂

ilonne
6. dub 2011

@evol06 Máme vybraná, ale necháváme si je pro sebe 😉

evol06
6. dub 2011

@ilonne To jste dobrý, my se asi jen tak nedohodneme 😀 No, naštěstí na to máme ještě 7 měsíců 😉

ilonne
6. dub 2011

@evol06 Já ti poradím. Já napsala dest jmen pro holčičku a deset pro kluka, co se mi líbí a manžel z nich vybral.

evol06
6. dub 2011

@ilonne No, já měla taky top jména, ale manžel z nich měl vyrážku 😀 No, nakonec jsme se jakž takž shodli, ale ještě se to může Xkrát změnit 😉 Pohlaví si necháte říct? My asi ne chci to nechat jako překvápko 🙂

ilonne
6. dub 2011

@evol06 Tak to my necháme. Jdu k MUDr. za 14 dní, tak doufám, že už to třeba bude vidět.

barus25
7. dub 2011

holky držte se a dávejte na sebe pozor!! my o miminko přišli a jsou to těžké chvíle!!!

mannadela
7. dub 2011

@barus25 Počkej, neblbni, jako teď, jak jsi byla v 11.týdnu?????????

beisis
7. dub 2011

@barus25 To je mi líto. Tak se držte

barus25
7. dub 2011

@mannadela ano dokonce podle doktora ve 12! říkal, že příroda je mocná nějak si to pořád přehrávám v hlavě. ted ležím doma a musím začít bojovat s životem!!! říkal, že po dvou měsících můžem zkoušet znova!!!!

beisis
7. dub 2011

@barus25 Tak neztrácejte naděli za dva měsíce to zkusíte a už to určitě vyjde. Já vím, že je to těžké, ale to zvládnete.

barus25
7. dub 2011

@beisis děkuji za podporu. beru to tak, že to tak být mělo a už se těším na další!

beisis
7. dub 2011

@barus25 To je dobře.

mannadela
7. dub 2011

@barus25 Tak to mě fakt mrzí, musí Ti z toho být ouvej ☹. Je mi jasný, že je to hrozný, ale jak moc, si určitě představit neumím. Přeju Ti, abys ten smutek brzy překonala, a aby ses mohla za pár měsíců radovat z nového těhotenství. A tentokrát, aby vše dobře dopadlo.

hanysek.hanysek
7. dub 2011

Holky prosím vás, prosím o radu. 22.3. mi začala menzes, trvala cca 4dny, potom sme vlítli na sexík :o), takže cca 12 dní sem bez menstruace. Už 4dny mě bolí podbřišek jako bych to měla každou vteřinu dostat. A je mi sem tam špatně od žaludku. Nemohlo bý to být třeba uchycování miminka? Já vím, že je asi brzo, ale nebylo by vidět už na testu, kdyby to bylo miminko? Těhu by bylo max. 12 dní staré. Myslíte si, že je to tak bolestivá a dlouhá ovulace, nebo mi to mohlo být miminko? Test mi asi nic neukáže, že? Do další menstruace mám 14dní. Co mám dělat?

misssutko
7. dub 2011

hanysek: Test ti myslím ještě nic neukáže. Mě se pozitivní výsledek ukázal až 14 dní po tom, co jsem měla dostat menzes. I na příznaky těhotenství je podle mě ještě brzo,ale člověk nikdy neví.Každá jsmejiná apříroda si to vždycky nějak dokáže zařídit 🙂 . Nejlepší bude počkat, jestli menzes dostaneš a pokud ne, skus test. Hodně štěstíčka

mannadela
7. dub 2011

@hanysek.hanysek Mně se to na testu ukázalo asi 4 dny po vynechání menstruace. Ale taky si myslím, že nejlepší by bylo počkat do další a pokud nepřijde, tak pak testovat. Co se pobolívání v podbřišku týče, to jsem vůbec neměla. Já to poznala právě až podlé té menstruace.

misssutko
7. dub 2011

Já měla dost nateklá a rozbolavělá prsa a pobolívání v podbřišku. No a když mi vynechala menstruace tak jsem si řekla že je čas na test.pár jich bylo negativních ale pak se najednou objevily 2 čárky. Gynekoložka říkala, že pobolívání v podbřišku je normální, že to způsobují hormony

ilonne
7. dub 2011

@barus25 Tak to mě moc mrzí. Přeju Ti, aby jsi se brzy dala dohromady a pak to brzy vyšlo.
@hanysek.hanysek Mě taky bolelo břicho a bylo mi zle dost brzy, řekla bych taky cca 12-14 dní po menstruaci. Břicho mě bolelo ještě dřív, takže i podle toho si myslím, že vím, kdy jsem otěhotněla. 😉 Test jsem si dělala asi týden před MS a už se mi tam ukázala slabá čárka a každý další sílila. 😉

hanysek.hanysek
7. dub 2011

@ilonne Ráda bych, kdyby to bylo miminko, ale asi to bude opravdu ovulace- je to v půlce cyklu, takže by to ovu mohla být. Ale takovou bolestivou ovulace a navíc 4dny jsem nikdy neměla. Tohle se mi stalo úplně poprvé. Sem tam je mi špatně od žaludku, ale asi těhu nejsem. Škoda. Budu čekat dál.

lentilka28
7. dub 2011

@hanysek.hanysek jak jsem psala, já jsem ji nikdy předtím tak bolestivou neměla. HA jsem vysadila v červenci 2010, půl roku ovulace nebolestivá,ale tentokrát byla hodně bolestivá a taky trvala dýl. Určitě to bude ono 😉 Takže bys asi čekat neměla a hurá na to, pokud chceš mimi 😉 Ale je pravda,že já jsem teda na sex absolutně chuť neměla, jak mě strašně bolely vaječníky.....no,ale my jsme to stihli ještě těsně před ovulkou a // byly na světě. Tak držím palce,ať ti to vyjde....

ilonne
7. dub 2011

@hanysek.hanysek Tak uvidíš, mě právě břicho taky začalo bolet v půlce cyklu. Pořád jsem si myslela, že dostanu MS.

hanysek.hanysek
7. dub 2011

@lentilka28 Já sem to u prvního dítěte tak neměla- a na to si ještě vzpomíná, protože synovi je teďka rok, takže není to tak dlouhá doba, abych zapomněla na to, jak my bylo. A syn byl taky zřejmě "vypečený" chviličku po menstruaci, takže před ovulkou. Tehdy jsem 8.6.měla menzes a 20.6. jsem byla na pohotovosti, že je mi špatně, bolelo mě břicho a měla sem "menstruační" bolesti. Je to takové podobné jako u prvního dítěte, jen s tím rozdílem, že teď mě ty bolesti trápí už 4tý den. Tak uvidíme.

hanysek.hanysek
7. dub 2011

@ilonne Uvidíme co z toho bude. Třeba je to jen ovulace, aspoň bude důvod si trošku zadovádět v peřinách :o) Ráda bych, kdyby to vyšlo, ale nepočítám s tím.

alice.r
8. dub 2011

Ahoj, mohu se přidat?🙂 Potřebuju to někomu říct a vypsat se. Mám pozitivní těhu těst. PM 3.3. Snažili jsme se od prosince 11. Teď tomu nemůžu uvěřit. Žádný příznaky kromě vynechání M nemám. Akorát jsem měla (mám) něco jako střevní chřipku - bolest kloubů, zvýšená teplota, únava a hlavně průjem, který přetrvává. Takže nevím, co z toho mohou být příznaky. Doktorka mne objednala na příští pátek. Tak jsem zvědavá🙂 Těším se, ale je to i divný pocit.. jako když člověk naskočí do rozjetýho vlaku, nemůže vystoupit a neví, kdy a kde ten vlak zastaví. Takový pocit neznáma. No, snad to vyjde, věřím tomu🙂

holubice.petra
8. dub 2011

@alice.r Ahojky vítej a gratuluji 😀 cesta do neznáma to je pro nás prvotěhule většinou pro všechny, ale určitě to zvládneme 😎

hanysek.hanysek
8. dub 2011

Ahoj holky, takže dneska je to 5.den co mě bolí břicho na menzes. Takže ovu to asi nebude. Je mi špatně, žaludek mám jako na moři!!! Je mi zle z jídla jenom když ho vidím, tak nevím. Už mě ta bolest "otravuje" podbřišek už 5dní nefunčkní, bolí, jako bych měla stále první den menstruace. No hnus.

beisis
8. dub 2011

@hanysek.hanysek Ahoj já na tebe nechci být nějak ošklivá, ale proč to píšeš skoro do každého fora? Nestačí to napsat jednou tam, kam patříš zařazením? Tedy řekla bych, že zatím mezi snažilky.

ilonne
8. dub 2011

@hanysek.hanysek Tak si udělej test a uvidíš.

hanysek.hanysek
8. dub 2011

@beisis Protože do každého fóra chodí jiné ženy a třeba zrovna ta žena, která nechodí sem, zná odpověď na moji otázku. A naopak, až bude nějaká žena mít stejný problém jako já a bude hledat odpověď, tak zrovna najde odpověď tam, kde jsem já svůj dotaz dávala. Já už doma jednoho prcka mám, ovulace každý měsíc mám, ale tentokrát je to opravdu hodně silné, navíc, mě nikdy v průběhu cyklu nebolelo tak břicho na menzes, jako teď.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru