Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
18. kvě 2011

@beisis Skoda jen pro me, ze je to trojkolka, jinak ty barvy moc pekne a i to vybaveni.

lipetra
18. kvě 2011

@kajka_37 Je to psycho 😀 Ja byla rozhodnuta pro ten Leviroo. Ale ten vaham nad tou Teutonii, maji i pekne barevne kombinace, ale zas ta cena, ach jo.

kajka_37
18. kvě 2011

@lipetra když to je těžký, výber je obrovský... mě třeba dvě kámošky teutonii vychválily a třetí řekla že už nikdy.... vyznej se pak v tom :(

lipetra
18. kvě 2011

@kajka_37 Me se libil ten Leviroo Mambo, i ta cena super, ale pak ty recenze hrozne me totalne odradily. Ono je to asi na kazdem co komu vyhovuje. Moje kamosky maji vetsinou Xlander a jedna ma tu Teutonii.

beisis
18. kvě 2011

@lipetra Cam cortina dělá i čtyř kolku, což jsem já osobně teda nevěděla, dokud jsem to neviděla na aukru. Jinak teutonie hezká, ale třeba tříkolka od nich je nepoužitelná.

lipetra
18. kvě 2011

@beisis Ja bych chtela ctyrkolku. Vseobecne lidi doporucuji Xlander, Cortinu, Maxi Cosi a Teutonii...ale ono to zalezi jak komu co vyhovuje asi.

kajka_37
18. kvě 2011
beisis
18. kvě 2011

@lipetra No já nevim ten Xlander tady má strašně moc mamin a většina znich nadává, že snim neprojedou skoro nikde a že dokud je mimčo malý tak to ještě jde, ale pak ty přední kolečka, že odchází a strašně blbě se sním manipuluje. Ta maxi Cosi nad tou jsme taky uvažovali a ještě bebe car, protože to je taky super kočárek, ale jakmile se chlap zamiluje je ženská bezradná a tady to prostě vyhrál náš favorit a toho se muž nevzdá 🙂

lipetra
18. kvě 2011

@kajka_37 pekny, jen necti recenze, jinak ti to brzy poleze na mozek jako me 😀

lipetra
18. kvě 2011

@beisis Ja mohla mit Xlander od kamosky, ale nelibila se mi barevna kombinace. A hlavne, ze je dost tezky. Maxi Cosi je taky pekny a Bebe car neznam. Takze u vas rozhodl o kocarku chlap 😀

beisis
18. kvě 2011

@lipetra přesně tak. Přeci jen u prvního mu to bylo jedno u druhého chce pro holčičku to nejlepší. Já ti ho ukážu vydrž jen co ho najdu

marketas1
18. kvě 2011

@kajka_37 hezkej, ale má nafukovací kola?

lipetra
18. kvě 2011

@beisis Ten je kraaaasny!!!!

beisis
18. kvě 2011

@lipetra jj a hlavně má aretační přední kola do terénu snim taky projedeš a hluboká korba je taky celkem velká a teta co ho měla řikala že i super do výtahu.

lipetra
18. kvě 2011

@beisis No fakt moc pekny 🙂

beisis
18. kvě 2011

@lipetra Zase máš o čem přemýšlet 😀

lipetra
18. kvě 2011

@beisis Ty mi dáváš. Za chvíli budu mít bezesné noci 😉

beisis
18. kvě 2011

@lipetra Náhodou vybírání kočárku je snad to nejlepší období a hlavně lepší je si všechno několikrát rozmyslet než koupit nějakej šmejd. Vlastní zkušenost u prvního. U druhého prostě chceme jenom kvalitu

marketas1
18. kvě 2011

@beisis @lipetra no já jsem z kočárků úplně v pr*elce....

beisis
18. kvě 2011

@marketas1 Asi bych na tom byla stejně kdyby za mě nerozhodl chlap. Já bych totiž klidně mohla mít na každý den jiný kočár 😀

lipetra
18. kvě 2011

@beisis Ja se vzdy rozhodnu pro nejaky kocarek a pak mi ho nekdo rozmluvi 😀 Ja prave nechci koupit smejd, ale zas za nej nechci dat nejake silene penize. 😠

lipetra
18. kvě 2011

@marketas1 Tak to jsme natom podobne. 🙂

beisis
18. kvě 2011

@lipetra No já si myslím, že do 15 tisíc to za to stojí pak už jsou ty kočárky zbytečně předražený. Hlavně na netu najdeš akce, kde je to třeba až o pět tisíc levnější. Já takhle našla tu cam cortinu za 13 místo 17

lipetra
18. kvě 2011

@beisis Ja bych prave rada cernobilou kombinaci, jsem na tuhle barvu ujeta 😀 A urcite kocarek koupim na internetu, v obchode se nevyplati. Tam to maji napaleny. A strop je tech 15 tis za trojkombinaci.

beisis
18. kvě 2011

@lipetra no to chápu já teď chci krémovou jemnou barvu. Takže béžovou a dokonce jsem uvažovala i nad bílou ty děti v tom pak vypadají tak nevinně.

marketas1
18. kvě 2011

@lipetra @beisis to jsou ale krásný starosti, že?! 😀

@beisis jdu konečně mrknout na ten odkaz, co jsi mi poslala

lipetra
18. kvě 2011

@beisis Me se prave libi, ze tyhle barvy jsou neutralni, tak je muzes mit jak pro kluka, tak pro holku.

beisis
18. kvě 2011

@marketas1 Zatim hlavně malé starosti 🙂

lipetra
18. kvě 2011

@marketas1 To jo. Pritel si vzdy klepe na hlavu, kdyz mu reknu, ze zas nevim jaky kocarek 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru