Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
20. kvě 2011

@beisis Ja jsem zvedava zda nam potvrdi kluka nebo zda to bude holka 🙂 A pak zacnu kupovat, plus mam slibene obleceni od kamaradek 😉 Ale neodolam i nakupovat, to ja zas muzu, kdyz je za co 😀

beisis
20. kvě 2011

@lipetra Tak já jsem řikala, že nic kupovat nebudu mimo oblečku ve kterém půjde domu. Ale je mi jasné, že ještě něco malinko možná přikoupim. Ale po Šimonovi mám opravdu dost oblečení. Tak by zase byla škoda, kdyby to ty děti neunosily.

lipetra
20. kvě 2011

@beisis No prave, vis co ono z toho stejne hned vyrostou, nejlepsi je neutralni obleceni, protoze to pak clovek vyuzije i na to druhe

marketas1
20. kvě 2011

holky, nestíhám, mám nějak moc práce ☹

beisis
20. kvě 2011

@lipetra Pokud nemáš vyloženě růžové, tak určitě. Ale kluk v růžovým? No chudák to bych mu neudělala 😀

lipetra
20. kvě 2011

@beisis No to mi povidej. Jeste by pak nechtel chodit v jine barve nez v ruzove a jeste by mohl nedej boze zacit nosit zenske saty 😀

beisis
20. kvě 2011

@lipetra To ať si dělá až bude velkej. Já z něj nebudu dělat holčičku. Stačí, že se mě každej ptal, když se narodil, jestli to je holčička. Je fakt že má krásný oči, ale to ještě neznamená, že je holka

lipetra
20. kvě 2011

@beisis Kamaradce zas rikaji o jeji holcice, ze je to krasny chlapecek a ona rika, ze nechape, ze kdyz mas na sobe obleceni Hallo Kitty, tak ze nekdo rekne ze je to kluk a jeste ma nausnicky 😀 😀 😀

marketas1
20. kvě 2011

@lipetra 😀

lipetra
20. kvě 2011

@marketas1 😀

beisis
20. kvě 2011

@lipetra No já se začínám akorát bát toho, že šimon se narodil fakt krásnej a docela mu to zůstalo blonďáček s velkýma modrýma očima a ještě dlouhý hustý řasy. Co zbyde na tu holčičku, když tohle už má chlap

lipetra
20. kvě 2011

@beisis Jeee ten je krasny a jeste s krasnym jmenem, ten bude prohanet holky, no pockej 😀

beisis
20. kvě 2011

@lipetra Už prohání a stačí, když na ně hodí kukuč a každá ženská je z něj hotová už na to pěkně hřeší a jak na ženský je. Já budu chudák až bude starší 😠

lipetra
20. kvě 2011

@beisis Tohle je me kamaradky chlapecek, miluje blondynky, hned jak nejakou zmerci, tak roztahne usmev od ucha k uchu a hazi po ni ocima a mrka, no je to legrace 😀
A to je teprve zacatek, pockej az ti domu privede nejakou pokerovanou, s piecingem všude a v hárem 😀

beisis
20. kvě 2011

@lipetra No tak mi bude jasný, že je po tatínkovi a budu se děsit, kdy si tady začne balit brko.

beisis
20. kvě 2011

@lipetra A ještě hádám, že ho v tom otec bude podporovat a budu trnout, aby se nevrátil sám do svých pubertálních let.

lipetra
20. kvě 2011

@beisis takze budes mit doma pubertaky dva a k tomu pestirnu konopi 😀

beisis
20. kvě 2011

@lipetra No to by se muži splnil sen a mě budou vynášet nohama na před. No tak to má snad tak ještě 15 let čas. A do té doby snad dostane rozum i chlap.

lipetra
20. kvě 2011

@beisis 😀 😀 😀 Ja mam takovou kamosku a kamose, maji ted dva roky starou holcicku a ty by snad mohli z fleku pestovat konopi jakou maji osobni spotrebu 😀

beisis
20. kvě 2011

@lipetra Jsem se stím setkala akorát, když jsem byla mladá. Pak mi začal nízkej tlak a jenom potáhnutí pro mě znamenalo omdlení, takže to co mi nedělá dobře, to brát nebudu. Ale v mém okolí snad hulí každej. A každej na mě kouká, jak kdybych byla z jiného světa. No co tak já to respektuju, ale ať mi to nedávaj.

marketas1
20. kvě 2011

@beisis @lipetra to jste teda zase rozjely téma
😀

beisis
20. kvě 2011

@marketas1 Tak co k životu to patří a hlavně se stim setkáváme skoro denně, tak nemůžu dělat, jak kdyby se mě to netýkalo.

lipetra
20. kvě 2011

@beisis @marketas1 no prave, denne to clovek vidi, tak se nemuze k tomu tocit zady, ale mluvit o tom, svym zpusobem se to tyka kazdeho z nas

beisis
20. kvě 2011

@lipetra Spíš doufám, že už se to nebude týkat našich dětí a že ta éra trochu už vymizí.

marketas1
20. kvě 2011

@lipetra @beisis tak já nic neříkám, taky jsem hulila, když mi bylo náct...

lipetra
20. kvě 2011

@marketas1 No kdo nehulil 😀

marketas1
20. kvě 2011

@lipetra no právě 😀 😎
dneska je naprosto letní počasí

lipetra
20. kvě 2011

@marketas1 @beisis no to taky doufam, ze uz nasich deti se to nebude tak tykat, ale spis se obavam, ze to bude horsi 😒
Venku je fakt nadherne, ale ja tu mam pustenou klimosku, tak si prijdu spis jak v lednici, to az vyjdu ven, tak to me zas prasti

beisis
20. kvě 2011

@marketas1 Občas mám pocit, že jsem fakt už stará, když vzpomínám na starý časy.
@lipetra Řekla bych, že když by se to zlegalizovalo, tak by hulení ubylo, protože přeci jenom zakázané ovoce nejlíp chutná.

lipetra
20. kvě 2011

@beisis no to mas recht, ale co by jsi chtela po tehle vlade

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru