Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

beisis
23. kvě 2011

Ahoj já jsem nějaká po víkendu hotová. Potřebovala bych asi na chvíli úplně vypadnout. nějak mě to všechno zmáhá.

marketas1
23. kvě 2011

@ami33 já ještě přemýšlím, včera mi kamarádka vychválila red castle. Mě přijde, že má malou korbičku, ale zajdu se podívat ještě http://www.kocarky-matyas.cz/shop-n-jogg-ii-spo...

marketas1
23. kvě 2011

@beisis dovču by to chtělo, co?

ami33
23. kvě 2011

@marketas1 ten vypadá dobře, a to je za 11 000 jen sporťák?

beisis
23. kvě 2011

@marketas1 To teda, si připadám občas, když se po ránu probudim, jak kdyby mě někdo zmlátil.

cell
23. kvě 2011

dobré poledne 🙂
já to mám opačně, ráno je mi nejlép z celého dne, ale večer jsem schopná usnout už u zpráv a spát celou noc 🙂

mannadela
23. kvě 2011

@beisis Ahojka, nevíš, jak probíhá fetální echokardio? Určitě's ho u prvního porodu absolvovala. Já na to jdu dneska odpoledne, tak bych ráda věděla, co mě čeká 🙂

mannadela
23. kvě 2011

@cell haha, to mi povídej. Já jsem od začátku těhotenství dokoukala snad jen dva večerní filmy 😀 . Běžně usínám na pohovce kolem půl deváté, deváté 🙂

beisis
23. kvě 2011

@mannadela Já si nejsem jistá, ale jestli je to podrobnější ekg, tak ti jenom takovým ultrazvukem sonují srdce. Ale dělali mi to jenom kvůli tomu, že jsem stále omdlévala.

mannadela
23. kvě 2011

@beisis jo, tak to je asi ono. To je fajn, nevypadá to na nějakou složitou proceduru 🙂. Sestřička mě totiž strašila, že je to celkem na dlouho 😖

marketas1
23. kvě 2011

@ami33 jj, to je, ale hluboká korbička je za necelé 4tis...

ami33
23. kvě 2011

@marketas1 no ale bez sedačky, sice můžu mít půjčenou,ale já včera 2 krát viděla tu autosedačku na podvozku a docela bych to chtěla.

lipetra
23. kvě 2011

@marketas1 Ted mi psala z jednoho obchudku, ze maji na CAM nafukovaci kola na externim sklade a ze mi jeste zjisti podrobnosti 🙂

cell
23. kvě 2011

jinak sobota byl superden - vdávala se moje kolegyně, která je stejně těhotná jako já. Kamarádce se narodila holčička a můj táta se dozvěděl, že přijde na světě jeho první vnoučátko - rekace byla skvělá, brečel, smál se a pak to s mužíkem celé odpo a večer zapíjeli 😀

beisis
23. kvě 2011

@mannadela Já nevim já na tom byla asi půl hodiny protože jsem měla nějakou odchylku. Teda já jí mám furt, ale dostala jsem domu monitor na 24 hodin a zjišťovali jestli to vadí nebo ne. Tak nevadí no, tak dobrý. Nemusím na to brát léky a to že se občas stane, že mi srdíčko vynechá je taky ok. U porodu to nevadilo ani u narkozy.

lipetra
23. kvě 2011

@beisis Jeee to mi povidej

beisis
23. kvě 2011

@lipetra Jé to by bylo super. Dej vědět kde, a já si tam snad taky zavolám 🙂

lipetra
23. kvě 2011

@beisis jj dam, cekam az se ozve

marketas1
23. kvě 2011

@lipetra tak zjišťuj, ale můj muž CAM nechce, nelíbí se mu ten podvozek....Říkal, že mu ten kočárek připadá šméčkový a že nedá 16tis za kočár a další 2tis za kola... ☹

marketas1
23. kvě 2011

@ami33 tak my nemáme auto, takže sedačku neřeším....

ami33
23. kvě 2011

@marketas1 no je to dilema, třeba ještě objevíme něco jinýho.

ami33
23. kvě 2011

Holky a jak s ostatníma věcičkama, už nakupujete? Myslím třeba věci do porodnice, kosmetiku, prací prášek dětskej a tak, já si furt říkám, že je čas.

beisis
23. kvě 2011

Já jsem nekoupila teda ještě vůbec nic. Je fakt, že mám času dost. Ještě celé prázdniny.

ami33
23. kvě 2011

@beisis já si taky říkám, že netřeba šílet, já jen nakoupila nějaké oblečky, flašku avent, dudlík a tak.

marketas1
23. kvě 2011

@ami33 já nenakoupila ještě vůbec, ale fakt vůbec nic!
A s tím kočárkem nevím. Já bych tu sedačku na konstrukci nedávala, dítko v tom stejně nemá sedět dýl jak půl hodiny a stejně budu mít mimi na zimu, takže to u mě není nutno 🙂

beisis
23. kvě 2011

@ami33 Já jdu zítra na kontrolu a rvala bych si vlasy, kdyby mi řekli, že čekám kluka a já už doma růžové oblečky. Jinak totiž všechno mám až teda na kočárek, který chceme koupit nový.

ada80
23. kvě 2011

Ahoj holky tak jsem volala na výsledky plodovky a je to v pořádku.tak jsem ráda

ami33
23. kvě 2011

@marketas1 já si taky říkala, že bych se bez toho mohla obejít, zvlášť, když můžu mít sedačku půjčenou, ale švagrová mi říkala, že je to dobrá věc a že to mám min. na rok. Ještě uvidím,ale vím, že to není nutnost, hlavně dobrej kočár.

ami33
23. kvě 2011

@ada80 tak to velká gratulace, řešíme tu kočárky a kdesi cosi,ale zdravíčko především musí bejt, ostatní je na druhým místě.

marketas1
23. kvě 2011

@ada80 gratulujííííííííííííííí
@ami33 já nevím, mě to přijde zbyrečný. Co jsme četla, tak se v tom opravdu nedoporučuje mít mimi víc jak půl hodiny a jinak to potřebuješ fakt akorát do auta. To bych si fakt půjčila, kdybych potřebovala...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru