Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
23. kvě 2011

@lipetra myslíš neschopenku? nee, jen do další kontroly... když mi bude líp tak půjdu zpátky do práce.... i když to poznám v práci až.... pač doma je mi bezvadně 🙂

lipetra
23. kvě 2011

@kajka_37 Jestli tobe neni spatne z te prace 😀 😀 😀

kajka_37
23. kvě 2011

@lipetra viď, taky mě to napadlo :D doma je mi taky sem tam zle...ale není to nic hroznýho a je to třeba tak dvakrát denně... na chvíli si lehnu, zajím broskví a dobrý :D v práci mi začlo být zle a jen to gradovalo.... :P

marketas1
23. kvě 2011

@lipetra njn, já jsem z toho fakt zoufalá, proč je takovej velkej výběr?

marketas1
23. kvě 2011

@kajka_37 tak je to asi i tím,že musíš do té práce dojet, musíš tam sedět, neodpočineš i, kdy chceš...

lipetra
23. kvě 2011

@kajka_37 ti napisou duvod pracovni neschopnosti, nevolnost z prace 😀 Tak ono to za chvili prejde, rika se prvni tri mesice a pak to vetsinou prejde, ale u nekoho to neplati.

beisis
23. kvě 2011

@lipetra já vím, ale tu jsem zatim viděla i na obchodech, tak při nejhorším odjedu s nějakou z obchodu

lipetra
23. kvě 2011

@marketas1 no to mi povidej...ja si predstavim, ze pujdeme do obchodu a ze tam bude milion kocarku a ted ktery, tak je z toho moje nocni mura 🙂

lipetra
23. kvě 2011

@beisis hlavne nezapomen zaplatit 😀

kajka_37
23. kvě 2011

@marketas1
@lipetra no já doufám že u mě to tak bude 🙂))

lipetra
23. kvě 2011

@kajka_37 urco, rano se probudis a bude ti skvele 😀

marketas1
23. kvě 2011

@lipetra no, já jsem třeba moc na jiné nekoukala, jen na ty mnou vybrané na netu, to by jsme tam strávili celej den, i takhle jsme tam byli skoro 2 hiodiny... 😀
@kajka_37 mě přestalo být zle začátkem 13 týdne...

kajka_37
23. kvě 2011

@lipetra
@marketas1 tak mě je ráno dycky dobře, v práci mě to chytlo během dopoledne a cestou domů už sem "umírala" :D

beisis
23. kvě 2011

@lipetra Ale hele zadarmo kočárek a ještě novej, kdo by to nebral 😀
To malý smrádě mi ty broskve snědlo to jsem to zase dopracovala teda 🙂

marketas1
23. kvě 2011

@beisis 😀 😀 😀

lipetra
23. kvě 2011

@marketas1 no tak to ja taky budu koukat jen na ty vybrane...to bych si mohla vzit dovolenou rovnou na tyden 😀

marketas1
23. kvě 2011

@kajka_37 takže spíš odpoledně-večerní nevolnosti....

lipetra
23. kvě 2011

@kajka_37 takhle to mela kamaradka, ale na konci tretiho ji to preslo

beisis
23. kvě 2011

Holky já zásadně začla zvracet okolo páté šesté večer. A u prvního mi bylo špatně celej den i celou noc a fakt skoro celé těhu. Jsem nadávala, kdo vymyslel ranní nevolnost, když jsem to měla celo denně.

lipetra
23. kvě 2011

@beisis no to by bral asi kazdy 🙂 pak by jsi byla slavna jako kocarkova zlodejka 😀

marketas1
23. kvě 2011

@lipetra a to jsme koukali chvilinku jen na CAM a pak clou dobu na x-lander. Jsme zkoušeli, paní nám předváděla různé typy.....A byli jsme tam skoro 2 hodiny 😀

kajka_37
23. kvě 2011

@marketas1 jj přesně...
@lipetra už aby to bylo 🙂 je to dycky sázka do loterie... něco sním a čekám co bude....

kajka_37
23. kvě 2011

@beisis budeš muset pro další 🙂)))
jo taky si říkám kdo ten pojem !ranní" vymyslel,,,,

lipetra
23. kvě 2011

@marketas1 A xlander se manzelovi libil? No to bude pro pritele masakr, kdyz budeme dve hodiny koukat na kocarky, to abych mu rano dala nejaka sedativa 😀

lipetra
23. kvě 2011

@kajka_37 Tak hlavne, ze ti chutna 😀 Kamoska zhubla za ty tri mesice skoro deset kilo, tak musela na kapacky a cpali ji tam nutridrinkama a ve finale mela 25 kg nahore plus tech 10 co shodila 😀

marketas1
23. kvě 2011

@kajka_37 ale jo, přejdou, uvidíš 🙂
@lipetra můj muž to taky přežil. No, x-lander není asi přesně podle jeho představ, ale jezdit s ním budu hlavně já,že jo.... 😎

marketas1
23. kvě 2011

@lipetra to jao fakt tak drsně přibrala po těch kapačkách?

beisis
23. kvě 2011

@lipetra No tak zase tak slavná bejt nemusim 🙂
@kajka_37 Určitě chlap stejně jako mateřskou "dovolenou"

lipetra
23. kvě 2011

@marketas1 No me se prave Xlander taky nelibi, vsichni si ho chvali, ale na muj vkus je moc tezky a ty barevne kombinace nic moc a pak se mi nelibi, ze ta sportovni sedacka nejde otocit na obe strany, ale jen po smeru jizdy.

lipetra
23. kvě 2011

@marketas1 No ona musela nabrat na tu svou vahu, byla v nemocnici prvni tri mesice opakovane, tak jednak ty kapacky a pak ty nutridrinky, to je kaloricke jak hrom a potom ten zbytek nabrala postupne az do porodu, ani nevim kolik ma ted, je tyden po porodu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru