Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
23. kvě 2011

@beisis V Koline je taky nejaky obchod s kocarky?

beisis
23. kvě 2011

Jj a docela velký.

marketas1
23. kvě 2011

@lipetra tak mě se líbí, buˇˇd ten světlounkej nebo černej( carbon) a těžký není. Jsme ho poměřovali s tím CAMem, který mel být lehčí a nastejno, fakt....

lipetra
23. kvě 2011

@beisis A kde? A jak se jmenuje?

lipetra
23. kvě 2011

@marketas1 Kamoska ma hnedosvetle modry s napisem boy po klukovi, puvodne je stal 25 tisic a ted ho prodava za 13 tisic vcetne vseho, tak mi ho nabizela. Ten carbon se mi taky libil, jen ja bych chtela aby to melo nejakou kombinaci, treba cernobila nebo cernobezova

marketas1
23. kvě 2011

@lipetra ale tak zase to já nechci, když to bude jedna barva, bude se mi do ní hodit všechno - růžová, modrá, zelená, žlutá....

lipetra
23. kvě 2011

@marketas1 No my uvidime, treba se taky nakonec rozhodne pro Xlander, kdovi jakto dopadne...zkusime ty Cane, Quinny Speedy a Xlander 🙂

beisis
23. kvě 2011

@lipetra uf, jak bych ti to popsala. Já nevim, jak se ta ulice přesně jmenuje, ale je to v ulici, kdyby jsi šla z náměstí směrem nahoru ulicí u restaurace a na druhé straně jsou svatební šaty je to směrem ke kruháku. Jsem ti asi moc nepomohla.

lipetra
23. kvě 2011

@beisis 😀 😀 😀

marketas1
23. kvě 2011

@lipetra no jasně. A teď přijela žena s ročním chlapečkem za kolegou a mají perégo a super...chjo

lipetra
23. kvě 2011

@marketas1 Perego je i lehci co?

beisis
23. kvě 2011

@lipetra dej mi minutku podívám se na mapu a napíšu ti ulici. Pak už to najdeš je to obchod jako by ve dvoře.

marketas1
23. kvě 2011

@lipetra jj, je lehčí. jako, je ve všech směrech lepší než xlander

beisis
23. kvě 2011

@lipetra Kouřimská ulice 🙂

lipetra
23. kvě 2011

@marketas1 tak leda nejaky ojety koupit, me se taky libi ten Perego, to mi povidej, hlavne ma nafukovaci kola 🙂

lipetra
23. kvě 2011

@beisis dekujiiii, tak to ja tam vytahnu pritele o vikendu 😀

beisis
23. kvě 2011

@lipetra Akorát bacha maj tam celkem drahé ty kočárky, a pozor na polský značky těch tam mají taky plno. Pak ale mají stranou ty značkový.

marketas1
23. kvě 2011

holky, papa zítra

lipetra
23. kvě 2011

@beisis Aha, tak to radsi skakneme do Slunete, tam maji hafo znacek 😀

lipetra
23. kvě 2011

@marketas1 Taky hezky zbytek dne pa pa 😉

beisis
23. kvě 2011

@lipetra Uvidíš. Hlavně ať dobře vyberete.

lipetra
23. kvě 2011

@beisis My budeme ted jen koukat a kupovat az v srpnu 🙂

beisis
23. kvě 2011

@lipetra Jj to je určitě nejlepší. My o víkendu budeme mít zase prozměnu ježdění po obchodech s nábytkem. Mě fakt jednou jebne.

lipetra
23. kvě 2011

@beisis Budete kupovat detsky pokoj nebo pro sebe? 🙂

beisis
23. kvě 2011

@lipetra Pro Šimona a Viktorku. My jsme zásadně na posledním místě. Ale to je asi všude v rodinách. Nejdřív děti pak rodiče.

lipetra
23. kvě 2011

@beisis My budeme kupovat pro prcka pokojicek 🙂

beisis
23. kvě 2011

@lipetra No já si ho budu zařizovat podle sebe, aby se mi to hodilo. Ale tak musíme koupit skříně komodu a postel.

lipetra
24. kvě 2011

@beisis Tak my rekonstruujeme podkrovi, tak budeme nabytek kupovat vsude. Uz mame sedacku do obyvaku a zbytek az se polozi podlaha a vymaluje. 🙂

lipetra
24. kvě 2011

Dobre ranko vsem 🙂

lipetra
24. kvě 2011

Tak dalsi tip na kocarek: http://www.levne-kocarky.eu/product.php?id_prod...
Vcera jsem ho videla u jedne pani, moc si ho chvalila, je to ten samy vyrobce jako Xlander 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru