Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

mannadela
22. únor 2011

@blackie26 Ahojka, pracovně ☹. Je to děsná nuda, za oknem svítí krásně sluníčko, šla bych ven. I když teda těch -13 stupňů, co u nás ráno bylo... brrrrr.

mannadela
22. únor 2011

@blackie26 Jak Ty ses vlastně dostala do Itálie?

blackie26
22. únor 2011

je tak to ti nezavidim mala jeste spi a aja cekam az se vzbudi ...premejslim zatim co si dam k s nidani a pak reknu pokojske at joi po hlida a dojdu se psem

blackie26
22. únor 2011

je to uz je spoustu let... 😀

ami33
22. únor 2011

Ahojte holky, tak se k vám přidávám jsem na samém začátku 6+2 a teprve mě čeká utz na srdíčka nebo srdíčko. Od kolikátého týdne vám bylo tak nejvíc blbě, myslím ty klasické nevolnosti, já na ně čekám a furt nic.

abecedka
22. únor 2011

@ami33 tak na ně nečekej, třeba nepříjdou 😉 🙂 Mě blbě taky není a doufám, že ani nebude.

mannadela
22. únor 2011

@abecedka @ami33 Mně taky není blbě na zvracení. A říkám si, že už to tak snad i zůstane 🙂. Jen ráno mi je divně, ale to už vím, že do sebe musím vpravit nějaké jídlo - a protože v pět, kdy vstávám, nemám na nic chuť, nacpu do sebe aspoň pár piškotů. A hned mi je líp.

ami33
22. únor 2011

@abecedka @mannadela No to bych byla šťastná, bohatě mi stačí to divný spaní, ještě tak nevolnosti to už bych nestíhala vůbec nic. Tak snad se nám to vyhne úplně, je fakt že jsem po x letech začala snídat.

evcikevil
autor
22. únor 2011

@yanish To je krásný,když se naplní oboum oči slzama štěstí 🙂Taky to začínám čím dál víc prožívat,koukámpo věcičkách na mimíska,myslím na jména,......A o víkendu to oznámíme babičkám a dědům 🙂 Docela se těším na reakci,oboji rodiče do nás hučí o miminko už asi 3 roky,jsme spolu 8 let 🙂

evcikevil
autor
22. únor 2011

Ahojky holky,dnes jsem v 5tt+5,na kontrolu jdu až 6tt+4,tak doufám že už bude na co koukat 🙂
Jinak jsem po noční,tak si aspoň načerpám trošku sluníčka a energie.Už mi to sluníčko chybělo,ikdyž máme -17C brrrrrr.....Ale přes okno už je hezky,už aby bylo jaro 🙂
Jinak pobolívá podbříšek a začali se mi zvětšovat prsa-všiml si nejdřív přítel....🙂Nevolnosti se zatím nehlásí a doufám že dlouho ještě nebudou 🙂

mannadela
22. únor 2011

@evcikevil haha, tak to jsme teda na Teplicku s těma našima -13 úplní břídilové 😀 . Fakt děsná kosa. Taky už chci, aby přišlo jaro - ale týden by ten sníh ještě vydržet mohl, v sobotu jedem na lýýýýže.

lupinpupin
22. únor 2011

Zdravím vás holky,

tak já jsem trpěla nevolnosti hned od otěhotnění, ráno mi žaludek plaval jak na vodě a k večeru jsem byla absolutně nepoužitelná. Ráno jsem vyřešila tak jak už tu někdo psal,že něco sním a je dobře a přes den jsem mohla jíst, přesnídávky, banány, jablíčka a jahody...víc jsem do sebe moc nedostala...takže při jídle jsem se přemlouvala,abych snědla i normální jídlo. A teď od 10tt mi je celkem fajn, nevolnosti málokdy,ale za to mě chytají bolesti v kříži...tak doufám, že se stím nějak taky poperu.

boudovka
22. únor 2011

Ahoj,únava dneska dosáhla svého vrcholu, i když všude píšou, že by se to měo zlepšovat. Navíc mě bolí břicho, zítra klušu pro neschopenku.

mannadela
23. únor 2011

@boudovka Ahojka, už budeš doma až do mateřský? Ta únava je děs ☹ . Já ráno vstávám v pět a pokaždý mám co dělat, abych se z tý postele vykopla. A závidím manželovi, že si může ještě hodinu vyspávat. Nespravedlnost 😀 !!!

ami33
23. únor 2011

Hojte holky, taky mě dr už nabízela neschopenku. Nevítre jak to je? to se pak počítá mateřská z té nízké¨neschopenky ža a ne z průměrnýho platu, jestli to dobře chápu.

katka37
23. únor 2011

AHOJ HOLKY JÁ MÁM TERMÍN 1.11 2011 🙂 TED JSEM MĚLA DOCELA STRACH VČERA JSEM ŠPINILA ,ALE DNES V POHO MAMATEST 25 KRÁSNÝ....

katka37
23. únor 2011

@andy82 jojo to mi vykládej já mrznu ,mrznu ,mrznu ☹

yanish
23. únor 2011

Holky, já jsem byla včera asi v 5tt+1 u doktorky (po 1 testu // a 2 testy /)a nic tam neviděla. Prý je moc brzy, ať přijdu za týden 😖 Tak se s vámi asi na chvíli rozloučím,ale doufám, že se brzo vrátííím!!! a se mnou malý plůdek pod pupkem 😉

mannadela
23. únor 2011

@ami33 Tyjo, tak to netuším, ale měla jsem za to, že se to i tak počítá z platu. Je Ti nějak hodně blbě, že Ti to doktorka nabídla?

ami33
23. únor 2011

@mannadela Já vyčetla že je to průměrný plat za posledních 12 měsíců a mám takový dojem že s nemocenskou by ta mateřská se akorát pokazila. Mě není vůbec blbě, ale máme to po IVF a ještě to možná budou dvojčata, hlavně mi říkala, že kvůli tomu abych něco nechytla tak na začátku.

mannadela
23. únor 2011

@ami33 aha, no můžu se zeptat sestřenky, dělá na sociálce. Tak to určitě bude vědět. Tybrďo, dvojčata 😲 . To by byl pěknej zápřah...

ami33
23. únor 2011

@mannadela No to budeš hodná, když to zjistíš, páč se to furt mění ty zákony, tak aby člověk věděl na čem je nebo bude, já si spíš místo neschopenky zkusím zařídit, že bych pracovala z domu, stačí mi pár hodin denně a zajela bych do kanclu třeba jen jednou za týden, lepší jak neschopenka, zase ale nechci nic podcenit. No jak to bude s těma dvojčatama budu vědět 7.3. po utz, nemůžu se dočkat.

abecedka
23. únor 2011

holky to se nepočítá z neschopenky, ale z napsaného příjmu. za posledních myslím 9 měsíců a nebo poslední zaměstnání, když je kratší než 3 měsíce...myslím že takto to je. O neschopenku se vůbec neboj.

boudovka
23. únor 2011

@mannadela Čau, nechci být doma do mateřský, doufám, že si 2 týdny odpočinu a půjdu do práce, za 2 týdny budu začínat 2. trimestr a všechny neduhy by měly zmizet. Navíc je blbě jen mně, prcek je úplně v poho, dneska mi z UTZ mával.

boudovka
23. únor 2011

@ami33 Ahoj, neschopenka se do toho vůbec nepočítá, mateřská se opčítá z posledních platů, ne z měsíců, kdy byl člověk doma.

ami33
23. únor 2011

@boudovka Tak to je fajn docela, i když mě to asi moc nepomůže páč mám podepisovat teď novou smlovu u té samé firmy,ale vlastně mění se jméno firmy a dostanu větší plat, takže by mi to bodlo, asi to budu hrát na práci z domu, vždyť z té neschopenky se snad nedá ani vyžít.

boudovka
23. únor 2011

@ami33 Taky se trochu bojím své další výplaty☹

mannadela
23. únor 2011

@boudovka Tak to je dobrý, jsem myslela, že Tě ty neduhy složily totálně 😉 . Je dobře, že se s prckem nedáte.

ami33
23. únor 2011

@boudovka trochu jsem si pojistila novou smlouvu ať tam nemám 3 měsíční zkušebku, jako nerada bych šla na mateřskou z pracáku, takové změny ve firmě, zrovna když se to nejmíň hodí., no ale co nějak to budeme muset přečkat, hlavně aby mimi byli zdravé ne? Oni už u tebe v práci ví že jsi těhu?

mannadela
23. únor 2011

@ami33 Tak koukám, že ohledně těch peněz už nic zjišťovat nemusím. Jsou tu informovaný lidi, to je dobře 🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru