Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

boudovka
11. bře 2011

@efendy82 Určitě nepůjdu, moje doktorka na ně už neposílá, vycházehí falešně pozitivně, a navíc jejich záchytnost je jen 60% (u screeningu je to téměř 95%) . Výsledky nic neříkají a akorát by mě stresovaly.

misell
11. bře 2011

Ahoj holky držte mi palečky, zítra jdu na první ultrazvuk. 🙂 Doufam, že bude vše v pořádku 😀 Pak dam vědět, jak to dopadlo 😀

holubice.petra
11. bře 2011

@misell v sobotu? drzim palecky urcite uz bude krasne videt srdicko 🙂

misell
12. bře 2011

Ahoj holky, tak mám svou první fotku mrňouse 😀 a vše je v pořádku. Krásně bylo vidět i srdíčko, byla jsem dojatá 🙂 😉 Nic krásnějšího jsem ještě neviděla 🙂

Jo, jo byla jsem v sobotu, protože chodím k primářovi porodnice, tak si zve na ultrazvuky kdikoli, když má službu, což je výhoda 😉 . Jinak má taky svoje ordinační hodiny, ale jen dva dny v týdnu, takže tam člověk vždycky tráví půl dne 😒 Přeji všem krásný prosluněný sobotní den. 🙂

holubice.petra
12. bře 2011

@misell no tak to je super! tak šup sem s fotečkou ať se můžeme taky pokochat!!! já se už tak nemůžu dočkat měla jsem jít v pondělí ale doktor má dovču tak musím vydržet do středy 😒

boudovka
12. bře 2011

@misell Paráda! Gratuluju. Příště budou ruce a nohy🙂)

boudovka
12. bře 2011

@holubice.petra To by mě taky naštvalo, ale o to větší bude a o to víc uvidíš😉

holubice.petra
12. bře 2011

@boudovka no taky mě to štve jsem napnutá jak kšandy nervy na pochodu že nemůžu ani spát 😎 ale nedá se nic dělat musím vydržet no 😒

holubice.petra
12. bře 2011

Tak barák vyluxovanej a vytřenej + vyžehleno...prádlo v pračce...a teď se jdu na chvilku natáhnout 🙂

boudovka
12. bře 2011

@holubice.petra Nechceš se stavit u nás? Měla bys to rychle, máme jenom byt 😉

jolcap
12. bře 2011

@holubice.petra to si,ale pilná včelka já se do všeho musím nutit 😀

holubice.petra
12. bře 2011

@jolcap no ono mi už nic jiného ani nezbylo ☹ ale alespoň mám na chvilku klid...
@boudovka jejda to teda nechci teď jsem dodělala ještě uklid kuchyně a musím říct že už toho mám opravdu plný kecky ..absolutně ko 😔

jolcap
12. bře 2011

@holubice.petra já mám pocit,že jak skončím mohu na druhý straně začít

holubice.petra
12. bře 2011

@jolcap jo to já taky máme dvě kočky a ty mi tady občas dávaj zabrat 😀 😀 no a manža vlastně taky 😀

jolcap
12. bře 2011

@holubice.petra tak toho jsem poslala dneska do hospy, dítko je u babičky jsem sama a užívám si to, udělám si pedikúru a koukat na telku budu jen na to co chci 😀

misell
12. bře 2011

Fotečky určitě dodam během týdne. 🙂 Já se taky teď musim do všeho nutit, ale udělat se to musí 😒

@holubice.petra taky máme dvě kočky, takže ti rozumim, občas daj zabrat, to máš pravdu 😀

holubice.petra
12. bře 2011

@jolcap ten můj je dneska celej den na horách jel s bráchou a klukama na běžky tak jsem měla na to klid 😀
@misell to jo jsou to zlata ale občas jim vyhrožuju že je vyhodím na ulici 😀

holky ty moji prckové (prcek) budou asi nějaký noční ptáčkové odbije sedmá hodina a mě je zase tak špatně ach jo že mě to vždycky chytne až večer.....ale alespoň vím že jsem těhu 😎

jolcap
12. bře 2011

@holubice.petra máš prostě večerní nevolnosti, mě pořád jen strašně bolí prsa a dle chlapa mám velký dvorce, jo a chce se mi pořád spát jak nespím odpo usínám večer v devět

holubice.petra
12. bře 2011

@jolcap mě dneska prsa celkem ani nebolela ale už je zase cítím....jo já si chodím skoro každý den po obědě na hodinku dáchnout 😀 😀 😀

jolcap
12. bře 2011

@holubice.petra hodlám to taky zavést, jinak budu chodit spát se slepicema 😀
asi se doprala pračka tak to musím pověsit,aspon něco málo doma dělám

holubice.petra
12. bře 2011

@jolcap manželovi se to spaní taky líbí chodí se mnou aby mě prý nerušil 🙂 já jsem dneska vyprala pračky dvě....a ještě tam něco je...ono už mi dneska to žehlení a praní už celkem bodlo...abych pravdu řekla tak jsem nežehlila od transféru..chicht tak si umíš představit tu hromadu...já jdu čučet na superstar 😎

jolcap
12. bře 2011

@holubice.petra no to já už jo,ale zase je tam hromada, taky na to koukám

holubice.petra
12. bře 2011

@jolcap ono v tý televizi stejně nic jiného nedávají...a mě se to líbí (brečím i u toho 🙂 )

jolcap
12. bře 2011

@holubice.petra to je fakt zatím nebulím,ale co neí může být

misell
13. bře 2011

Tak mě zatím není vůbec nic, jen mě trochu bolí prsa a chce se mi pořád spát. Zatím žádný nevolnosti nebo tak, doufam, že to tak zůstane i nadále. No uvidíme 😀

epicharis
13. bře 2011

Nazdárek holky, můžu se přidat?
Toto těhotenství je mé 3. Z prvního máme dceru Anežku, druhé bylo neúspěšné - potratila jsem v 10tt. Zatím se radujeme s manželem hoooodně potichu. Opět se nám zadařilo hned napoprvé. Teď jen doufáme, že bude vše v pořádku. K dr jdu až 25. 3. a termín nám vychází kolem 10. 11. 2011. Zatím tedy na sobě pociťuji jen známé motanice hlavy, jinak nic. Jo, a také tentokrát nevíme, jak dlouho to utajíme, protože se mi fest kulatí bříško. Oproti prvnímu těhotenství, kdy na mě v 5. měsíci nebylo téměř nic vidět, to bude velká změna - asi to bude tím špíčkem, co mi ještě zůstal po Anežce 😅 😉
Přeji krásnou neděli všem.

misell
13. bře 2011

@epicharis vítej mezi námi, určitě vše dopadne vpořádku tak jak má, tady jsou jen samé pozitivní zprávy 😀

epicharis
13. bře 2011

@misell - díky za přivítání, když jsou tu jen pozitivní zprávy, pokusím se tento trend dodržet 😉 Mimochodem, gratuluji k srdíčku 🙂

snazilka_2011
13. bře 2011

Ahoj holky, už něco pro mimi nakupujete?? 🙂

barus25
13. bře 2011

já se docela bojím zatím něco kupovat, ale včera jsme byli v ikee a teda jenom jsem se rozplývala 😀 ale jedný dětský dece jsem neodolala. 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru