Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
24. kvě 2011

@kajka_37 Vis co ja si myslim, ze kazdy si ten svuj kocarek musi najit a osahat a ozkouset ho. Tady ty recenze clovek nemuze brat doslova, protoze kazdemu vyhovuje neco jineho a nekdo proste je holt stoural a nebude spokojeny s nicim 🙂 😒 😀

lipetra
24. kvě 2011

@dendaz Na ten jsem taky koukala 🙂

ami33
24. kvě 2011

@dendaz ahojky, a jak dlouho ti vydrželo dítko ve sporťáku, já někde četla, že jsou dost malé.

kajka_37
24. kvě 2011

@mannadela gratuluju k holčičce 🙂))

dendaz
24. kvě 2011

@marketas1 Rozměry Casualplay :vnitří plocha :d-77cm,š-33cm,h-16cm. Vaneska v něm byla cca 5měsíců s fusakem. A možná by ještě bez fusaku vydržela, ale stejně nechtěla ležet, byla zvědavá na svět kolem sebe, tak jsme přešli na sporťák. 🙂
Je menší než jiné kočárky, ale já se do něj tehdy zamilovala a musela jsem ho mít... 😀

ami33
24. kvě 2011

@mannadela jéééééééééééééé tak to gratulka, já snad příští týden se taky dozvím nebo už mě odvezou, kdyby to byla holčička, tak manžel si začíná docela zvykat na Sofii a ještě máme i jiné favority. Takže koukám u vás to bude nejspíš Viktorka, pěkné jméno.

mannadela
24. kvě 2011

@lipetra No, my už žili v tom, že je to Vojta. Moje doktorka mi říkala, že si není jistá, ale že to vypadá na kluka. Tak snad je tohleto přesnější informace 🙂

ami33
24. kvě 2011

@dendaz tak to ráda čtu, můj kočárek co mám vybraný má podobné rozměry, mě by těch 5 měsíců v hlubokém stačilo.

lipetra
24. kvě 2011

@mannadela Me taky doktorka rikala kdyz jsem tam posledni byla, ze to vypada na kluka, ale pletla se nam tam pupecnikova snura, v patek jdu na velky utrazvuk do porodnice, tak tam snad uz se dozvime co to presne bude 🙂
Kamaradce se treba neukazala mala vubec, do posledni chvile nevedeli co to bude a tak meli prekvapko 😀

ami33
24. kvě 2011

@mannadela no to říékám furt, že lepší si počkat to toho 20 týdne, mě říkalo více kámošek, že jim řekli ve 13 týdnu pohlaví a pak se to ve 20 týdnu změnilo. Jen já furt čekám poctivě a čekám a nic nevím a kupuju žlutý, bílý a podobně.

mannadela
24. kvě 2011

@ami33 No jo, bláznivá Viktorka 😀. Bylo by to krásné, kdyby to byla fakt holka. Moc jsem si jí přála. Tebe už to taky brzo čeká, tak vydrž 😉 . Ten velký ultrazvuk je fakt krása. Manžel byl úplně rozněžnělej 🙂

dendaz
24. kvě 2011

@ami33 Se sporťákem jsem byla spokojená, naše malá je trochu živější a stejně cca od 1,5 roku nechtěla v kočárku sedět, docela brzy jsme ho odložili...chtěla chodit, nebo drandit na odrážedle... 😀 Když jsem vyndala kočár, vydržela v něm 10minut a pak v něm stála... 😀 Tudíž mi malý nepřipadal, i když jsem to také četla...

mannadela
24. kvě 2011

@kajka_37 Děkuju 😉

cell
24. kvě 2011

my příští týden zkusíme asi nakouknout ultrazvukem, jestli se něco neobjeví. Jinak o něm mluvíme furt jako o Šíšovi ... a ona je to třeba Šíšulková 🙂

mannadela
24. kvě 2011

@lipetra No právě, doktorka mi taky říkala, že si není jistá, protože není přesně vidět, jestli je to pupeční šňůra nebo ne. Ale je fakt, že dnes to bylo celkem dost patrné - i pro mě jako laika 🙂

marketas1
24. kvě 2011

@mannadela moc gratuluju k holčičce!
@ami33 kdy jdeš na kontrolu? Já 2.6., takže taky doufám, že už se prcek ukáže 🙂

lipetra
24. kvě 2011

@mannadela no tak to jsem zvedava co reknou nam 😀 pritel uz pocita s klukem 😀 uvidime 🙂

ami33
24. kvě 2011

@mannadela no tak já hlavně nikde objednaná nejsem a jestli mi ho moje dr udělá nevíém,ale 3D UTZ má a manžel tam nebude, páč tahat ho tam sebou , když ani nevím jestli mi bude utz dělat, třeba bude čekat do 22 týdne.

ami33
24. kvě 2011

@marketas1 já jdu 1.6. do poradny,ale jestli mi udělá utz nevím, snad jo, abych zase nemusela trapně škemrat jak minule hehe

lipetra
24. kvě 2011

@ami33 Ja koukam, ze vsude je to jinak. Ja chodim na gyndu kazdy mesic a ve 12. tydnu jsem byla na screeningu a ted jdu na druhy screening, ktery delaji ve 20. tydnu a to jdu normalne do porodnice.

cell
24. kvě 2011

@lipetra : jdu taky tak. Ultrazvuk bych správně měla mít až ve 20. a pak 30. tt., ale protože jsem ze zdravotnictví, dohodnu si meziultrazvuky mimo

lipetra
24. kvě 2011

@cell no tak hlavne at je vse v cajku 🙂 kam chodis?

dajdda
24. kvě 2011

Holky,tak mě přišla korbička na perega v barvě kiwi a sem naprosto nadšená 🙂 Teď už zbývá jen to miminko 😵

dajdda
24. kvě 2011

No já jsem taky zvědavá co to bude,manžel chce strašně holčičku 🙂

ami33
24. kvě 2011

@lipetra já chodím co 3 týdny, a třeba když jsem byla v nemocnici tak mi dělali UTZ každý týden, tak jsem si na to zvykla a chtěla bych furt.

lipetra
24. kvě 2011

@ami33 zruinujes nase zdravotnictvi, zacinas byt zavisla na ultrazvuku 😀 😀 😀

cell
24. kvě 2011

@lipetra : k Apolináři 🙂

lipetra
24. kvě 2011

@cell Já taky, jdu tam v pátek v 11.30 🙂

ami33
24. kvě 2011

@lipetra no moje dr. ne,ale když sem škemrala, že nevíme pohlaví, tak hned jako že kouknem,ale že je ještě brzo, já totiž nevěděla, že normoš je pár utz za celé těhu. Ještě, že mám asi 3 fota z nemocnice, protože od svojí dr. nemám ještě ani jednu. Ale na dalším utz chci foto, pak to rychle poroste a bude vidět třeba jen ruka, noha a tak.

lipetra
24. kvě 2011

@ami33 já mám taky jen dvě fotky, jednu z nemocnice a druhou od gynekolozky, ale to jsem si musela rict...tak ted v patek si v nemocnici vezmu znovu a za 14 dni na gynde taky 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru