Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

cell
10. čer 2011

@kajka_37 : my už máme třešně na zahradě .... jsem si včera vylezla na lavičku a cpala se plnýma hrstěma .... v nedli mi bude muset mužík vyléz na štaflích pro ty nahoře, ty jsou už krásně červené 😵

kajka_37
10. čer 2011

@marketas1 fakt to nemám ráda protože něco špatného se může stát kdekoliv..a to že jeden člověk z 20 měl problém neznamená, že jej má každá další v pořadí... a fakt znám hodně holek co chválí.... jako prostředí nic moc.. ale co čekat od kláštera či co to bylo...hlavně že ale bude prcek v pořádku, no ni? 🙂 přinejhoeším tam vytrpím 4 dny a pak hurá domů 🙂

lipetra
10. čer 2011

@marketas1 My vzdycky jdeme do obchodu a u pokladny se nam protaceji panenky kolik nas to zdrave jidlo stoji 😀 😀 😀

kajka_37
10. čer 2011

@lipetra a ty si registrovaná taky u Apo nebo jinde?

@cell my třešně teprve zasadili, takže musíme ke švárům nebo do krámu 🙂))

marketas1
10. čer 2011

@kajka_37 přesně. To třeba tady taky nadávají na porodnici, ale já kvůli tomu nepojedu rodit 20km. NAvíc tady mají novorozeneckou jip, kdyby nedej bože cokoli. A manžel a kamarádi jsou taky převážně z Ol. Prostě to vydržím,no...
@cell já chci taky třešně, se máš, že máš doma strom!

marketas1
10. čer 2011

@lipetra mě taky, košík poloprázdne, ale peněženka taky a to fakt koupím skoro nic.....

lipetra
10. čer 2011

@kajka_37 U Apo🙂 Ja jsem se tam narodila a pritel taky 😀

lipetra
10. čer 2011

@marketas1 no presne tak a ty lidi co kupuji ty nezdrave veci, tak maji plne kosiky a my tam kvuli nim cekame takove fronty

kajka_37
10. čer 2011

@lipetra tak to je jasný, ty rodit jinde ani nemůžeš 😀

lipetra
10. čer 2011

@kajka_37 no me se ta porodnice i libi 😀 a pak ta nostalgie 😀

kajka_37
10. čer 2011

@lipetra no já znám zatím jen přízemí oddělení CARu a pokladnu... dál se musím jít teprve podívat 🙂))

marketas1
10. čer 2011

@lipetra 😀 tak vidíš, to mě nenapadlo, ae máš pravdu, tam mají ty brambůrky a čokolády.... 😀

lipetra
10. čer 2011

@kajka_37 no ja byla i na porodnim sale pred desitky lety 😀

lipetra
10. čer 2011

@marketas1 a jeste ve sleve 😀

marketas1
10. čer 2011

@lipetra to naštve,že? Já tohle vůbec nekupuju, jen občas, když chci upéct buchtu. A dneska asi udělám tiramisu .-)

kajka_37
10. čer 2011

@lipetra 😀

lipetra
10. čer 2011

@marketas1 Ja si dam dneska sopak, mnam

marketas1
10. čer 2011

@lipetra já ještě nevím, co si dám. Má tady almette a 2 rohlíky azeleninu. Na večeři nevím. Tiramisu bude zítra jako zákusek 🙂

lipetra
10. čer 2011

@marketas1 tak to my budeme zitra grilovat

kajka_37
10. čer 2011

@marketas1 jéé tiramisuuuuuuu 🙂

marketas1
10. čer 2011

@lipetra my budeme mít naložený maso a asi s kaší 🙂 A v neděli ještě nevím, asi rajskou omáčku 🙂

marketas1
10. čer 2011

@kajka_37 se klidně stav, určitě bude dost 🙂

kajka_37
10. čer 2011

@marketas1 tak jooooo, slovy synovečka - já pijedůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😀 😵
ne nepijedůůůů, mužík se mi vrací z jachty 🙂

marketas1
10. čer 2011

@kajka_37 byl pryč,jo? tak si údělejte tiramisu, to je to nejjednodušší

kajka_37
10. čer 2011

@marketas1 to já neumííííííííííííííííííííííííím

kajka_37
10. čer 2011

@marketas1 jj a měla sem jet taky... ale pak sem zjistila že budu jediná baba na palubě, takže uklíd, vaření a tak... nas... no a pak že sem těhule a že stačí že bude blít muž 😀

marketas1
10. čer 2011

@kajka_37 to je strašně jednoduchý, Káji, fakt. A jeto hned...A to bych taky nejela.... 😝

kajka_37
10. čer 2011

@marketas1 a dáš mi recepís? 🙂

marketas1
10. čer 2011

@kajka_37 ČESKÉ TIRAMISU: piškoty pokladeš na plech nebo do formy ( jsou trochu leší ty cukrářské, ale můžou být i obyč.).Vyšleháš najednou 2 pomazánkové másla + i šlehačku a cukr podle chuti ( v receptu bylo 20dkg), já jsem ochutnala a dala trochu víc....Svaříš si silný kafe se lžící rumu. Kávou pokapeš piškoty a potřeš krémem a vrstvíš tak,aby poslední vrstvou byl krém. Ten pak posypeš kakaem a dáš do lednice zatuhnout. . Rychlý,jednoduchý, levný a mňam.

marketas1
10. čer 2011

@kajka_37 jsem měla 3 recepty a tenhle zatím vede. Zbytečný kupovat drahý mascarpone, pomazánkový máslo stačí 🙂A dělala jsem tenhle recept jednou a vidíš, jak si to krásně pamatuju 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru