Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

mannadela
22. čer 2011

@kajka_37 nojo, já jsem si tu holčičku taky vyškemrala 😀

mannadela
22. čer 2011

@lipetra ... a příště bychom mohli mít kluka 😉

adriana18686
22. čer 2011

halo haloo odpovie mi niektora dobra dusicka dakujem

lipetra
22. čer 2011

@mannadela Pritel rikal, ze je mu fuk zda to bude holka nebo kluk, hlavne aby to bylo zdravy a nakonec se vsude chlubi, ze to bude kluk... 😀

lipetra
22. čer 2011

@adriana18686 To se neda posoudit takhle, zkus si koupit tehotensky test

kajka_37
22. čer 2011

@lipetra ten chce samo kluka.. ale těžko říct stli fakt chce kluka nebo mě jen škádlí aby sme se mohli kočičkovat 😀

@adriana18686 co si tak udělat test, co?

kajka_37
22. čer 2011

@mannadela a jaký jméno máte vymyšlený? a bylo ti blbě? taky nejíš maso? (srovnávám) 🙂))

kajka_37
22. čer 2011

@mannadela už vidím, Viktorka, promiiiň 🙂 já nejdřív píšu pak koukám, tele no 🙂

adriana18686
22. čer 2011

@lipetra Dakujem ze si odpisala ja viem len teraz som mimo slovenska sme na dovolenke tak nemam sajnu kde ho tu kupim domov ideme o mesiac ...

mannadela
22. čer 2011

@kajka_37 máme Viktorku. Vyloženě blbě mi nebylo, zvracela jsem jen jednou. V prvním trimestru jsem měla chuťový výkyvy (chvíli jsem měla na něco děsnou chuť, pak mi z toho bylo zle..., to, co mi normálně chutná, mi nejelo... a tak). A měla jsem stejné problémy s pitím jak Ty. Úplný odpor jsem měla k čajům. Maso jím tak, jak jsem ho jedla dřív - nemusím ho mít každý týden, ale čas od času si ho ráda dám. V druhém trimestru se mi srovnalo vše do normálu. Až na to břicho a tu nešťastnou kostrč nevím, že jsem těhotná.

kajka_37
22. čer 2011

@mannadela já zvracela 3x, spíš jen takové ublinknutí a vždy na základě špatnýho pití... jinak se jen nadavuju či jak to popsat.... maso už si sem tam dám..ale že by mi chutnalo, to ne... nekdy sním sotva tři sousta, dneska třeba celý stehýnko... tak oranginu mi prcek nevrací..ale že by mi nějak chutnala, to ne :-P

mannadela
22. čer 2011

@kajka_37 No, snad už se Ti to brzo srovná a budeš si užívat 🙂

kajka_37
22. čer 2011

@mannadela si říkám už 2 týdny že je na čase 😀

lipetra
22. čer 2011

@kajka_37 no tak u nas to bylo jasne 😀

lipetra
22. čer 2011

@adriana18686 Co zkusit lekarnu nebo nejakou drogerii?

lipetra
22. čer 2011

To je vedro, tak ja mizim, hezky den

kajka_37
22. čer 2011

páá 🙂

misssutko
22. čer 2011

ahojky holky. Tak dneska jsem se dozvěděla výsledky tripple testů. Jsou NEGATIVNÍ. Já mám takovou radost, že to ani nedokážu popsat 😀 😀 😀 😀

ami33
23. čer 2011

@misssutko gratulace veliká, není nic důležitějšího 😀

lipetra
23. čer 2011

Dobré ránko a ještě hezčí deeeen🙂 Tak jakpak se máte při čtvrtku? Pro mě je to už pátek, páč zitra mám volno, jdu na tu cukrovku, hnus 😠

mannadela
23. čer 2011

@lipetra Joj, chuděro ☹ . Ale uvidíš, že to přežiješ. Aspoň to už budeš mít za sebou. Já si včera byla vyzvednout poslední oblečky pro mimčo, tak jsem taková spokojená. Koupila jsem si rovnou i hrazdičku, takže i s tím si už nemusím dělat starosti 🙂. Jináč už aby bylo odpoledne... krásně u nás svítí sluníčko, tak se mi moc nechce vysedávat v kanclu, brrrr.

ami33
23. čer 2011

Holky dobré ráno, já jsem.dnes nějaká lina. Píšu ještě z pelechu. Abych se šla umýt a oblict a šup do práce. Dnes mě čeká zubař, tak snad se to obejde bez.mučení.

mannadela
23. čer 2011

@ami33 jooooo, z postele.... Ty provokatére 😠 . Co my chudáci, co vstáváme v 5.15, béééé ☹

cell
23. čer 2011

dobré ránko, já už jsem taky v práci - a cestou jsem potakala našeho pana ministra a překvapilo mě, že i on dělá už tak brzy. Ale pelešníkům závidím 🙂

mannadela
23. čer 2011

@cell doufám, že aspoň nějakého normálního ministra a ne nějakého blba 🙂, aby Ti to nepokazilo den 😀

lipetra
23. čer 2011

@mannadela No ja rano koukala na zidlicku a na ohradku, premyslim jakou koupit 🙂 Ty jo ja budu zitra rano trpet, mam tam byt uz v sedm ☹

lipetra
23. čer 2011

@cell Jakeho?

lipetra
23. čer 2011

@ami33 Jeee ty mas zivutek 🙂

cell
23. čer 2011

hihi, normálního - toho já neznám asi žádného
zdravotnictví - Hegera na Palackého náměstí 🙂

ami33
23. čer 2011

Tak už jsem ready, jako zase plánovaná údržba v 8 hodin ráno, dokážou člověka po ránu zase pobavit diletanti.
Já se v těch židličkách nevyznám,ale budu mít NEONATE Multiplo od švagrové a prej je i polohovací pro malá miminka a dá se převážet po bytě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru