Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
28. čer 2011

brýtroo 🙂
@cell a jakou teutonku? Mistral nebo jaký? a mutsy dobrý jo? 🙂 jej to bude dilemaaaaa 🙂 my nebyli... kluci šli golfit a já to vzala v rámci procházky s nima, jen sem měla blbý pantofle, bolely mě nohy jako blázen a půlku šla bosky 😀

@marketas1 mi došlo že o prázkách budu u Olmika, známí z Hluboček každým dnem rodí a my se pojedeme na ně mrknout 😉 bych to spojila i s tebou 😉

marketas1
28. čer 2011

@kajka_37 máš v Hlubočkách známé? Tam bydlí kolegyňka 🙂 Tak super, těším se! A víš co? Já si koupila botky v Reikru, sandálky. Jako vzhledově žádná sláva,ale nohy jak v bavlnce 🙂

lipetra
28. čer 2011

@marketas1 jeee jakou bílou? ukaz🙂

marketas1
28. čer 2011

@lipetra tu zavinovačku? nemám ji vyfocenou, tak ji odpo vyfotím a hodím ji sem 🙂

kajka_37
28. čer 2011

@marketas1 sandálky mám taky v merku 🙂 ale jaksi sem zatím žád ný neobjevila...
no ona z Hluboček pochází, teď žijí v Praze kousek od nás.... jela na moravu na porod a šestinedělí (pač její tchýně je porodní asistentka nebo co) a pak zase návrat 🙂 vloni kousek od Hluboček měli svatbu... na Hrubé Vodě nebo tak nějak, moooc hezký 🙂

lipetra
28. čer 2011

@marketas1 jooo dekuji

marketas1
28. čer 2011

@kajka_37 jj, ak to jo 🙂 tak se uvidíme, super!
@lipetra koukala jsi na ty fusaky? potřebuju radu ohledně barvy....

cell
28. čer 2011

proboha co je to rukávník??

Klari nevim, je to takovej ten, co má větší stabilní zadní kolečka a přední jsou menší otáčecí ..... ale já byla včera ko, blbě jsem spala a to vedro odpoledne bylo úmorný, mužík byl po službě, takže jsme to nijak nehrotili a jen tak okoukli

lipetra
28. čer 2011

@marketas1 Ty jsou fakt krasny ty fusaky a za super cenu. No jestli budes mit ten svetly kocarek, tak bych vzala fusak barevne k tomu...černá béžová, béžová béžová a nebo hnědá béžová 🙂

lipetra
28. čer 2011

@cell Já myslím, že je to takový to jak si do toho v těch ruských pohádkách strkali ruce aby jim nemrzli 😀 😀 😀

cell
28. čer 2011

@lipetra : já si to taky tak představuju, ale nějak si to nedovedu představit u toho mimina

já jsem fusaky dostala, do toho strčím mímo celý i s rukama, ne?

hele já asi nejsem vůbec způsobilá mít dítě, jak to tak pozoruju 🙂

marketas1
28. čer 2011

@cell @lipetra je to výborná věc,koukejte http://www.e-broucek.cz/kocarky/prislusenstvi/d... - na zimu i třeba studené jaro ideální. Já mám věčně zmrzlý ruce,takže rukavie mi nestačí,takže dám rukavice a ruce strčím ještě do tohle. Uvnitř je fleece a krásně to hřeje.

@lipetra já jsem právě přemýšlela o celým černým, ty béžový se mi nějak moc nelíbí. Myslíš, že je to blbý?

marketas1
28. čer 2011

a sluneční clonu chci místo slunečníku, je to lepší 🙂

kajka_37
28. čer 2011

@cell jj tak to je Mistral... já čekám co mi o teutonce řeknou jak zvládá sníh a terén...a když budou jen malý pochybnosti, řeknu teutonce definitivně mpa a pokud se mi bude líbit i Mutsy, jdu do toho...

kajka_37
28. čer 2011

jj slunečník je prý na pikaču.... clona je lepčí

kajka_37
28. čer 2011

a do rukávníku jdu 100% 🙂

marketas1
28. čer 2011

@kajka_37 jj, taky jdu do clony - tyrkysová,krásná 🙂

marketas1
28. čer 2011

@kajka_37 já taky,rukávník je super atady ho mají fakt za boží cenu!

cell
28. čer 2011

su debil, já myslela, že rukávník je pro to mimino 😖 ... no já nevím, nestačilo by si vzít rukavice?

kajko a to se budeš ptát v tom krámě? jinak jsou tam moc milé prodavačky, jak jsem pochopila, tak by ona sama do Mutsíka asi nešla, říkala, že Teutonka v prodejnosti vede

marketas1
28. čer 2011

@cell mě právě strašně mrznou ruce,trpím od rukou a nohou,boty jsme si koupila loni s ovčí kožešinkou a do tohohle jdu na 100%.

kajka_37
28. čer 2011

@cell no já se bavila s kámoškou co rodila vloni v zimě a říkala že i v rukavicích ti je po chvíli zima... amě ruce zebou furt, takže pro mě jasná volba 🙂
no já psala dotaz i přímo do teutonie a zatím na mě prdí....
zajedu se zeptat do špuntíka a ještě někam ať porovnám co kde říkají, a uvidíme...

@marketas1 tak tyrkysová jo? 🙂

cell
28. čer 2011

@kajka_37 : tak jsem moc zvědavá 🙂

marketas1
28. čer 2011

@kajka_37 ta clona jo, ta bude tyrkysová.JInak mají hezkou jen růžovou a ta by asi pro Tondu nebyla to pravé ořechové 😀 A já taky plánuju delší procházky, tak mě by ruce zmrzly....

kajka_37
28. čer 2011

@cell to já taky 🙂 to je hrozná věda vybrat kočárek 😀

marketas1
28. čer 2011

@kajka_37 no to je,není to věc za pár korun a musí chvilku vydržet - kočárek je důležitej....

kajka_37
28. čer 2011

@marketas1 no právě... chjo... být ve městě tak to tak nehrotím... no ale nejsem...

marketas1
28. čer 2011

@kajka_37 jj, já vím, že to máš složitější....

cell
28. čer 2011

@kajka_37 : to já ve městě jsem a stejně to hrotím .... ale čím víc se tím zabývám, tím víc nevím ☹

kajka_37
28. čer 2011

@marketas1
@cell kdybych tak mohla lusknoutz a kouknout na půlrok dopředu abych se podívala do budoucnosti co sem vybrala 😀

marketas1
28. čer 2011

@kajka_37 😀 ale to už by nebylo ono 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru