Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
28. čer 2011

@marketas1 no aspoň bych se mohla vrhnout na další výbavičku... bez kočáru se nehnu 😀

lipetra
28. čer 2011

@cell Tak to jsme natom podobne, u pulky veci ani nevim naco se pouzivaji 😀

lipetra
28. čer 2011

@marketas1 Ta cerna s tim bezovym je moc pekna, brala bych tu 🙂

marketas1
28. čer 2011

@lipetra fakt myslíš tu černobéžovou? ne celou černou?

lipetra
28. čer 2011

@marketas1 jj presne tak 🙂

marketas1
28. čer 2011

@lipetra tak já nevím, mě se asi zase tak nelíbí... ☹

kajka_37
28. čer 2011

@marketas1 kup si barvičku dle sebe 😉

lipetra
28. čer 2011

@marketas1 no je to na tobe...me se libi ze to ladi s tim kocarkem 🙂

ami33
28. čer 2011

Hojte holky, tak koukám, že zase nakupujete a utrácíte..... já sem dneska busy....sem byla v kanclu a co se mi stalo...jako sem spadla ze židle, jako židle ona byla nakřáplá...debilní...šéf mi furt říkal ať si vezmu druhou a sem se nahla po telefonu a byla sem na zemi, jako se tomu teď musím tlemit...teda naštěstí sem spadla na bok a na zadek ...do bříška jsem se nebouchla ani trošku a malej kope a nic mi není, tak nejdu ani k doktorce.
Tak se mnou no...děs...opatrnosti není nikdy dost.

ami33
28. čer 2011

no potěš nejsem já čuně a teď jsem si polila světlé 3/4 kalhoty kávou, jako a zrovna mi doprala světlá pračka, mě dneska picne.

lipetra
28. čer 2011

@ami33 😀 😀 😀 sikulka

ami33
28. čer 2011

@lipetra sem dneska na ťafku jako 😀DD chtěla jsem jít ještě do města a do obchodu a tak,asi dneska už nikam nepolezu.

lipetra
28. čer 2011

@ami33 me posledne polil chlap v tramvaji pivem a ja pak smrdela jak nejvetsi alkac 😀 😀 😀 a kazdy se otacel

kajka_37
28. čer 2011

@ami33 ty máš dneska den ti povím 😀 ofafrně ženo 🙂

ami33
28. čer 2011

@lipetra no teda to je taky gól těhule s bříškem a smrdí po pivu 😀 😀

marketas1
28. čer 2011

@ami33 den blbec,co?
@kajka_37 já ale nevím furt s tím fusakem....
@lipetra jj, máš pravdu, že to ladí s tím kočárkem,to je zase fakt.....Tak já nevím,já jsem v tomhle hrozná... ☹

marketas1
28. čer 2011
lipetra
28. čer 2011

@ami33 jeste jsem si mela zapalit doutnik 😀

lipetra
28. čer 2011

@marketas1 Já jsem zas hrozná na to, že mi to musí vše ladit, takže prostě já bych brala černo béžový, ale pokud se ti líbí ten celý černý, tak ber ten 🙂

ami33
28. čer 2011

@marketas1 no to nééé, ta musí mít aspoň 40 kilo navrch jako...hele dneska v práci synátor od šéfa se ptá kdy mám jako termín mu říkám vpolovině října a on to budeš mít macka, že prej mám velký břicho na 5 měsíc a já mu říkám to špatně počítáš já jdu skoro do 7 měsíce ty macku 😀 😀 😀 no chlapi a šéf mi zase opakoval že termín mám podle něho v prosinci, majn got s něma. A jak jsem spadla z té židle, tak stresoval, že jako málem mi volali vrtulník a to ještě chce abych mu šla na tu svatbu v září, to chci vidět do jakýho pytle bych se jako na tu svatbu měla narvat.

cell
28. čer 2011

ami: tak hlavně, že se nic nestalo!
Já zas nedočkám čekám na oběd, už bych chroustala i hřebíky - nějak mi ty meruňky a nektarinky nestačí ☹

ami33
28. čer 2011

@lipetra teda na dotníček nárok namáš, to až po porodu a kojení 😀

marketas1
28. čer 2011

@ami33 jsi mu měla říct, že potřebuješ ale ošatné, že si musíš nechat něco spíchnout,že už na sebe nic nekoupíš 😀DDDDDDDDDDDDDDD A myslíš, že stěma mýma 20ti to jako nebude taková hrůza,jo? 😀
@lipetra no já právě taky,mě taky musí všechno ladit, ale kdyby ta béžová byla asi světlejší nebo já nevím...Musím si to rozmyslet 😀

lipetra
28. čer 2011

@ami33 tfuj doutnik, to by me odvezli 😀 😀 😀

lipetra
28. čer 2011

@marketas1 no kdyby to slo porovnat s tou barvou kocarku co?
ja prave bude mit ten fusak primo stejny jako kocarek, jsem proste uchylak 😀

marketas1
28. čer 2011

@cell já mám rohlíky s uherákem, to je teda výživa... 😀

ami33
28. čer 2011

@cell no to hlavně, fakt dobře mi z toho nebylo, když si člověk uvědomí že sem m ohla spadnout hůř,ale malýho cítím furt stejně jak kopká, tak nikam k dr. nejdu, se mi to zdá zbytečný,ale fakt opatrnosti není nikdy dost.

marketas1
28. čer 2011

@lipetra tak tenhle fusak je výborný,že je od narození do 3let věku, takže i do sporťáku na příští rok,víš?

marketas1
28. čer 2011

@ami33 já to raděj nečtu, já už bych panikařila, jsem magor v tomhle....Ale když prcka cítíš,tak to snad nic nebude!

ami33
28. čer 2011

@marketas1 ten by mě hnal s ošatným, mi řekne, že na co si myslím že mi zařídil tak pěknou mateřskou. Třeba ani 20 kg mít nebudeš, někdo přibere víc ve druhém trimestru a ve třetím už moc ne, třeba budeš ten případ,ale já jsem ráda za to jak přibírám furt stejným tempem, sem četla že je to lepší než furt nic nic a najednou během měsíce třeba 10,15 kilo, ti popraská kůže a tak, to tělo si takhle zvyká postupně na tu váhu i záda, klouby...všechno.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru