Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
8. črc 2011

@cell ty jedeš na svatbu že děláš koláčky? 🙂

jinak přeji dobré ráno... byla sem u dr s močí a ptala sem se jí zda mi chce teda vzít znova tu krev na tu glykemii, se zhrozila že si vůbec nevšimla a že určitě, tak mi v pondělí zavolá a kdyžtak pošle k Apolináři k nějaké dr a mezitím dieta 😢 😢 😢 nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ☹ nemůžu mít chvíli klid?

cell
8. črc 2011

@kajka_37 : ahoj, kdepak, na svatbu jdeme až příští týden 🙂

jsem ráda, že Ti to zkontrolujou, jsem to včera nechtěla psát, ale ta hodnota je vážně na hraně .... a i když dieta není příjemná, dá se přežít 🙂. I když u Tebe - jíš vůbec něco??

ami33
8. črc 2011

@kajka_37 jejda a to je co? jako dieta jako ta cukrovkářská? to se spraví nebuj nic

kajka_37
8. črc 2011

@cell jj já si o tom včera něco málo četla a fakt je to na hraně... ☹ dneska budu číst co smím a co ne... dopr..le
jíst jím, snad všecko, masi taky ale jen po málu.... no ale teď zas budu řešit co pít, džus už asi taky ne ☹ ovoce taky ne.... chcípnu ☹ sem nasraná a chce se mi brečet...

cell
8. črc 2011

@kajka_37 : ovoce můžeš, ale spíš dopoledne, odpoledne raději zeleninu. Koukni na porodnici.cz, tam se jistě dozvíš všechny info .... a hlavně nebul, třeba se ta hodnota upraví, třeba to jen ulítlo nějakou dietní chybkou

ami33
8. črc 2011

@kajka_37 buď ráda, že ti na to přišli tak brzo, to ti přece ještě nedělali ten glykemický test.

kajka_37
8. črc 2011

@cell nebulím, jen je mi z toho do breku....sere mě to.... chci si konečně začít užívat těhotenství a zatím z toho mám velký kulový ☹

@ami33 na ten test mě možná prý pošlou dřív

no uvidíme co v pondělí.... přeci jen ta hodnota byla taková před měsícem, kdy sem nepila... džusy asi taky nejsou výhra, ale aspoň něco...

ami33
8. črc 2011

@kajka_37 já četla že to může ovlivnit i to že jsi třeba před tím jedla dost sladkého...no uvidíš po další krvi.

kajka_37
8. črc 2011

@ami33 v té době sem jedla broskve na kila a různé jiné ovoce, tak uvidíme... už ať je pondělí poledne... ☹

ami33
8. črc 2011

@kajka_37 uvidíš to nebude tak horké...mě to čeká za chvíli, příští týden mě má sestřička objednat.

kajka_37
8. črc 2011

doufám, dám vám vědět...

cell
8. črc 2011

tak já mizím holky ... přeju pěkný víkend a v pondělí ahoj! 🙂

kajka_37
8. črc 2011

@cell hezký vík 😉

rradka
8. črc 2011

@marketas1 Dobré ráno! Tak jsem včera zkusila skočit za lektorkou pilates a ta mi řekla, že není vhodné, abych v těhotenství s pilates začínala a že mám přijít po těhu ☹ Tak jsem byla lehce zklamaná...ale co mám dělat. Tak jsem si aspoň zacvičila doma 🙂

Jinak dneska ráno jsem byla na tripple testech, jsem si myslela, že mi udělá i ultrazvuk a nic 😒 Tak musím počkat až do 5.8. na velkej ultrazvuk.

ami33
8. črc 2011

@rradka Ahojky, mě taky na triplech bral jen krev.

kajka_37
8. črc 2011

@rradka mě brali krev na triply včera, víc po mě nechtěli...

marketas1
8. črc 2011

@rradka hm, tak to mě mrzí, to je ale lektorkou, protože já jsme s pilates začala taky až v těhu, ve 4.měsíci... ☹ No, každá se k tomu staví jinak, ta moje právě cvičila až do porodu....A mě na trioplech taky brali jen krev
@ami33 no nevím, mě v té buchtě něco chybělo, ale jinka byla dobrá!
@kajka_37 jejda, to mě mrzí, holka,si to teda užíváš ☹
@cell papa, krásný víkend

kajka_37
8. črc 2011

@marketas1 mi to povídej... ☹

rradka
8. črc 2011

@kajka_37 já myslela, že se každej měsíc podívá, jestli je vše OK. A prosím tě, jak jsi dnes ráno psala o testech na glykémii...to jsou testy na cukrovku? Já myslela, že to dělají až později...nebo máš nějaký speciální? Mám pocit, že o co si neřekneš, to ti neudělají 😒

marketas1
8. črc 2011

@kajka_37 mrzí mě to, ale v pondělí bude všechno O.K.,uvidíš! 😵
@rradka mě dělá doktor ultrazvuk každou kontrolu, ale co jsme slyšela, tak to není pravidlem....

kajka_37
8. črc 2011

@rradka no mě na to přišli z odběrů na kterých sem byla před měsícem.. kde brali krev na HIV a všecko možný... divím se že nezavolali dřív a koukli na to až když sem přišla na kontrolu... normálně se ten OGTT test dělá později, to jo... někdy 24tt a dál

rradka
8. črc 2011

@marketas1 ta cvičitelka, co jsem s ní mluvila byla hodně mladá - možná nemá zkušenosti s těhotnýma. Skočím se ještě zeptat někam jinam. V centru je toho celkem dost a třeba něco najdu.

kajka_37
8. črc 2011

mě títra přijede na oslavu kámoš s tím UTZ, prý má nějaký nová software a odzkouší ho na mě, heheee 🙂 aspoň něco pozitivního 🙂

marketas1
8. črc 2011

@rradka no zkus, protože pilates se v těhu normálně cvičí - i těhu pilates je....
@kajka_37 jé, se máš, já chci taky soukromen ultrazvuk!

kajka_37
8. črc 2011

@marketas1 snad bude něco vidět 🙂

rradka
8. črc 2011

@kajka_37 tak to ti závidím 😉 to bych taky brala takovýho kámoše! a necháte si říct pohlaví?

kajka_37
8. črc 2011

@rradka no jasně, i proto ho bere s sebou 🙂 snad to bude vidět ...

marketas1
8. črc 2011

@kajka_37 a on je doktor? To já teda pohlaví moc nevidím, takže od něho bych tomu asi moc nevěřila, Káji 😀

kajka_37
8. črc 2011

@marketas1 no co sem pochopila tak dělá servisy těmto zařízením a nebudu první 😀 takže předpokládám, že má nakoukáno 😀

kajka_37
8. črc 2011

@marketas1 a když řekne holka, tak mu mileráda uvěřím 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru