Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
22. črc 2011

@marketas1 ja to musim brat denne...jinak bych to neprezila ufff, beru to rano vzdy a musim rict, ze me zaha nepali skoro vubec 🙂

marketas1
22. črc 2011

@lipetra a mohla by jsi mi, prosím, přesně napsat, jak se ten tvůj helicid jmenuje?Ať vím,co chci napsat....

lipetra
22. črc 2011

@marketas1 HELICID 20 Zentiva por.cps.etd.90x20mg

lipetra
22. črc 2011
ami33
22. črc 2011

Ahojte holky...dneska nějako nestíhám, udělala jsem nákuo na víkend s tím , že dopoledne nebude takovej nátřesk a jako masakr, ještě, že to mám za sebou a teď hurá do práce....páč co se mi včera nestalo...pracuju pracuju....jako dlouho, abych měla nadděláno a jak jsem kounčila, tak jsem neukončila změny v souboru, sem myslela, že mě jebne, ještě že to nebyla práce za celej den, tak nejsem já šikovná, kam až mě ta těhu demence dovede.
Krom toho včera poprvé místo nějakých štouchanců jako začal malej nám kreslit na břicho, se zvedne boule u pupíka a táhne se přes půl břicha jako masakr a od včera večera to dělá furt, když je vzhůra, fajné mexické vlny, poprvé ve mě úplně zatrnulo co to jako je...no manžel z toho měl vánoce a honil bouli po břiše. 😀

marketas1
22. črc 2011

@lipetra jj, ta je fakt dobrá! a dík za ten helicid

marketas1
22. črc 2011

@ami33 teda, ty jsi šikulka,neuložit si práci... ☹ A á chci taky mexické vlny! 😀

lipetra
22. črc 2011

@marketas1 Tak tuhle autosedačku vezmeme🙂 Za tu cenu super a je po jednom diteti. A barva sedo cerna🙂 To je OK.

cell
22. črc 2011

ahooj, taky dneska nestíhám .. nechala jsem si nabrat glykémii nalačno a super hodnota, takže tu můžu mlsat ferrera dál 🙂

ami33
22. črc 2011

@marketas1 no jako a zrovna práci kterou nerada dělám a měla jsem radost z toho , že jsem tolik udělala, dobře mi tak, nemám divočit s tím klikáním. Taky se dočkáš za pár dní...jako sem četla na netu, že už teď má daleko větší sílu, prostě se o tu stěnu břicha normoš opíra a hejbe se, fakt masakr.

ami33
22. črc 2011

@lipetra autosedačka vypadá dobře, stejně je to na chvilku , že?
@cell no toto, nedělej chutě, já budu péct na víkend rýžovou bábovku bez tuku a mouky, sem zvědavá jak to dopadne. Teda ale nesehnala jsem specoš rýži,ale stejně ty sáčkovky nejsou sypké, tak myslím, že to bude držet i z toho.

lipetra
22. črc 2011

@ami33 No prave, za 1000 Kc je to dobra cena i se zakladnou, je to kolekce 2009 a je rok pouzivana, tak to je idealni, kdyz nova stoji od 2999 Kc do 3999 Kc plus zakladna 2890 Kc, hruuuza ceny

ami33
22. črc 2011

@lipetra no ceny masakr a to za pár měsíců zase další sedačka bude a samý očkování, třeba furt někde šetřit.

marketas1
22. črc 2011

holky, hodila jsem do alba 2 fotky ze včerejška,jestli chcete mrknout na pupek 🙂

lipetra
22. črc 2011

@ami33 no me rikala kamoska, ze mala uz ma ve 2,5 mesicich 7 kg a sedacku do auta maji jen do 10 kg, takze budou muset kupovat za chvili novou 😀

ami33
22. črc 2011

@marketas1 sluší ti to moc a seš tak akorát, vůbec si ty nemusíš dělat hlavu s kilama
@lipetra no mě to říkal taky prodavač, že zbytečně mít za 3000Kč, že je to fakt na chvíli a hlavně v tom začátku toho stejně asi moc nenajezdím.

marketas1
22. črc 2011

@ami33 Ilčo, jsi zlatá, ale jsem fakt pěkně tlusťoučká. Z boku jako docela dobrý, ale když se otočím zepředu, tak jsme jak jitrnice....No tak +13kg je +13kg,no...

ami33
22. črc 2011

@marketas1 no tak já se raději nefotím 😀DDD hele do 20 se vejdeš a to tak zhubneš, někdo ve třetím moc nepřibere a přibírá víc v druhým trimestru.

marketas1
22. črc 2011

@ami33 tak ale mohla jsi ukázat aspoń jednu fotečku!

ami33
22. črc 2011

Tak počkej nějaká fotka s kopačákem se najde 😀DD ale já mám teda samý oblečený, taky bych si mohla vyfotit holej pupek, nemám ještě ani jednu.

ami33
22. črc 2011

A je to tam, to si vymysleli švagrová s manželem tuto fotku, prej ať jdu mezi dva stromy, si mysleli, že se tam s tím pupkem už enarvu 😀DD

marketas1
22. črc 2011

@ami33 😀 ti jsou teda .. 😀 a máš krásný bříško!

ami33
22. črc 2011

@marketas1 ale jo, prostě figury můžem řešit až po porodu, teď na to není vhodná chvíle, hlavně aby broučci měli všechno

lipetra
22. črc 2011

@ami33 @marketas1 jeee holky ale ted jsem nasla super autosedacku a ta barva, no nadhera: -)
http://klokanka-nositko-krosna.sbazar.cz/autose...

ami33
22. črc 2011

@lipetra ta je fakt krásná, mnohem hezčí než ta první

lipetra
22. črc 2011

@ami33 vid, hlavne je dobry, ze vlastne tasku ke kocarku budu mit hnedosedou, tak se to k tomu bude i hodit🙂

marketas1
22. črc 2011

@lipetra no tak do ní jdi! 🙂 je fakt hezká!
@ami33 nojo, po porodu to snad shodíme! 🙂

ami33
22. črc 2011

@marketas1 no to určitě, budemem mít takový točky, že budeme ještě štíhlejší uvidíš.

lipetra
22. črc 2011

@marketas1 @ami33 jste hrozny tlustosky holky, takovy mensi velrybky 😉

lipetra
22. črc 2011

@marketas1 no skoda, ze nedelaji takovy kocarek co? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru