Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
29. črc 2011

@marketas1 no já jdu 10.8. a sestřička říkala, že mi budou brát krev, asi kvůli železu a protilátkám a taky nic víc neříkala, ona mi říká předem kdy kam se budu objednávat, tak asi taky nic.

ami33
29. črc 2011

Nic já musím mizet odvézt bábi k doktorce. Budu po obědě...páčko zatím.

marketas1
29. črc 2011

@ami33 tak pa, tady budu asi sama

ami33
29. črc 2011

@marketas1 tak z jednoho doktora se jich vyklubalo 5 nebo 6,ale jsem ráda, že to bábi má vyřízené a zjistili jí žlučníkové kameny a nástup do nemocnice na operaci a bábi hrdinka, že sž tak příští týden, mě z ní jebne.

marketas1
29. črc 2011

@ami33 moji babi operovali žlučník včera.

ami33
29. črc 2011

@marketas1 no jsem četlůa na netu, že to dělají laparoskopicky a za dva dny seš doma,ale bábi čeká vnučku z Francie, která jezdí jednou za rok a zrovna v neděli má přijet no, tak prej jen na tři dny...hrdinka, sem jí říkala, jak bude mít bolesti ať hnedka volá.

ami33
29. črc 2011

@marketas1 Já totiž slyšela co jí říkal doktor přes dveře,ale ona mi to zapřela, on jí řekl, já vás tam neposílám za týden, já vás tam posílám teď, takže je to na vás kdy tam půjdete, no bábi a mě to zapřela, prostě mlčela a pak jako že ona to doktoru řekla, že tam půjde až za týden, no nic v neděli tam jdeme na návštěvu a kdyby měla bolesti tak ví že má volat nás.

marketas1
29. črc 2011

@ami33 nojo, to je normálka, staří lidi. A dělají to laparoskopicky a babičce ještě v lokálním umrtvení, protože by narkózu asi nepřežila

ami33
29. črc 2011

@marketas1 jo bez narkózy? a proč?

ami33
29. črc 2011

no bábi už je taky hodně stará,ale dnes jí dělali komplet sono a prej všechno ok, vnitřnosti a mladej doktor co jí to dělala, tak prej paní vy jste tak šikovná na svůj věk, že vy jste byla sokolka a bábi vyšla z ordinace vyřehtaná 😀DD

ami33
29. črc 2011

@marketas1 Nic...já se loučím, jdu péct ten rýžový koláč, pak obchod a večer jestli nebude pršet hurá ven. Hezký víkend pápá🙂)

marketas1
29. črc 2011

@ami33 papapa

kajka_37
30. črc 2011

hooooj ženy, sem doma 🙂 povídejte stručně copak se událo... nevím stli se mi chce dočítat tolik stránek 🙂))

marketas1
1. srp 2011

Ahojky holky, tak se hlásím po víkendu ve Špindlu. Počasí nám nepřálo, celou sobotu pršelo, ale i tak jsme zvládli jednu tůru 🙂 Jsem nevyspaná, ale bylo to super 🙂Spokojensot veliká!

@kajka_37 ahojky, tak jak jsi se měla? Jdu mrknout na fejsáč,jestli tam nenajdu nějaké fotky....

lipetra
1. srp 2011

Dobre ranko, jak je?

marketas1
1. srp 2011

musím se pochlubit, už mám i pediatričku 🙂 Našla jsem dobrou recenzi,paní doktorka se zabývá i homeopatií,což mi MOC vyhovuje! 🙂 TAk snad bude dobrá 🙂 A co je nejlepší, mám ji fakt cca 10 minut od baráku!

lipetra
1. srp 2011

@marketas1 Ja budu dneska volat k pediatricce, mam vyber mezi 2, jedna je z Nymburka a jedna z Podebrad a na obe vyborne recenze🙂

marketas1
1. srp 2011

já jsme našla recenzi jen jednu, tady Olomouc fakt zabitá, ale uvidíme, když nebdue dobrá,tak najdu někoho jiného, ale snad to bude ok

lipetra
1. srp 2011

@marketas1 no me prave doporucila kamaradka svoji doktorku v Nymburce a jeste nejakeho doktora a nic moc recenze na ne, tak jsem se poptala tady a dostala jsem tri doporuceni a asi vybereme podebrady, mam jednu favoritku. Stejne to mame stejne daleko jak do Podebrad, tak do Nymburka🙂

ami33
1. srp 2011

HOjte holky.... 😀

@kajka_37 vítej v realitě deštivěho léta a jojo chceme vidět fotky 🙂
@marketas1 tsss...ani nevím, že jsi někde vejletila...musela být nádhera špindl, my taky rádi brouzdáme po horách. Hele to budeš k té pedistričce chodit tam u Alberta na tu polikliniku nebo co to je ne? nebo něco jiného?
@lipetra tak zkus jednoho dr a přejít můžeš vždycky

ami33
1. srp 2011

JInak mě zase začíná makando, šéfko přijel z dovči nějako brzo na můj vkus, tak už mi v pátek volal, od čtvrtka do neděle mám neteře a to má o víkendu zase pršet, takže abych nachystala nějaké pohádky a nějakou tvorbu..lepidýlka, nůžtičky a podobné, s tím si u holek vystačím minimálně na jeden den.

marketas1
1. srp 2011

@lipetra počkej, já mslela, že v Nymburku bydlíš,tak jak to, že to budete mít stejně daleko do Poděbrad?
@ami33 jsem se asi zapomněla pochlubit,že jedeme. Jinak jako tůra dobrá,ale fakt pršelo,nejdřív jenom drobně pak se rozpršelo hodně. MY moc po horách nechodíme, takže vybavení nemáme. Tenisky mokrý, gatě mokrý a pláštěnky jsme neměli, takže deštníky a už jsme valili zpět....

marketas1
1. srp 2011

@ami33 k té pediatričce na Jánského,ale nevím, jestli je to jak je ta poliklinika, se musím podívat ještě

ami33
1. srp 2011

@marketas1 jo na Jánského, tak se m chodila celé dětství i k pediatričce i k zubaři 🙂

ami33
1. srp 2011

@marketas1 no tak to my po horách chodíme,ale zase né tak často a nějaké specoš vybavení taky nemáme chodíme jen když je pěkně,ale třeba v květnu v tatrách když vylezeš někam nahoru a je tam sníh, tak to trochu člověk být vybavenej musí....všichni machrovai se zimí obuví a měli ponožky durch a já podzimní polobotky a pěkně suchoučko, ono někdy míň mlže znamenat víc.

ami33
1. srp 2011

@marketas1 kdybys chtěla zkusit něco nového, tak ti doporučím tohle 😀DDD
http://www.beskydskasedmicka.cz/2011/index.php?...
brácha to loni šel..jsme ho vysadili v pátek v podvečer ve Frenu na náměstí a jeli pro něho až v neděli odpoledne, docela si sáhnul na dno a byl rád že dolezl do auta a to trénoval takovým stylem, že když jsme šli loni se švagrovou a holkama na Lysou horu, tak mezi tím co my jsme to udělali jednou, tak brácha to dal dvakrát...ale letos už o tom nechce slyšet 😀DDD

cell
1. srp 2011

dobré ránko 🙂 tak mám dnes úplně volno a plánovala jsem děalt hlavně procházky se psem .... a ono leje a leje ☹ takže jsem doma a budu debordelizovat byt .....

já už mám pediatričku taky vyhlídnutou tady kousek, jsem zvědavá, jak jí budu přemlouvat, aby nás vzala ...

marketas1
1. srp 2011

@ami33 no paráda, se okamžitě přihlásím! 😀DDDDDDDD
já měla teda tenisky, ale můj muž měl normálně vycházkové boty a noyhy nás bolely jak čert teda 🙂 Ale kdyby bylo hezky, tak by jsme na tu Sněžku došli, chyběly nám 4 km... ☹

marketas1
1. srp 2011

@cell já bych taky potřebovala pouklízet jako sůl,ale být doma dneska, tak fakt spím a spím....

ami33
1. srp 2011

@cell hezké ráno, tam si zajdi co nejdřív a nebo zavolej, oni to berou podle termínu porodu a třeba berou za každý měsíc určitý počet nových pacientů, takže když řekneš termín porodu tak ti řeknou budˇano nebo ne....aspoň u nás to takhle chodí....já už ji mám domluvenou asi 2 měsíce a první mě odmítla a mám až druhou co jsem šla, kde chodí všechny mé kámošky s dětma.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru