Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
1. srp 2011

holky, zítra jdu na Lidice, tak doufám, že z toho nebudeme mít s miminkem trauma!

lipetra
1. srp 2011

@cell no ja treba na meho byvaleho gynekologa jsou tam same stiznosti a i na ty jeho sestry a vse je to pravda, ale urcite by mel kazdy doktor pravo se branit...ted mam mladou gynekolozku a jsem moc spokojena.

marketas1
1. srp 2011

@lipetra tak já jsem tam nenašla ani jednoho doktora, co znám....

ami33
1. srp 2011

@marketas1 čeče já bych v kině usnula, leda bych musela jít na odpolední vysílání. V sobotu dojela manželova sestřenka z Francie a šla včera do kina na tu královu řeč, prej dobrej film, ale večer u mě fakt nemožné já jsem od 8 v posteli, od půl deváté už se přetáčím a v devět sem tuhá.

kajka_37
1. srp 2011

@marketas1 MArkét no řeknu ti to takhle, řecko je řecko, jsme na něj zvyklí a kanáry sou prostě jiný.... je tam sice co pár kilometrů jiná příroda i počásko že se člověk nenudí, ale je to prostě jiný no... možná nás i rozhodilo počasí na začátku, neprošelo ale bylo pod mrakem a foukalo tři dny... až pak se vyjasnilo a bylo vedro....ale bylo úplně br... nebylo moc pláží a když už byla tak byla černá, a tam Ondra ani vlézt nechtěl, se mu to příčí.... v oceánu sme byli jen jednou v rámci miliontého výletu po ostrově, na nějaké oblíbené pláži kde byl žlutý písek dovezený ze sahary 🙂 projeli sme ostrov křížem krážem všemi směry i na tu horu 3700mnm sme byli (já na vrcholu teda ne, tam mě jako těhuli radši nepustili).... pak mě nasrali i na hotelu, slibovali nějakou svou oázu když ty pláže sou taové jaké jsou... a ta tam nebyla, nenašli sme ji ☹(((

lipetra
1. srp 2011

@marketas1 ja tam mam temer vsechny🙂

marketas1
1. srp 2011

@ami33 hihi, já myslale, jka jsme dojeli do toho Špindlu, že odpadnu, ale vydržela jsme do půl 2 do rána adruhej den taky 😀 A Lidice začínají o půl 6 myslím, takže dobrý 🙂
@kajka_37 hm, Káji, tak to mě moc mrzí, si člověk řekne "Kanáry", bomba aono moc ne.... ☹

ami33
1. srp 2011

@kajka_37 nekecej...to koukám....takže bys kanáry nedoporučila jo? je fakt že v řecku jsou pláže nádherný...včera na netu jsem četla článek o nejhezčích plážích světa a zjistila jsem že jsme na třetině z nich už byli, tak přemýšlím kam pojedem na první dovču s prckem. Mě docela láká Turecko.

kajka_37
1. srp 2011

@marketas1 viď... sme si tam říkali co ti lidi na tom mají.... průvodce říkal že tam čechů moc nejezdí, za to němců a anglánů několik letadel denně....

ami33
1. srp 2011

@kajka_37 hele jen jesstli vás fakt neotrávilo to počasí, známý letos byli v Tunisu a říkali, že taky docela chladno, že foukalo a když vylezli z vody, že bylo chladno.

kajka_37
1. srp 2011

@ami33 no, neoslovily nás... my nejsme celkově že by sme se chtěli vracet na stejný místo, poznáváme radši nový a nový místa...ale tam bysme asi fakt podruhé nejeli kor ty pláže...

ami33
1. srp 2011

@kajka_37 no my taky nejezdíme na stejný místa...my si hlavně vybíráme podle toho kde se dá cestovat, my u toho moře strávíme totiž tak polovinu času jen.

cell
1. srp 2011

@kajka_37 : a to je Tenerife relativně ještě nejhezčí ... ostatní ostrovy jsou dost o ničem, jen samej písek a nic nic! ☹

ami33
1. srp 2011

@kajka_37 no ono se taky dost špatně vybírá podle nějakých katalogů a tak, dost to zkresluje, mě se třeba strašně líbí Santoriny a to zase berujen podle obrázků a kdosik mi říkal, myslím dokonce, že to bylo tady na koníku, že tak max. 3 dny že tam krom toho nic není.

kajka_37
1. srp 2011

@ami33 no my u toho moře trávíme max den - u hotelu... stejně sme furt v prčicích po všech koutech ostrova.. jezdíme po plážích, městech, místech, ale všude byly pláže hezké... tady prostě nic moc.... i v tom vyhlášením Las Americas, nic moc no....
jj o Santorini sem taky slyšela že tam nic není.... tak max vhodné na výlet...

cell
1. srp 2011

@ami33 : na Santorini tak jedině na výlet ... projít se tam úplně stačí 🙂

našla jsem docela hezký přebalovák, hodil by se nám do pokojíčku 🙂
http://www.mamitati.cz/index.php?men0=307&men1=...

cell
1. srp 2011

@kajka_37 : to my ani ten den ..... jsme taky furt někde v luftě, vidět toho co možná nejvíc .... až se letos ženy ze zájezdu pohoršovaly, že mám být jako těhule v klidu ... ale když nás to prostě na pláži nebavíííí

ami33
1. srp 2011

@kajka_37 no tak příště to jistí řecko, tak je furt kam jezdit a hofol ostrovů a tak...my si necháváme docela doporučit od tchánovců, oni dost cestují a máš to i sfotkama a výkladem a tak, no někdy to taky prubnem, jako loni řecko autem na pas-*blink na Lefkádu a bylo dobře...teda foukalo dost,ale to bylo tou pláží kam jsme jezdili kvůli kajtu.

ami33
1. srp 2011

@cell á tak to jsi nám ty vykládala o Santoriny. Ty obrázky z tama vypadají úžasně, mě ta architektura dost připomína tu Marockou, fakt je se to dost liší od jiných.

kajka_37
1. srp 2011

@cell přesně... tam to dlouho člověk nevydrží.. .resp než sem poznala muže tak sem se s našima válela 14 dní a nevadilo mě to... teď sem se naučila "být akční" a když si vydupu pláž, po dvou hodinách velím prcháme 😀
teď samo s dětma budou dovči jiný, to holt budou ty pláže bazénky a sem tam možná výlet, uvidíme jak akční bude náš potomek 🙂

ami33
1. srp 2011

@cell No v těhu to tě obdivuju, já letos kdybych jela k moři tam max nějaké blízké městečko a pláž...fakt by se mi se sebou nechtělo nikam tahat 😀DD.
Ale jinak moje nejhezčí cestování z kterého mám zážitky na celej život bylo 3 týdny po západním pobřeží USA....Nevada, Californie, Utah a Arizona...to bych klidně jela ještě jednou.

kajka_37
1. srp 2011

jinak ženy hlásím první kopanečkové úspěchy mrněte.... zatím jen v leže a nejvíc po ránu, nebo když sedím stísněná v gatích tak něco cítím 😵 ale teď třeba dvě rána sem ho šmírovala a niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic

ami33
1. srp 2011

@kajka_37 hele my byli loni to řecko s neteřema 3 a 5 let a jezdili sme furt někde, vodopády...města...pláže...člověk se už snaží vždycky co nejblíž dojet autem,ale ono v těch horkách se nechce kolikrát zbytečně šlapat ani dospělým

ami33
1. srp 2011

@kajka_37 jé tak to gratulka ke kopanečkům 🙂) teď už ho ucítíš furt....a víc a víc.

cell
1. srp 2011

@kajka_37 : já právě s bývalým jezdila právě jen a jen a ty Kanáry a bylo to pro mě utrpení. To teď s Tomíkem jsme poletuchy, stejný naturel a je to prima. Naši jsou válecí, tak doufám, že prcek bude jezdit s nima a my budeme moct zatím někam uletět 😵

@ami33 : to věřím, to jsme - zatím - nestihli.

U nás jednoznačně vede jižní Afrika - loni jsme absolvovali JAR, Namibie, Botswana, Zimbabwe .... a onemocnli africkou nemocí - musíme se tam zase vrátit!!!! 😵

cell
1. srp 2011

@kajka_37 : jůůůů 😵 gratuluju 🙂 ... já tyhle nervy zažívám furt, když den nekope nebo jen málo, už jsem nervík 😢

ami33
1. srp 2011

@cell ty wado, tak to už jssou jiné dálky....švagrová s bráchou jak holky odrostli, nám je nechali na krku a babičkám a jeli na 3 týdenní trip thajsko, Kambodža a nějaké státy tak okolo, jako fakt nádhera, si říkám, že teď smalým toho moc nenacestujem, tak pak bychom si dopřáli něco většího.

ami33
1. srp 2011

@cell nebuď nervík, on nemusí kopat furt...to já ho cítím furt a někdy si říkám, že by jako mohl zvolnit už asi 4 dní má takové větší kopance a spíš jako by tlačikl nohou na stěnu a furt se někam vyvaluje a tak, ale možná se jen otáčel, byl strašněj divoch jeden víkend a pak mi dr. řekla, že se otočil

kajka_37
1. srp 2011

@cell tjo takové dááálky 🙂

ami33
1. srp 2011

@kajka_37 no do Zimbabwe na černochy pojedeme 😀DDDDD

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru