Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
3. srp 2011

@lipetra jak si o ní říct? to mě přesně vytočilo... do háje buď mají všichni stejný podmínky nebo slevy neposkytuju... 😠 kdyby člověk přišel do krámu a nevěděl o tom tak ho to nesere... ale člověk vidí reklamu a jde tam tak očekává, že se to snad týká všeho a všech... žádný somrování na pokladně, naval slevu :-/ tohle jednání se mi prostě nelíbí

marketas1
3. srp 2011

@kajka_37 tyjo,to nevím, já na opar valím alpu a pak mast.

lipetra
3. srp 2011

@marketas1 A jejda v tehle chvilich byt sama doma, tak to je nic moc, ale jeste neni nic definitivniho, urco to dobre dopadne, pac my Vam budeme vsichni moooc drzet palecky...

lipetra
3. srp 2011

@kajka_37 No to mi povidej, ja tam byla a uz tam samozrejme nic nemeli a furt jsem mela za zadkem tu prodavacku, protoze tam nikdo nebyl a nemela jsem klid neco vybrat, tak jsem tam vzala jen par drobnosti a proto proco jsem tam sla, tak to samozrejme jsem nemela.
No me ted vytocili z detskeho raje, objednala jsem si tam postylku s matraci, tak postylka mi prisla bez navodu na slozeni a matrace bez certifikatu atestu, tak jsem je tam vcera vyprudila, tak navod uz mam a atest mi prijde postou.

cell
3. srp 2011

@lipetra : já mám vyhlídnutou postýlku, matraci, přebalovák na mamitati.cz, ale tu matraci bych si chtěla nejdřív někde ošahat (předběžně kokos-molitan). Jakou máš Ty?

Jinak se raduju, podařilo se mi teď zajistit báječnou věc, které jsem se celou noc báááála, huráááá

lipetra
3. srp 2011

@cell Ja mam pohanku s kokosem🙂
Jeee jaka?

cell
3. srp 2011

@lipetra : já se té pohanky drobet bojím ... jsme oba alergici, takže předpoklad, že to dítko podědí po nás, je vleká. Navíc prý plesniví po styku s vodou - ale jasně, že je třeba mít povlak. Tak nevím, kokos je prý zase hodně tvrdý - no musím si osahat.

Ale potřebuju k atestační přípravě školitele, který musí mít určitá kritéria, nikdo mě před mateřskou nevezme a na seznamech ministerstva jsem našla kdysi známou, tak jsem jí po letech zavolala a příjemně jsme pokecaly a vyšla mi ve všem vstříc 😵

lipetra
3. srp 2011

@cell No vidis, to je dobra zprava, takovych vic🙂
No me kamaradka doporucila prave tu pohanku s kokosem, ze ji maji a jsou spokojeny. Ale taky jsem si koupila kryt na matraci co nepropousti vlhkost🙂

kajka_37
3. srp 2011

pohanku s kokosem mají známí, zatím spokojení 🙂

kajka_37
3. srp 2011

holky pokud se tu náhodou neobjevím už tak mi zablokovali přístup... já sem se teď tak vytočila že to snad ani není možný.. koník a vše kolem už mě fakt začíná štvát.... dala sem na střechu inzerát na ty naše obklady co sháním, pač všechny sklady v republice sou na nule a já se ho odmítám vzdát..... a admini mi napíšou že mi jej zablokovali pač se netýká stavění a bydlení? a čeho tak asi? oblečení? sem jim napsala.... takže čekám kdy mě smažou za drzost se bránit 😝

cell
3. srp 2011

@kajka_37 : znám ... mně taky na čas zablokovali album ... už to vážně přehání 😝 😝

kajka_37
3. srp 2011

mě už to fakt přijde jako buzerace.... nebýt vás tak na koníka celýho s..u z vysoka ☹

marketas1
3. srp 2011

@kajka_37 zase vybuřuješ,co? 😀
tak se přestěhujeme třeba na fcb,ne? Kájka nám založí skupinu a bude! 🙂

ami33
3. srp 2011

@kajka_37 mě takhle taky blokli inzerát na dámskou svatební obuv a že se nejedná o dětské zboží,ale inzerát jsem měla zařazen v sekci dospělí - boty...taky sem nechápala.

ami33
3. srp 2011

@marketas1 no by nebylo špatný na fcb,ale zase ti jako všichni uvidí co tam píšu?

kajka_37
3. srp 2011

udělat skupinu na fcb je to nejmenší... jen nevím, posledně nešla založit diskuze....

jak chcete... já se zas vyklidním..ale stejně na fcb sme všechny ne? 😎

kajka_37
3. srp 2011

@ami33 nene to bude utajená neveřejná skupina, co si píšeme uvidíme jen my členi.... i fotky, všecko....

kajka_37
3. srp 2011

já to zkusím, jak se chcete jmenovat?

kajka_37
3. srp 2011

chjo tam je jen ten šílený chat... diskuze jako tady už nefunguje... tak jak chcete

ami33
3. srp 2011

super...už to fachá...holky...no teď nás nikdo nešmíruje, a nemůže se to odemčít 😀DDDDDDDDDD

marketas1
3. srp 2011

pošlete mi jako odkaz nebo něco 🙂

ami33
3. srp 2011

a mám to tady sama pro sebe 😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

lipetra
21. srp 2011

Nemaaaas🙂

mannadela
24. srp 2011

Jooo, jooo, nemáš 🙂

hanslova
25. srp 2011

Ahoj děvčata tak my máme termín 4.listopadu a už si připadám jak kdybych měla za týden porodit.tvrdne mi bříško a včera jsem začala trošičku špiňit.Tak doufám že to bude vše OK. 🙂 na miminko se už hrozně těšíme ještě musíme dokoupit pár věcí a miminko může přijít na svět 🙂

lipetra
26. srp 2011

@mannadela Ahooooj jakpak se mate? 🙂

lipetra
26. srp 2011

@hanslova Ahojky tak at je vse OK to je nejdulezitejsi🙂

mannadela
4. zář 2011

@lipetra Jupííí, tak sem přeci jen občas někdo zajde 🙂. Já se mám fajn. Jen mi pěkně často tuhne břicho a bolí mě záda (ale jen když sedím a nic nedělám 😀... zvláštní 😉 ). Mimochodem už zas nevíme, jestli budem mít holčičku nebo kluka. Poslední dva měsíce mi to doktoři mění jak na běžícím páse. Tak se necháme překvapit, co ze mě vyběhne 😀 . Co Ty, jak se máš? Co mrňous?

lipetra
5. zář 2011

@mannadela Ja musim zaklepat, ze zatim bez problemu. Od minuleho tydne jsem na materske a jsem v jednom kole...🙂 Nejak ani nedokazu posedet. Mrnousek v poradku, pekne kope a roste. Uz mame pro nej nachystany i pokojicek a ja dokonce tasku do porodnice, no skoro🙂
Tak to budete mit pekne prekvapko, tak vis co jestli jste kupovali neutralni veci a mate jmena pro chlapecka i holcicku, tak pohoda. To pak urcite dej vedet co mate, uz se vam to blizi co?

ckaty
5. zář 2011

ahoj holky!uz jsme od konce cervna prestehovany na Sumavu /z Prahy/ a super🙂 enem sem byla nakou chvilku bez netu a pak koukam vy nikde☹ Jak se maj vase miminka? nase Kristinka uz je nastestesti hlavickou dolu /snad uz tak zustane/..ma pry neco pres kilo a pul a kope jako blazen..hlavne do zeber auu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru