Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
18. kvě 2011

@lipetra jakou, prosím tě? 🙂

lipetra
18. kvě 2011

@marketas1 Teutonia, vcera jsem si ho zkusila a teda zacinam vahat🙂

ami33
18. kvě 2011

Hojte bábyyyyyyyyyyyyyyy hehe,
@marketas1 no já taky pořád váhám, holt jsem váha a jiné to nebude
@lipetra jakou jakou jakou 😀

ami33
18. kvě 2011

@lipetra o teutonii jsem včera někde něco četla

ami33
18. kvě 2011

@marketas1 s tou korbičkou máš pravdu, začínám i uvažovat že koupím hlubokej zvlášť a apk vyberu zase sporťák sólo, sedačku do auta půjčím od švagrové a pak stejně ještě přijdou na řadu golky.

marketas1
18. kvě 2011

@lipetra ten je prej dobrej, ale drahej,ne?
@ami33 a nevyjde tě to moc draho? Takhle to kombinovat?

ami33
18. kvě 2011

@marketas1 do 15 se určo vejdu, to bych stejně dala za jakoukoli kombinaci , kámoška třeba měla všechny kočáry po někom, od hlubokého, přes sporťák až po golfky. Hlubokej bych koupila novej a další pak asi už starší.

marketas1
18. kvě 2011

@ami33 aha, jo tak to jo 🙂 Já bych měla strach kupovat použitej kočár, kdybych ho předtím neprubla....

ami33
18. kvě 2011

@marketas1 jenže když se koukám na dalších asi 5 značek kočárů tak zjišťuju že ty vnitřní rozměry korbiček jsou to samé co u x-landera mnohdy spíš menší.

ami33
18. kvě 2011

@marketas1 tak já bych asi spíš tady od někoho než po netu, taky bych to chtěla první viodět,ale kámoška kupovala po netu i švagrová a fakt byli spokojené

lipetra
18. kvě 2011

@ami33 Já jsem o ni mluvila už včera než mi to spadlo ☹ Ale jak jsem si ji včera zkusila, tak prostě je lehká. Jen kamaradka ma tenhle sportak, jen starsi model: http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1... a je drazsi nez ten co jsem mela vybrany puvodne 😒

lipetra
18. kvě 2011

@marketas1 Je drazsi. Pohybuje se v cenove relaci 14-20 tisic co jsem koukala. ☹

ami33
18. kvě 2011

@lipetra a to jako jenom sporťák za 15.000 jo?

marketas1
18. kvě 2011

@lipetra jj, já vím,koukala jsem, že v průměru 18tisíc....
@ami33 jenomže když mrkneš na x-lander, tak on je zkosenej, takové vajíčko. Třeba ten CAM a TEUTONIA a Pérego je ovál.....

lipetra
18. kvě 2011

@ami33 No kamaradka ma jen sportak za 15 tisic, predtim mela kocarek s hlubokou korbickou pujceny. To mi prijde hodne penez prave. Nebo jeste rikaji, ze dobry jsou maxi-cosi, ale ten stoji taky kolem 20 tisic, ufff.

ami33
18. kvě 2011

@marketas1 no ale délka a šířka je hlavní, když ti děcko vyroste do délky, co ti pomůže že máš nějaký místo v rohu.

marketas1
18. kvě 2011

@lipetra maxi cosi moc nic,co jsem slyšela, strašně vržou a sporťák je tak pro půlroční dítě,malinkatej jako prase.....
@ami33 já jen říkám, v čem je rozdíl...

marketas1
18. kvě 2011

@lipetra to je ten, co mám vybranej, akorát ve 4 kolce 🙂

lipetra
18. kvě 2011

@marketas1 Ten CAM?Ten je fakt pekny. A ma nafukovaci kola? Je fakt pekny a i ta cena jde. 🙂

ami33
18. kvě 2011

@marketas1 jo to jsem včera taky četla u nějakejch sporťáků, myslím casual play, že tam maminy nemůžou narvat dvouleté děti, to jsou pak ty kočáry fakt na nic

marketas1
18. kvě 2011

@lipetra jj, tenhle http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=2.... U 3kolky jsou kolečka nafukovací.
@ami33 jj, casual i redcastle mají malinkatý (úzký) korbičky a menší sporťáky...Má ho kámoška....

lipetra
18. kvě 2011

@marketas1 To ti schvaluji tenhle kocarek, je fakt moc pekny!!! Ja uvidim bud ta Teutonia nebo Leviroo. 🙂

marketas1
18. kvě 2011

@lipetra hlavně je dobrej a kvalitní. Včera jsme viděla to video o manipulaci a naprosto mě dostalo, fakt super!

lipetra
18. kvě 2011

@marketas1 No to jo 🙂 My jeste budeme rozmyslet, chceme kocarek objednat zacatkem srpna, tak je zatim cas 🙂

ckaty
18. kvě 2011

Ahoj holky!můžu se k vám přidat? čekám miminko v listopadu a pořád taky řešíme kočárek...protože se za měsíc stěhujeme na Šumavu tak potřebujeme velký nafukovací kolečka..teréňák do hor,-) přítelovi se strašně líbí X-lander..což teda mě taky..,ale jen sporťák...,korbička u hlubokýho je strašně malá..nepraktická. U prvního dítěte jsem měla peg perego a bylo super..korbička krásně hluboká prostorná..tak ted řešíme jestli koupit hlubokej perego a sportak x-lander..nový.. ale prijdou dohromady na peknou palku..nebo po nekom..nevime 😲

lipetra
18. kvě 2011

@ckaty Vis co par mych kamaradek koupilo kocarek pres internet pouzity a je spokojenost. Tak pokud se vam libi xladner, tak kupte jen sportak a per perego hluboky a je to 🙂 Ale urcite bych se nebala koupit pouzity, jen dobry je, kdyz je to nekde pobliz, aby jsi ten kocarek mohla i vyzkouset a ne aby ti pak prisla postou nejaka troska 😒

cell
18. kvě 2011

@lipetra: ahoj, Vodičkovu mám za rohem, ale pracuju do 15:30 a hodinu se mi nechce čekat ☹

marketas1
18. kvě 2011

@ckaty ahojky. A Perégo jsi prodala nebo jak?

ckaty
18. kvě 2011

@lipetra ja bych to tak taky videla..koukala sem na inzeraty a nektery vypadaj pekne ..po jednom diteti..pouzivany par mesicu.. 😉 tak snad tenhle kompromis doma projde 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru