Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
20. čer 2011

@ckaty já právě epidural nechci. Nástřih, pokud bude nutno, tak určitě,ale epík nechci

marketas1
20. čer 2011

@wosk peg perégo GT3 - náš vybraný kočárek 🙂

mimys
20. čer 2011

@marketas1 no jako holčička 😀 stará baba už jsem ... 🙂 je mi 39 😀 ale vlastně jsem pořád v pubertě 😀 ..
s těma chlapama v domě to ani jinak nejde.. člověk to musí brát sportovně.

marketas1
20. čer 2011

@mimys na té fotce jsi fakt jak holčička! vypadáš úžasně!

mimys
20. čer 2011

@marketas1 jak říká werich takhle v dálce v mlze, po kolena ve vodě vypadala úžasně 😀 Ono je to takový rozostřený .... rozmazaná fotka- dobrá fotka 😀

kajka_37
20. čer 2011

koukám že řešíte nástřih.... no já nevím stli bych riskovala nenastřihovat.... není lepší nástřih než se totálně potrhat?????

mimys
20. čer 2011

@kajka_37 no tourčitě.. ono se to i líp pak hojí. A taky pak při šití doktor trošku utáhne, aby měl manžel radost 😀

marketas1
20. čer 2011

@mimys uvidíme, zkusím masírovat hráz a když bude nutno, tak mě nastříhnou.....A vypadáš fakt dobře!

kajka_37
20. čer 2011

já epi chci, ženská prý pak líp spolupracuje s tlačením dýcháním a tak...

wosk
20. čer 2011

@ckaty @marketas1 Holky díky
Když na něj tak koukám, tak mi příjde skoro stejné¨ý jako to jané, možná tam budou nějaké drobné rozdíly. Dá se u něj otočit sporťák po i proti směru jízdy? A v čem vidíte to jeho "nej"?

mimys
20. čer 2011

@marketas1 ono to nastřižení nebolí, jen je to takový hnusný pocit.. to víc bolí pak to šití. Jak jsem rikala manželovi... je to jako když se ti rozjede zip u těsnejch kalhot 😀

kajka_37
20. čer 2011

@mimys aby měl manža radost? a budu jí mít já? 😀

mimys
20. čer 2011

@wosk, ckaty marketas1
no my koupili ten neonato REVERSO , tak doufám, ze bude dobrej.

kajka_37
20. čer 2011

@wosk já mám v merku teutonii 🙂 tam to přetočení jde

ckaty
20. čer 2011

http://ona.idnes.cz/masaz-hraze-muze-byt-preven... Je tam navod jak na tu masaz 🙂

mimys
20. čer 2011

@kajka_37 noo 🙂 při šití vždycky doktoři laškujou, asi jim to dělá dobře 🙂
když se třeba cukneš, že tě to šití bolí, tak alespon te dr. mě říkal... vydržte... to by mi manžel vynadal 🙂 přidáme ještě jeden steh navrch 😀

mimys
20. čer 2011

@ckaty no já si na to koupila i takov mazání na tu masáž aromaterapeutickou...a dělala jsem to zatímdvakrát a to to mám doma uz mesíc... nejak nejsou lidi...

ckaty
20. čer 2011

@mimys maminka mela myho pritele ve 38 letech,kdyz uz mela 2 velky kluky..jednoho 15 let a jednoho 18 let 🙂

mimys
20. čer 2011

@ckaty no vidíš 🙂 snad to taky přežiju.... jen se bojím, aby pak až půjde do prvn třídy, neříkala učitelka... jdeš s babičkou? a maminka nepřijde ?? 😀

marketas1
20. čer 2011

@ckaty díky, už to tisknu 🙂
@mimys že šití bolí jsem slyšela...☹ au
@kajka_37 si neumím představit,že mi někdo bodne jehlu do páteře mezi stahy a já se nebudu moct pohnout....A taky jsme asi blbá, ale chtěla bych přirozený porod, prořvat si to, ale cítit to

marketas1
20. čer 2011

@mimys s tou masáží bacha,píšou až 6-8 měsíců před porodem, aby jsi nezačala rodit předčasně!

ckaty
20. čer 2011

@mimys tam pisou " Doporučuje se, aby nastávající maminky prováděly masáž 4 - 6 týdnů před termínem porodu " ....tak jeste nemasiruju

ada80
20. čer 2011

ahoj holky 🙂

mimys
20. čer 2011

@marketas1 no ja si taky myslim, ze je to lepší, no. To ale říkám teď, když jsem měla dva nekomplikovaný porody... jinak asi mluvěj žensky, co rodily deset hodin kleštěma, no....
Při prvním jsme skoro nestačili do porodnice dojet, druhý trval asi 4 hodinky.

mimys
20. čer 2011

@ada80 ahoj ty tu ??? psala jsem na naší zářiovou a tam bylo liduprázdno.

mimys
20. čer 2011

@marketas1 měsíců?? 😕 to snad neee 😀

marketas1
20. čer 2011

@ada80 ahojky 🙂
@mimys no, uvidíme, nějak to všechno dopadne, nakonec třeba budu vděčná za nástřih i epidural 🙂

ada80
20. čer 2011

mimys:jen sem nakukuju

marketas1
20. čer 2011

@mimys blondýn as těhu demencí,no...jasně,že týdnů! 😀

kajka_37
20. čer 2011

@marketas1 já myslím že prořveš si to i s epi... boelsti si za porod užiješ dost.... já mám prý vysoký prách bolesti, le nechci ho prohysterčit... nehledě na to že máš stejně zakázaný řvát... tak aspoň nějaká úleva....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru