Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
25. kvě 2011

tak holky sem se trochu pohejbala, když nemůžu cvičit, tak aspoň uklízet, zase jsem si vyhrála s dekorací a plno věcí vyházela, kameny a škeble z dovolených..aspoň si nakoupím nové.
@kajka_37 ten Dorjan sem viděla na ulici je to dva dny...přišel mi normoš,ale je fakt, že na tý fotce se to leskne dost. může být foto s hodně bleskem třeba, chce to opět vidět naživo no. A mimo jiné, všechno jde dát po i proti směru jízdy, což je pohodička.

kajka_37
25. kvě 2011

@ami33 uvidíme... ještě mám v merku teutonii... a ještě mám u kámošky rezervovaný ten implast....

ami33
25. kvě 2011

@kajka_37 no pokud by mě něco odradilo od tohodle, tak asi už na všechno kašlu a beru perego.

kajka_37
25. kvě 2011

zlatý časy kdy byl jeden kočár co? :D

ami33
25. kvě 2011

Je fakt že ten black/white je nádhernej, ta květinová kolekce nevím nevím, leda pro holku, pro kluka bych ho určo nebrala.

ami33
25. kvě 2011

jo ať žije Liberta , já to říkám manželovi furt, my jsme všichni odvozený na Libertě, taky jsme neměli aretaci, přehazovací rukojeti a taky žijem.

kajka_37
25. kvě 2011

jo :D
květinovou taky tak max pro holku...

janakade
25. kvě 2011

Ahoj holky, tak koukám, co se tu děje a jak vidím, řešíte kočárky. Jsem ráda, že to už mám za sebou a jen vyperu ten po Terči 🙂 Je od značky Hartan a jsem s ním šíleně spokojená. Bezvedný lehounký kočárek 🙂

lipetra
26. kvě 2011

Dobrééé rááánko 🙂

marketas1
26. kvě 2011

Ahojky holčiny 🙂
@janakade tak Hartan je hodně kvalitní, ale zase pro mě drahej, kurnik ☹
@kajka_37 teutonie je dobrá volba,Káji!
@ami33 taky asi půjdu do peréga....
@kajka_37 představ si,že ta kočena z Opavy chce na to focení fakt přijet... 🙂

lipetra
26. kvě 2011

@marketas1 Taky asi pujdeme do perega a jakou barvu mate vybranou? 🙂

lipetra
26. kvě 2011

@kajka_37 Teutonia je nejlepsi!!!

lipetra
26. kvě 2011

@janakade Hartan je super, maji i moc pekne barevne kombinace 🙂

marketas1
26. kvě 2011

@lipetra tak já bych netvrdila, že teutonia je nejlepší. myslím, že Hartan a Teutonia jsou na stejné úrovni a perégo je v těsném závěsu. A barvu? Pro holčičku béžovou a pro kluka asi tuhle http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1...

lipetra
26. kvě 2011

@marketas1 Ja zkusenosti s Hartmanem nemam ani nikdo v mem okoli, jsem na nej dnes koukala na internetu. Ale ze zkusenosti ostatnich vim, ze si dost chvali ty Teutonie a pak hodne lidi i ty Perega. My jdeme zitra juknout na kocarky, tak uvidime co nam padne do oka 🙂 Ten Hartman se mi libi i kvuli barvam. Je fakt pekny!!!

ami33
26. kvě 2011

Hojte baby, krásnej den přeju 😀

marketas1
26. kvě 2011

@lipetra hartana mi doporučovala paní v kočárkách, že fakt jako kvalita, ale cena zase strašná,no....Zítra jdete,jo? tak pak doufám, že pisneš!
@ami33 hoj ženo 😀

lipetra
26. kvě 2011

@marketas1 My zitra jdeme na velky ultrazvuk, tak si beru volno na cely den a pujdeme s pritelem na kocarky 😀 😀 😀 Ale dobry je, ze uz ho to chytlo taky 😀 Ja nasla ten Hartman nejakou starou kolekci za 17 tisic, to zas neni o tolik jak ten Perego. Ale zas kdyz si predstavim, ze musime jeste koupit autosedačku, tak to nic moc.

lipetra
26. kvě 2011

@ami33 Ahoooj 🙂

marketas1
26. kvě 2011

@lipetra no, paní říkala, že to vychází cca 23.tis

lipetra
26. kvě 2011

@marketas1 Ty jsou boziiii 🙂 Ale fakt drahy no ☹

ami33
26. kvě 2011

a co tenhle?

ami33
26. kvě 2011

a nebo ke kolečkovým bruslím

ami33
26. kvě 2011
marketas1
26. kvě 2011

@ami33 ten druhej mi připúadá nestabilní už na pohled. Co je to za značka? ten první s emi líbí, ale ne ta barevná kombibnace

ami33
26. kvě 2011

@marketas1 to je sportovní kočár safari, je to na sport, proto to má takový velký a tenký kola, podvozek mi připomíná tu Cam Cortinu, taky jedno kolo utíká dopředu. To koukám na kočáry na ebay. Zajímavé z těch značek co máme my tady sem tam našla jen Perego a Quinny.

ami33
26. kvě 2011

tak sem našla inglesinu za 300 doláčů co vypadá jako invalidní vozejk 😀DDD

lipetra
26. kvě 2011

No zrovna vcera jsem koukala na kocarky na internetu a vetsina kocarku ma fakt malou korbicku, to si asi mysli, ze se rodi samy liliputi 😠

ami33
26. kvě 2011

@lipetra jo ty korbičky mě taky začínají štvát všechno 76,78,80 a to se někdy jedná snad ještě o venkovní rozměr, fakt to dělaj na pár měsíců,aby snad lidi furt kupovali kočáry další a další.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru