Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
31. kvě 2011

@marketas1 Nebudu. My ho koupime i tak. Me se proste tenhle hnedostribrny libi, i kdyz plno lidi je proti trikolkam (ja byla mimochodem taky), ale kdyz jsem si ji projela, tak to byla proste parada a libi se i priteli🙂Tak holt nas to bude stat vic penizku, neda se nic delat.

marketas1
31. kvě 2011

@lipetra schvaluju, taky jsem se do peréga zamilovala a už nechci jinej kočárek 🙂 Jůů, sukýnka....

lipetra
31. kvě 2011

@marketas1 Zrovna jsem prisla z venku a potkala jsem pani co mela Perego, ale tu ctyrkolku a nevypadala taky spatne, ale proste ta trojkolka vede. 🙂
Mam z te sukynky radost. Dalsi co muzu nosit. Ja jsem na obleceni hrozna 😀

marketas1
31. kvě 2011

@lipetra já taky, každej den jdu v něčem jiném... 😀

lipetra
31. kvě 2011

@marketas1 Ja jeste ladim barvy, mam to rada sladene, boty, kabelka, kalhoty nebo tricko nebo svetr nebo sukne 😀 😀 😀

marketas1
31. kvě 2011

@lipetra no to já taky 😀 Magorky 🙂 Jenomže teď toho oblečení nemám tolik... 🙂

lipetra
31. kvě 2011

@marketas1 No ja ted taky ne ☹ Tak obcas nevim po ranu co na sebe a to je pak zapeklity problem 😀

marketas1
31. kvě 2011

@lipetra no, já si chystám oblečení den dopředu, abych nebudila ráno manžela v ložnici 😀 A už fakt toho tolik neobleču...

lipetra
31. kvě 2011

@marketas1 tak to ja si taky musim chystat den predem, jinak bych do prace asi nedosla 😀

marketas1
31. kvě 2011

@lipetra 😀 😀 😀 módní přehlídka, jo? To můj muž, když někam spolu jden a já stojím před skříní a brečím, že nemám co na sebe, tak mi vždycky říká " tak si představ, že jdeš do práce a něco hezkého určitě najdeš!

lipetra
31. kvě 2011

@marketas1 😀 😀 😀 Tak tohle znam 😀 😀 😀 Ja jsem schopna vytahat celou skrin a ve finale odejdu vtom co jsem mela prvne na sobe 😀 😀 😀

marketas1
31. kvě 2011

@lipetra 😀 no, já už teď pátrám v hlavě,co si obleču ítra, když se má ochladit... 😀

macik79
31. kvě 2011

Holky pořád k vám nakukuju. Patřila jsem mezi vás, termín jsem měla 11.10.2011. Od začátku tohoto tématu jsem vás četla. Proč přispívám až teď? Bohužel jsem o miminko přišla . Vyšli nám špatně testy z krve a bohužel plodová voda jen potvrdila vadu miminka, takže jsem šla na ukončení. Přesto mezi vás pořád chodím číst a říkám si jaké bych asi měla teď starosti, kdyby bylo vše v pořádku. Proč sem píšu? Chci vám jen všem popřát ať vám všechno dobře dopadne a hlavně si to užívejte a važte si toho. Bohužel to není tak samozdřejmé. Já to nevzdávám a zase se začneme snažit a snad se jednou miminka i já dočkám.

lipetra
31. kvě 2011

@marketas1 no to ja taky, ja obcas jedu domu a uz premyslim co si zitra asi vezmu na sebe 😀 😀 😀

lipetra
31. kvě 2011

@macik79 Ahojky tak preji hodne stesti, at se vam to brzy podari a dockate se taky. Je to mocky smutne, ze se tohle stava. Tak se hlavne drz a neboj ono to priste vyjde 🙂

marketas1
31. kvě 2011

@macik79 moc moc mě to mrzí, drž se a držím moc pěsti,aby ti to co nejdřív vyšlo a dočkala jsi se zdravého miminka. Já inulý rok taky byla na zákroku, miminko bylo ve vejcovodu a vidíš to, rok se s rokem sešel...Dobře to dopadne.

marketas1
31. kvě 2011

@lipetra a v čem zítra půjdeš?

lipetra
31. kvě 2011

@marketas1 Asi si vezmu 3/4 cerne kalhoty, zlute tricko, balerinky, svetr a cernou kabelku 😀 😀 😀

marketas1
31. kvě 2011

@lipetra já vůbec nevím, co si mám oblíct. Mám už pořádný bříško a jestli bude zima...Chjo ☹ Ale Tvůj výběr výbborný!

lipetra
31. kvě 2011

@marketas1 Já jsem normálně si říkala, zda jsem v pořádku, když mám taky malé břicho, no rýsuje se, ale žádný balón to není a dr říkala, že je vše v cajku, že je to individuální...

marketas1
31. kvě 2011

@lipetra to je jasný, já mám bříško jak v 5.měsíci 🙂

marketas1
31. kvě 2011

PAPA ZÍTRA, MÁM PADLA,HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

lipetra
1. čer 2011

@marketas1 Dobre ranko, kamaradka treba mela brisko az skoro na konci sesteho mesice, do te doby by to na ni nikdo nepoznal...

loretana
1. čer 2011

Ahoj holky... jsem trochu vyplašená... od té doby, co se nedostavila MS a byl pozitvní test, mám "bolesti", jako kdyby měla přijít... včera večer to ale bylo silnější a ráno mě vzbudili mírné křeče a tvrdé břicho... nevím, jestli to bude znít hloupě, ale já vůbec nepoznala, jestli je to tím těhotenstvím, nebo třeba tím, že se mi chce na velkou🙂 Poté, co jsem se vykakala🙂 tak je to stejné jako ten týden nazpátek, možná o malilinko silnější (stejně tak mě třeba v břiše píchá, když se zvednu ze židle nebo udělám prudší pohyb)... K dr na první UTZ jdu příští čtvrtek, myslíte, že nic neděje, že je to normální???

marketas1
1. čer 2011

@loretana raděj si zajdi k doktorovi hned, já bych to neodkládala. Může to být způsobeno tím, jka se ti roztahuje děloha a ty úpony, já to měla taky, ale jen takové slabé. Jestli tě to bolí hodně, tak pro sichr bych si zašla na gyndu. Vzít tě musí!
@lipetra Ahojky, dobré ráno. Já mám teda bříško už pořádný, dokonce 92cm 😀

lipetra
1. čer 2011

@loretana Doktora neodkladej a bez tam hned, sichr je sichr. Treba to muze byt plany poplach, ale taky ne. Tak sup at uz tam jsi!!!A pak dej vedet!!!Drzime palecky!!!

lipetra
1. čer 2011

@marketas1 No vidis ja se ani nemerila, no vecer doma to napravim🙂 Ja mam brisko fakt malickate. Ale Jirik je v cajku, tak to je asi normalni. 🙂

marketas1
1. čer 2011

@lipetra to bude asi i tím, že jseš vysoká a štíhlá. Určitě to není nic proti ničemu, prostě máš jen malý bříško, buď ráda! 🙂

lipetra
1. čer 2011

@marketas1 Já jsem ráda. Kámoška je taky vysoká a štíhlá a právě neměla dlouho bříško. A pak rikala, ze to bylo ani se nenadala a bylo tu🙂 Ale teda mimous kope pekne 😉

marketas1
1. čer 2011

@lipetra moje kamarádka otěhotněla v únoru, v červnu se vdávala a cca 14 dní před svatbou pořád žádný bříško. Měla to ted drsný, zvracela dnem i nocí, ale šaty měla vybraný. A těch asi 14 dní před svatbou prostě ze dne na den jí to bříško vyskočilo. Posílala mi fotku den před a druhý den ráno a fakt prostě břicho. takže rychle sehnat nový šaty...A byla nádherná! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru