Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
1. čer 2011

@marketas1 Jeee kamaradka se taky vdavala v cervnu tehotna, trosku se ji brisko rysovalo, ale mocky ji to sluselo, byla fakt jak princezna 🙂

marketas1
1. čer 2011

@lipetra já jsme se taky vdávala v červnu, za 7 dní to budou 3 roky 🙂

marketas1
1. čer 2011

@lipetra já jsme se taky vdávala v červnu, za 7 dní to budou 3 roky 🙂

lipetra
1. čer 2011

@marketas1 Ty jo, leti to co?
Kamoska se vdavala pres rokem 13. kvetna a 13. kvetna letos se jim narodila holcicka 🙂

fatin
1. čer 2011

@loretana Ahoj, asi jak radí holky, běž radši k doktorovi, ale vim, že tohle některé taky popisují v začátcích a třeba to s tím vstáváním ze židle a bolestí mám skoro pořád.
Zas na druhou stranu mě ale bolelo břicho jako když to mám dostat a začla jsem krvácet, když jsem potratila.
Jistota je jistota - nejspíš to nic nebude a bude to v pořádku, ale za zeptání nic nedáš. 😉

marketas1
1. čer 2011

@lipetra jé, tak to je krásný!!!!!!!!!!!!!!!!!

lipetra
1. čer 2011

@marketas1 Vid a to mi jeste rikala, ze jeji manzel se narodil 13. rijna a ona 13. ledna 🙂

marketas1
1. čer 2011

@lipetra ta´k pro ně je 13 opravdu šťastný číslo! 🙂

lipetra
1. čer 2011

@marketas1 No to jo a jeste se jmenujou Krasny 😀

marketas1
1. čer 2011

@lipetra 😵

lipetra
1. čer 2011

@marketas1 Tady to vypada venku, ze se budou honit certi☹

marketas1
1. čer 2011

@lipetra tady je od rána nádherně ateplo, ale kolem 14 hod. by to mělo přijít i na Moravu. A já musím odpoledne do města... ☹

lipetra
1. čer 2011

@marketas1 Ja taky musim odpolko do mesta, tak snad nebude prset, ze se to tady certi, tak to klidne muze, jen at z toho nic neni ☹

kajka_37
1. čer 2011

ahojkyy 🙂

kajka_37
1. čer 2011

tak moje kámoška má taky jedno šťastný datum.. kdy se jeden rok vdávala, rok na to státnicovala a další rok na to porodila... :D někdo si to umí naplánovat :D

marketas1
1. čer 2011

@lipetra no, hlásí déš´t, asi něco přijde... ☹
@kajka_37 ahojky 🙂 jak je?

marketas1
1. čer 2011

@kajka_37 😀 já takový datum žádný nemám 🙂

lipetra
1. čer 2011

@kajka_37 Ahojky, nekomu to pekne vychazi 🙂

lipetra
1. čer 2011

@marketas1 no ale nam by se to vyhnout mohlo, vcera melo prset a u nas se jen blyskalo a mracilo se a jinak nespadla ani kapka 🙂

kajka_37
1. čer 2011

@marketas1
@lipetra taky žádný takový datum nemám 🙂)) jinak mě je celkem fajn, uvidíme jak zvládnu odpolední výlet na nehty 😎

lipetra
1. čer 2011

@marketas1 @kajka_37 Ja taky ne 😀
Tak to je dobre, ze je ti fajn, jen tak dal. 😉

marketas1
1. čer 2011

@lipetra akorát mi přišly rifličky, děkujíííííí. Budou trochu větší, ale dorostu 🙂

marketas1
1. čer 2011

@kajka_37 super, snad už to bude jen líp!

kajka_37
1. čer 2011

@lipetra
@marketas1 musí, dneska začínám 12tt, halelujaaaa :D

lipetra
1. čer 2011

@marketas1 Tak to jsem ráda🙂Já jsem si taky nechala ty rifle vel. 38, kdybych do nich přeci jen dorostla 😀 A ještě jsem si koupila ty vel.36 😉

lipetra
1. čer 2011

@kajka_37 Letí to co? 🙂

kajka_37
1. čer 2011

@lipetra to teda 🙂)

ami33
1. čer 2011

čauky holčiny, tak jsem od doktora doma, všechno je v pohodě, všechny hodnoty krve negativní i váhu mi sestřička pochválila a prcek byl hlavičkou nahoru a nohy do praku a konečně víme, že to bude klučina. Máme velkou radost, manžel už se s ním vidí na hřišti a na tenise. Teď už jen vybrat jméno. Jinak se mám objednat na genetický screening, jak sem furt tady fňukala, že mi nikdo nic neřekl, tak dneska tam zavolám. Sem z toho utz dneska nějaká paf, jak mi ho vždycky ukážou, tak celej den lítám v oblacích, asi dneska ani nezačnu pracovat hehe.

ami33
1. čer 2011

@kajka_37 no za chvilku hupsneš do 2. trimestru, mě kolem 12 týdne pouštěli z nemocnice po laparoskopii a dneska kope jako blázen, je to nádhera a uteče to jako voda a budeš hlásit pohyby.

kajka_37
1. čer 2011

@ami33 tak gratulace ke klučíkovi 🙂

marketas1
1. čer 2011

@lipetra jsou fakt hezký a za ty prachy parádička. Fakt moc děkuju!
@kajka_37 super 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru