Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
1. čer 2011

@ami33 Ahojky, tak to velka gratulace🙂 A ty jsi jeste natom genetickem screeningu nebyla? Ja byla prave v patek s pritelem a teda tam jsou videt veci🙂Normalne jsme videli jak mu srdickem tece krev 🙂

lipetra
1. čer 2011

@marketas1 neni zac, jsem rada, ze se ti libi 🙂

lipetra
1. čer 2011

@kajka_37 Koukam, ze mate termin skoro na vanoce, to bude darecek 😀

ami33
1. čer 2011

@lipetra Díky, ne nebyla oni to dělají většinou 20-22 týden a prej později je to lepší, že je více vidět mě dr. vede ke dnešku jako 19+5,ale jinak jsem o 4 dny více i podle oplodnění a podle testů. Takže ideál asi ten 21,22 týden.

kajka_37
1. čer 2011

@lipetra no, to bude :D doufám že stihnu kapra a salát :D

ami33
1. čer 2011

@kajka_37 no to máš v poho, my už budem lítat s prckama a jestli vůbec letos stihnu napéct 😀D

lipetra
1. čer 2011

@ami33 Já byla ve 21. týdnu. Mě tam objednali rovnou když jsem byla na prvních genetických testech u Apolináře. Tak hlavně ať je to v cajku.

lipetra
1. čer 2011

@kajka_37 Nebo budes na porodnim sale zrovna na Stedry den, alespon usetris za darecky 😀

kajka_37
1. čer 2011

jj vy pěkně budete sbírat zkušenosti s prdíkama a tak a pak už mi jen budete radit 🙂))))

ami33
1. čer 2011

@lipetra No já se objednávám sama k jedno dr. co dělá iv nemocnic na gyndě a taky rodí děti, oba s manželkou a oni dělají všechny vyšetření v těhu, teda moje dr. mě posílá furt kamsi do Frýdku,ale já tam ještě nebyla, si to vždycky zařídím sama.

lipetra
1. čer 2011

@ami33 Aha, no tak to mas takhle lepsi, to je jasny. 🙂

ami33
1. čer 2011

no jen sem tam volala a nevím, musím se zeptat mojí dr. oni jako dělají sono ve 20 týdnu a tak to velké,ale genetické ne, že nejsou genetické pracoviště, to prej jen Ostrava, Olomouc a tak, a mě moje dr. posílá do frýdku a to taky genetické pracoviště není ach jo, co si člověk nezařídí,tak nemá. Mě na žádanku vyloženě napsala že žádá genetické sono včeetně FECHA to jsem fakt chytrá z toho.

marketas1
1. čer 2011

@ami33 moc gratuluji k chlapečkovi 🙂 Já vím, že ten genetickej UTZ dělají i ve Zlíně, ale mohla by jsi přijet do Ol, daly by jsme si sraz....

ami33
1. čer 2011

@marketas1 no jenže mě se právě nechce cestovat, proto sem zatím na všech vyšetřeních byla ve valmezu, protože tam je taky na tohle pracoviště specializované,ale ne na genetiku. Jo ve Zlíně, to bylo to ttřetí co říkala ta sestřička v telefonu. Ale hele moje dr. mě posílá do Frýdku-Místku, já tam nikdy nebyla, autem tam sama nepojedu a koukala jsem teď do mapy od autobusáku je to přes celý město. Jo a ve valmezu je výhoda, že manžel chodí se mnou, mrkne na utz na prcka a pak huo šup do práce. Ale já myslím, když mě posílá do Frýdku kde taky nedělají tu genetiku, tak že to stačí to utz ve Valmezu. Nic zavolám té moji mudr jako jak je to s tou genetikou.

marketas1
1. čer 2011

@ami33 no uvidíš....

ami33
1. čer 2011

@marketas1 ach jo zase další starosti, kdybych jela do Olmika, tak to víš, že bysme se sešli. Hele jaká náhoda dneska, sedím vporadně u dr. a koukám na nástěnku a nějakej kontakt že u nás je nějakej mimi shop v Rožnově,nikdo mi o něm neřekl, asi bude novej, protože e-shop jim ještě nejede a prej tam mají mít i hafol kočárků. Jinak dneska jedu do Dary do Valmezu mrknout naživo co tam mají.

lipetra
1. čer 2011

@ami33 Ty jo to je narocny u vas. No tak to preji pevne nervy 🙂

marketas1
1. čer 2011

@ami33 neboj, něco seženeš. Budeš volat do toho valmezu? Jů, no vídíš a pěkně si zadrandi s kočárkem 🙂

marketas1
1. čer 2011

no kde jste?

ami33
1. čer 2011

@marketas1 Do Mezu už jsem volala, mám zjistit co ta dr. vlastně chce, protože genetické sono nedělají, no nic, stejně tam asi zítra zase půjdu napsat neschopenku, já přemýšlím co teď jsem, ani zaměstnaná,ani nezaměstnaná,ani na neschopnece, do mateřské daleko 😀

marketas1
1. čer 2011

@ami33 řekni jim,že máš jít na genetiku ve druhém trimestru, ve 20-22tt

ami33
1. čer 2011

@marketas1 sem jim říkala, že dr. žádá genetické sono,ale oni , že nejsou genetické zařízemí,ale tam kam mě dr. posílá do Frýdku, tak tam určo taky ne, podle mě chce klasické utz ve 20 týdnu. By mě jinak poslala přece do Zlína. J8 zkusím zavolat ještě mojí dr. sem se teď nacpala svíčkovou a funím pěkně. Jinak sestřička mě pochválila za váhu, já si myslela že moc a asi to teda tak moc není. Oni taky zase nemají rádi, když ta ženská nepřibírá vůbec, pak se rodí děti předčasně a malé a slabé, buďme rády za ty kila.

ckaty
1. čer 2011

ahoj holky a kucíí 🙂
@ami33 gratuluju k chlepeckovi 🙂 uz bych taky tak rada vedela koho to mam ukrytyho v pupiku 😉 tak snad na velkym ultra u apolinare za 3.tydny...

marketas1
1. čer 2011

@ami33 a kolik že jsi přibrala?

marketas1
1. čer 2011

@ckaty ahojky 🙂

ami33
1. čer 2011

@ckaty díky, no taky sem na dr. škemrala před třemi týdny a řekla, že je ještě brzo a jen pupenec, dneska kluk jak vyšitej, nohy měl do praku tak, že jsem to sama viděla 😀

marketas1
1. čer 2011

@ami33 já jdu zítra, tak jsem zvědavá,už to chci taky vědět! 🙂

ami33
1. čer 2011

@marketas1 každouporadnu co 3 týdny hlásím kilo navíc, tentokrát poprvé 2 kila...dohromady tedy 6 kilo.

ami33
1. čer 2011

@marketas1 mě se zdálo že někdo má jít 2.6. hned po mě, je to nádhernej pocit to vědět, já nejsem dneska schopná nic pořádnýho dělat 😀

ckaty
1. čer 2011

..a koukam,ze jste tady samy zizaly...vel.s,xs..36,38...do toho bych se nenasoukala ani pred tehu 😨 🙂 ..ja sem nosila m,l...a do xl to dotahnu urco...minimalne kvuli prsum,ktery mi uz ted vyskocili o 2 cisla a to sem nebyla zadny "prkno" ani predtim...takze budu asi opet jako u prvniho tehu jak mlikarna na pochodu...pres ty prsa nebylo pomaaalu ani videt,ze mam brisko 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru