Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
7. čer 2011

@lipetra ono se to dá, když to je jen 10 hodin týdně a máš hlídání a nebude to hned po porodu, bude to změna pro malýho i pro tebe, zůstaneš v kontaktu s lidma a neztratíš přehled v profesi.

ami33
7. čer 2011

Já o práci a ona se zase ozvala, volal šéfko, zase práce hafol, holky já nebudu mít asi ani čas porodit 😀
Jo a od zejtra jdu zase na neschopenku, ta doktorka se ze mě zvencne hehe, tak prej už jsem teda zaměstnaná na novou firmu.
@lipetra já teď mám kanclu jako virtuálně v Praze, ještě že tam nemusím jezdit, takovou dálku.

marketas1
7. čer 2011

@lipetra to je blbost. ať si to odsuzujou, je to tvůj život a když bude o prcka dobře postaráno....Já bych taky šla, kdyby to šlo!

marketas1
7. čer 2011

@ami33 😀 já se v těch tvých neschopenkách vůbec nevyznám 😀

lipetra
7. čer 2011

@ami33 My jsme se prave tak dohodli s pritelem. On s tim nema problem a ja taky ne a ani rodina. A ostatni mi jsou fuk. Hlavne kdyz to jde v praci. Sefum jsem to rekla a tak s tim pocitaji. No stejne jim to jeste pripomenu nez pujdu na materskou 😉 Ja to beru jako ze ma clovek korunu navic a neztrati kontakt se svetem 🙂

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 No jsou prdly. Hele vetsina z nich se hodila hned na rizikac, kdyz zjistily, ze jsou tehotne a nektere z nich uz cekaji i druhe a budou doma dal

ami33
7. čer 2011

@marketas1 měla jsem jednu a teď budu mít druhou a doufám že už to tak zůstane až do mateřské. Jen nevím kdo mi bude vyplácet teď neschopenku a mateřskou, když sem zaměstnaná teď na Prahu , tak asi Vsetín s tím nebude mít nic společnýho. Já se v tom už taky sama nevyznám hlavně ať platěj.

tehuli
7. čer 2011

jj holky máte pravdu...každá druhá se hodí hnedka na rizikáč...jen tak ani to nepotřebuje..nechápu to ...místo aby byly rády že , můžou jak některé holčiny chudery co jsou doma na opravdovem rizikovem, dělat práci a byt v kontaktu s lidma, tak jsou doma .....je to děs...mě každy píše..a ty ještě jako pracuješ?proč??říkám penize sice nic moc ..ale baví mě to...mě stačí že už tak jdu na MD 8 týdnu předem a to jen kvuli tomu že dostanu mateřskou a ještě k tomu dostanu prachy navíc za práci na černo protože tam budu ještě asi tři týdny dělat než půjdu uplně..

marketas1
7. čer 2011

@lipetra tak každej jsme nějakej, já neodsuzuju ani jedno, každému vyhovuje něco jiného. Já bych to asi taky neřešila, ale každá koruna bude dobrá!

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 Ja vim. Ale proste lidi zavidi, pac sami tu moznost treba nemaji a tak kritizuji druhe, ale at se staraji sami o sebe. Jedna znama zjistila v patem tydnu ze je tehotna a od te doby si vali doma sunky, nic ji neni a chodi si s kamoskama po kavickach, na obedy a stezuje si jaka je to nuda...

lipetra
7. čer 2011

@tehuli Presne tak 🙂

marketas1
7. čer 2011

@tehuli jj, máš pravdu!

marketas1
7. čer 2011

@lipetra mě třeba práce baví, jsem s lidma a ne sama doma anavíc mám aspoń nějaký peníze....

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 Presne tak to je. Vis co vidim jak to nekterym kamoskam leze doma fakt na hlavu 😀

tehuli
7. čer 2011

@lipetra jj to jsem taky šla na kafe po práci s jednou kámoškou ..a prý tebe to jako baví v práci..a pak mi řekne ty to ti je taková nuda..všeci v práci..už ani to nakupování mě nebaví na mimi..říkám cos čekala když nakupuješ od 14.tt doted..tak to je jasný....🙂) tož si trochu protiřečila:D

lipetra
7. čer 2011

@tehuli no to musi byt na hlavu, ale malokdo to prizna

marketas1
7. čer 2011

@lipetra tak třeba moje kamarádka si to fakt užívala, byla moc spokojená, mě by to nebavilo....

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 moje kamaradka prave rikala, ze si to uziva a nudila se jak hrom, pac furt otravovala druhe at s ni nekam jdou, ze nevi co bude delat ten den

marketas1
7. čer 2011

@lipetra tak to ona ne, fakt si to užívala 🙂

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 no moje byvala kolegyne rikala, ze se doma s malym nudi...nechapu kdyz jsou dneska takove moznosti jako cviceni pro maminky s detmi, ruzne materska centra, plavani atd. ze neco nedela...

marketas1
7. čer 2011

@lipetra ale tak víš jak, všechno je to taky drahé... ☹

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 To mas pravdu. Ja mam v planu zacit chodit na cviceni pro maminky s detmi od 3 mesicu, tam jak chodim na pilates...a pak do bazenu na plavani. Tak i proto chci do prace. Predstava byt, na materske tri roky za 7,5 tisice, no nic moc, ty dva roky jsou lepsi...i kdyz furt zebrota

cell
7. čer 2011

@lipetra : já už jsem skoro rozhodnutá pro 3-letou. Ale tak od roku si možná vezmu sem tam nějakou noční a od 2. let bych se chtěla vrátit na nějaký miniúvazek do práce 🙂

lipetra
7. čer 2011

@cell vis co me prijde 7,5 tisice za mesic malo na tri roky...to druhe je sice jen na dva roky, ale za 11 tisic a neco a to uz zni preci jen jinak...ja chci po pul roce na jeden, az dva dny do prace tydne.

ami33
7. čer 2011

@lipetra no u nás je plavání pro miminka, kámoška chodí s malou do narození a strašně si to chválí, takže plavání mám taky v plánu.

ami33
7. čer 2011

Tak mám objednány hadříky z bazaru, taková kupa za 300 Kč a já čekala abych to ukázala manželovi a paní to mezi tím slevnila, tak mám strach aby to někdo nekoupil.

lipetra
7. čer 2011

@ami33 Jeee ukaz jaky?

lipetra
7. čer 2011

@ami33 Kamoska chodi taky s malou a mala je z toho nadsena.

marketas1
7. čer 2011

@lipetra taky půjdu na tu dvouletku, snad pak práci najdu

cell
7. čer 2011

@lipetra : mně taky, ale mužík vydělává dost, a tak se postará a já chci mít nějakou rezervu, kdyby se 2. mimi nepovedlo do 2 let

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru