Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
9. čer 2011

@lipetra @ami33 a nejvíc mě dokáže na*rat, když se mi tam objeví, že mají pravidelnou údržbu či co to je...To ať dělají večer nebo aspoń aťm to někam napíšou. Kolikrát už jsem napsala dlouhý příspěvek a spadlo mi to...
😠

marketas1
9. čer 2011

@ami33 jo a to mi kamarádka říkala, že do podprsenek jsou nejlepší Chicko nebo jak se to píše. Že jsou fakt nejkvalitnější

ami33
9. čer 2011

@marketas1 a nejsou to chicco?

mannadela
9. čer 2011

@ami33 Hned Ti na tu výbavičku mrknu. Já psala té holčině na bazárku, tak jsem zvědavá, co bude ještě volné. Sepsala jsem jí tam celou listinu 😀 .
Joooo, a ještě jsem chtala napsat o té kostrči 😀 ... sem se ptala doktorky, tak říkala, že je to působením hormonů. Že se povolují vazy. A když jsem se ještě zeptala, jestli to jako přestane nebo jestli to mám až do porodu, tak se začala smát a vtipně poznamenala, že na to je taky zvědavá, jak dlouho to budu mít 🙂. jupííííí

ami33
9. čer 2011

@mannadela jo tak to já jsem na hormony mašiny, tím svinstvem co jsem se musela nacpát před umělým oplodněním...ty moje vaječníky z toho byly zblblé ještě 2 měsíce a chudák prcek malej se mnou musel na narkózu.

mannadela
9. čer 2011

Joooo, Ilča dnes jede 😀 😀 😀 . Teď se tu těm tamponům řežu, až mě bolí smací svaly 😉

marketas1
9. čer 2011

@ami33 jj, to jsou ony. Ale jako cena taky drsná,že?

ami33
9. čer 2011

@mannadela jen se směj třeba ti to posílí ty vazy u kostrče 😀DD

lipetra
9. čer 2011

@marketas1 no presne to je moje zkusenost 🙂

mannadela
9. čer 2011

@ami33 To mi spíš rychleji povolí, jak se natřásám 😀

lipetra
9. čer 2011

@mannadela Jeee uka

ami33
9. čer 2011

@marketas1 no já zkusím prvně nějaké levnější a kdybych nebyla spokojená budu zkoušet dražší, hlavně aby to hned neprosáklo, já teda nemám představu kolik toho mlíka utíká. Za našich maminek nic takovýho nebylo,máti mě celé těhu otravuje ať piju mlíko, už mi tím lezla na nervy, tak sem jí řekla, ať mi dá pokoj, že už jí doma říkáme mlíkarna a ona mi říká, prej jen se směj, počkej až ty budeš strkat plínky do podprsenky....asi ani nemá tušení jaký vymoženosti dnes existují. Jako nebo mě dostala tchýně, když mi radila ať si jako koupím tak 3 bavlněný plínky, že se mi můžou hodit jí říkám jo těch budu potřebovat tak 20 ks, tak na mě hleděla. A nebo moje máti mi říká...jo a kup si tu kabelu na kočár, já to viděla, to je ti dobrá věc, jí říkám to není nějakej vynález někoho, že jsi to viděla to běžně prodávají ke každýmu poslkýmu levnýmu kočárku. Si někdy připadám jak nesvépravnej blb. 😀 😀

marketas1
9. čer 2011

@lipetra myslíš s koníkem nebo s tím zkušenost?

marketas1
9. čer 2011

😀 @ami33 a mě ty chicco radila kamarádka, prej jsou nejlepší a jí teda 100% věřím 🙂

ami33
9. čer 2011

@marketas1 tak záleží jak dlouho to vydrží to balení

lipetra
9. čer 2011

@marketas1 myslim s konikem

ami33
9. čer 2011

Holky jaký berete teď všechny vitamíny a tak? Některý holky co vím, tak to berou ob den nebo vysazují sem tam , aby prej zase nebyli velký děti, tak nevím.

lipetra
9. čer 2011

@ami33 To znam moje mamka je neco podobneho, jak kdybych ji slysela 😀 😀 😀

lipetra
9. čer 2011

@ami33 Ja beru jen kyselinu listovou, nic vic 🙂

mannadela
9. čer 2011

@ami33 Já beru jen jód a kys.listovou

ami33
9. čer 2011

@lipetra já jen čekám až začnou(tchýně s mamkou) a měli byste si dát čistící prostředky někam mimo dosah a mělibyste dát ostré nože někam výš, mě někdy přijde, že ns mají furt za malé děcka, oni třeba v naší situaci byli tenkrát bezradní , ale jim bylo dvacet, nám je přes třicet.

marketas1
9. čer 2011

@ami33 já beru femibion 400. Brala jsme první trimestr femibion 800 a teď tu 400, ale teď už to beru tak 2x týdně jenom. Je tam i DHA 🙂

marketas1
9. čer 2011

@lipetra listovku už nepotřebuješ 🙂

ami33
9. čer 2011

@mannadela já beru femibion pro druhej trimestr,ale jsou tam 2 pilule na jeden den,ale beru to jen po jedné, pak beru superželezo, to je železo s kyselinou listovou, ale to beru protože mi v nemocnici zjistili málo hemoglobinu, prej chudokrevnost nebo co a pak beru magnésium 3 krát denně. A ten jód to doufám že je obsažený v těch těhu vitamínech femibion. Ten jód jestli se nepletu je pro správný vývoj mozku dítěte ne?

lipetra
9. čer 2011

@marketas1 No ja vim, ale proste sestricka rikala, ze kdyz ji budu brat i dal, tak tim nic nezkazim 🙂

lipetra
9. čer 2011

@ami33 Tak nejak podobne 🙂

ami33
9. čer 2011

@marketas1 jo já taky beru 400 femibion,ale první trimestr a před těhu jsem brala jiné a samostatně listovku před těhu....ale ten femibion má právě taky tu listovku a víc než jiné vitamíny...zase lipetra jestli bere listovku a nebere jiné vitamíny těhu, tak ji může brát, my ji máme v tom femibionu...jo to DHA vím že to má,ale už nevím co to je.

marketas1
9. čer 2011

@ami33 ten jopd je právě to DHA ve femibionu a musíš brát obě ty pilule, DHA je ta průhledná 🙂

mannadela
9. čer 2011

@ami33 jojo, ve škole jsme se učili, že když ho má matka v těhotenství nedostatek, může se stát, že je pak to dítě mentálně postižené nebo má prostě nějaké poruchy týkající se mozku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru