Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
13. čer 2011

@marketas1 no já viděla různé velikosti...i velké...ale jaké se dají sehnat nejkvětší to nevím. Marmoleum je taky dobré, to máme v Olomouci v dětským pokojíku, je to výborný přírodní materiál a je to taky teplý, k tomu benátský štuky, s včelím voskem, pro dítě to neyvzařuje žádnou chemii,ale zase ty peníze co to stojí,ale marmoleum je dobrý řešení taky.

ami33
13. čer 2011

@marketas1 třeba něco takovýho .... na tu naši fialovou by to šlo

marketas1
13. čer 2011

@ami33 jj, ale já bych si vyfotila svojeho prďolku a to bych tam dala. Se musím po těch rámečkách podívat. Kde se to kupuje?

kajka_37
13. čer 2011

@marketas1 třeba v Bauhausu ;) a nebo pak u sklenáře když chceš něco většího...

marketas1
13. čer 2011

@kajka_37 Bauhaus u nás není, jen baumax. A zase nechci za to dát majlant u sklenáře....

ami33
13. čer 2011

@marketas1 no nebo svojeho prcka....já to kupovala u nás v papírnictví, ale určitě to mají všude možně. Vy tam máte baumax a tak u nás je Avex a Janča, v těchto obchodech taky asi to budou mít a možná daleko větší výběr.

kajka_37
13. čer 2011

doma mám hafo rámečků na formát A3 s tím že to má kolem fotky ještě prostor na "rámeček" co ti tvoří třeba bílý papír nebo můžeš dát i barevný když se to bude hodit....
a nebo zkus zajít do nějakého foto krámku... v Praze je třeba fotoškoda, v Olmiku nevím co je... a tam je přímo oddělení na rámečky, alba a tak

ami33
13. čer 2011

@marketas1 V Olmiku to určitě seženeš.

kajka_37
13. čer 2011

@marketas1 bauhaus baumax to je jedno.. i obi...kika... ve všech to mají 😉

ami33
13. čer 2011

Jo jo a nebo v nějakým foto krámku jak píše kajka, to je dobrý nápad.

ami33
13. čer 2011

@kajka_37 jo kika tu taky máme, no přesně tyhle obchůdky kde mají skoro všechno

kajka_37
13. čer 2011

@ami33 jj, já to právě v jednu dobu taky sháněla.... ty A4 a A3 mají fakt všude.... potřebovala sem ale 120x40 a nakonec sem to vyřešila Alu deskou a foto se na ní nalepilo.... vypadá to skvěle... a je to lehké 🙂

ami33
13. čer 2011

@kajka_37 no to vypadá pěkně .... takže nad formát A3 je to problém sehnat jo? Já teda větší formáty stejně asi dávat nebudu.

kajka_37
13. čer 2011

@ami33 jj ty základní úplně v poho... s lesklým povrchem i antireflex 😉

mannadela
13. čer 2011

Já vás teda teď moc nesledovala, četla jsem jen posledních pár přídavků. Ale v rámařství vám zarámují jakoukoli velikost (jenže to bude dražší). Nebo se dají ty větší formáty (A2, A1) hodit do klipartu. Ten je sice jednoduchý, ale když se pod tu fotku hodí nějaký barevný papír, udělá to celkem hezkou nepravou paspartu.

marketas1
13. čer 2011

tak uvidím, buď bude krteček nebo fotka 🙂

kajka_37
13. čer 2011

tak já vyrážím na ten screening... držte vše co máte 🙂

marketas1
13. čer 2011

co je? Jste všechny na obídku nebo jak?

marketas1
13. čer 2011

@kajka_37 papa a pisni

ami33
13. čer 2011

@marketas1 no já chvíli pracovala, páč furt volal šéfko a už jsem i po obědě a čekám furt na ten balík doma abych ho neprošvihla. Potřebuju ještě do lékarny, nemám ani femibion ani superželezo.
A zase phone z práce, sem si myslela, že dneska bude klídek a zase práce.

marketas1
13. čer 2011

@ami33 a co že to přesně děláš za práci? A co jsi měla dobrého k obědu?

ami33
13. čer 2011

@marketas1 maluju domečky, projekty a výrobní plány na technologii naší firmy, rozpočty a všechno kolem toho. Prostě furt u pc u nějakých čmáranic nebo čísel. Dnes krkovičku na česneku s bramborem a okurkem, vlastní výroba. Jako včera jsem dělala brambory pečené v troubě a k tomu ty krevety obří, už nemám na mrazáku ani krevetku béééééééééé.

marketas1
13. čer 2011

@ami33 ty jo, ty jsi stavař? Jako máš stavárnu? Já jsem včera dělala rajskou omáčku 🙂

ami33
13. čer 2011

@marketas1 jojo stavárnu..je výhoda, že můžu dělat z domu kdykoliv, teda dokud to budu zvládat časově.
Jé rajskou bych si dala, sem ji dlouho neměla, asi další víkend udělám.

marketas1
13. čer 2011

@ami33 tak já mám strojárnu, nic si z toho nepamatuju, nikdy jsme v oboru nedělala 😀 Byla dobrá ta rajská. Teď mám chuť na koprovku 😀

ami33
13. čer 2011

@marketas1 já dělala po škole v Olmiku u telekomunikací u jedné soukromé firmy a tam jsme byli stavařky a pak tam byli holky strojařky a dělali jsme všichni telekomunikace a geodézii, člověk se naučí i jiné věci, když musí. Pak jsem byla dlouho v té Americe, takže jsem zase stavařinu nedělala, pak jsme se vrátili do česka a k oboru jsme se vrátila až skoro po dvou letech v česku u téhle firmy jsem přes 4 roky a prej si mě nechají do důchodu, se vždycky ptám šéfa jestli do jeho nebo do mojeho 😀DD

ami33
13. čer 2011

@marketas1 Tak teda koprovku moc nemusím, ji sice sním,ale doma ji dělám strašně málo, jen když už je manžel neodbytnej, teď zrovna koukal u tchánovců ve skleníku, že už to tam roste, tak mu ji budu muset asi udělat.

marketas1
13. čer 2011

@ami33 já koprovku miluju 🙂 No, já jsme zvědavám kde já po mateřské skončím....

ami33
13. čer 2011

@marketas1 no já vím, že v Olmiku na to že je to velký město, tak s prací nic moc.

marketas1
13. čer 2011

@ami33 no v Olmiku s prací strašný ☹ Jako fakt mazec, doufám, že něco bude!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru