Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
16. čer 2011

@marketas1 na ty sem taky koukala 🙂

marketas1
16. čer 2011

@kajka_37 jsou fakt moc hezký a ta cena bžííííííííííííííííí

kajka_37
16. čer 2011

@marketas1 viď, tak šup do nich 🙂

marketas1
16. čer 2011

@kajka_37 nemůžu,mám teď docela dost hader,musím nakupovat mimiškovi 🙂

marketas1
16. čer 2011

ale do tohohle půjdu zítra,jestli bude dobrá cena

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37800213&ta...

mannadela
16. čer 2011

@kajka_37 Když jsem byla na tom velkém ultrazvuju, tak mi doktor říkal, že má něco s močovýma cestama - že to není ještě úplně vyvinuté. Tak mě objednal na kontrolu na dnešek, aby se zjistilo, jestli se to upravilo... a upravilo. Je to moje holka šikovná 🙂

marketas1
16. čer 2011

@mannadela jj, bude to zdravá a krásná princezna!

mannadela
16. čer 2011

Tyjo, fakt pěkné hadříky paní nabízí... 😲

kajka_37
16. čer 2011

@mannadela tak to je dobře 🙂

@marketas1 taky moc pěkný 🙂

já těď projíždím těhu kalhoty co tam kdo nabízí..a sukně http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33917367&tab=0

kajka_37
16. čer 2011

pomoc, tam toho je 😀

marketas1
16. čer 2011

@kajka_37 tý jo, to je hezká sukně!

marketas1
16. čer 2011

@kajka_37 ty jsou krásný!!!!!!!!!
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33769651&tab=5
víš co mě štve? jak jsou všechny ty těhu sukně až kekolenům a pod kolena!

kajka_37
16. čer 2011

@marketas1 jéé to je dobré 🙂))
ty bys brala kratší?

ami33
16. čer 2011

@mannadela tak to je super, vidíš ona se už v tom snu na tebe ksichtila, co všichni máte, že je zdravoučká. 😀
@kajka_37 já nevídím nic, žádný šaty, žádný bříško ☹

ami33
16. čer 2011

Holky tak jsem po obědě, pračka pere, žehlení v půlce, jako ty oblečky piďi to je žehleníčko, se s tím mazlím a očuchávám to 😀 😀 . No jinak zejtra mě tu nečekejte, jedu po měsíci zase pracovat do kanceláře, bude zase zážitek.

marketas1
16. čer 2011

@ami33 Kájka má ty fotky u sebe v albíčku
@kajka_37 jj, tak 5cm nad kolena, já jinak vypadám divně, mám divný nohy

kajka_37
16. čer 2011

@ami33 přidej si mě za přítele a pak mi uvidíš do alba 😉

ami33
16. čer 2011

Hooky já sem asi naivní,ale já počítám, že vystačím s tím co mám do konce těhu 😀 asi mi pěkně ještě spadne brada.
@marketas1 jo sukně sem taky odložila, já nemám ráda takovou tu blbou délku, v dlouhých si připadám jak selka a do mých krátkých se nevejdu, takže nosím vesměs furt 3/4 kalhoty.

kajka_37
16. čer 2011

@marketas1 tak některý sukně jdou vytáhnout výš... třeba... nevím.... jednu takovou mi dala kámoška...

ami33
16. čer 2011

@kajka_37 no fakt pěkný šaty a bříško taky, akorát na tvůj týden, já mám dnes tak dvojnásobný co ty

kajka_37
16. čer 2011

@ami33 díííky 🙂 no já se těším až trošku vykoukne... zatím se mezi lidmi cítím spíš tlustě než těhotně... 😀

ami33
16. čer 2011

@kajka_37 no to si přesně pamatuju ty začátky,ale to ještě nebyly takový horka, takže když jsem vzala něco volnýho nebylo vidět nic. I teď, když mám velký břicho raději nosím uplé věci, mě se to tak líbí.

kajka_37
16. čer 2011

@ami33 tak já zatím nosím co doma mám, nic těhu spešl nemám... mám i volné trika šaty...ale musím to obněňovat (to je slovo 😀 )

marketas1
16. čer 2011

já mám nějaké těhu věci a něco co ještě na sebe narvu z dob, kdy jsme byla větší, tak teď je mi to akorát. Dnes mám na sobě riflovou sukni z dob před těhu.Musela jsme do ní mít vždycky pásek, jak padala, teď ji mám akorát 🙂 Mohla by být i větší 😀 Já hlavně pak na ten podzim budu asi muset něco koupit - nějaký svetřík nebo tak něco. Mám 2těhu rifle a 3 které obleču si myslím až do porodu, jsou hodně pružné a nízký pas,jsou mi pořád v pohodě. Ale jako svetry a trika s dlouhým rukávem teda nemám.....

mannadela
16. čer 2011

Já mám na sebe jen pár kousků oblečení, chodím furt v tom samém a už mi to leze krkem 😠 . Jenže za to oblečení nechci platit takovejch peněz. Si říkám, že to radši vrazím do mimča, že už je to stejně jen na pár měsíců. Ale nějakou sukýnku bych chtěla. Mám jen tři normální, co mi jsou díky nízkému pasu. A s kalhotama je to ještě horší. Asi těm nákupům neuniknu ☹ . Jináč mi dnes dorazil balík pro mimčo... jsem děsně zvědavá, jak to bude vypadat.

marketas1
16. čer 2011

@ami33 jsme říkaly fuj a hnus a ono se to normálně fakt prodává... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34519461&ta...

marketas1
16. čer 2011

@mannadela já mám i netěhu věci, jen prostě na gumu nebo větší.Ty těhu jsou fakt příšerně drahý!

marketas1
16. čer 2011

@mannadela jéé, balík, se máš! Já už chci takýýýýýýýýýýýý

kajka_37
16. čer 2011

@marketas1 no fuuuj, ble.... on to někdo fakt používá?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru