Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

mannadela
16. čer 2011

to jsem našla zas já 🙂

marketas1
16. čer 2011

no, uvidíme, vyzkoušíme a bude. Ono si mimi asi samo řekne....

mannadela
16. čer 2011

@marketas1 Já si taky myslím 🙂. To je jako teď v těhotenství - nepít kafe, nepít černý čaj, nejíst sýry s plísní, salámy, nejíst nic s majonézou...
Zajímalo by mě, kolik budoucích maminek to dodrželo. Podle mě každou někdy popadne nekontrolovatelná chuť na sýr nebo na pomazánku a lá humr apod.

marketas1
16. čer 2011

@mannadela tak já se teď moc nehlídám co jím, pak budu muset kvůli miminku, abych mu nedělala boleníčko já.

holky,papa zítra

mannadela
16. čer 2011

@marketas1 ahojka, já taky poběžím

lipetra
17. čer 2011

dobré ránko🙂

marketas1
17. čer 2011

Ahojky holky, já jsem dneska už krásná,mám krásný melírek 🙂

marketas1
17. čer 2011

@lipetra jaké bylo včerejší flákáníčko?

lipetra
17. čer 2011

@marketas1 Ahoj ja jsem taky krasna, mam melirek, strih a vyzehlene vlasy 🙂 Vcera jsme byli pro chuvicku a jinak jsme pracovali na pude.

marketas1
17. čer 2011

@lipetra tak už máš chůvičku? A novou jsi kupovala?

marketas1
17. čer 2011

@lipetra přesně tu má kamarádka 🙂

lipetra
17. čer 2011

@marketas1 No ja ji koupila na doporuceni kamosek. Ona neni draha a je pry fakt dobra.
🙂

marketas1
17. čer 2011

@lipetra taky na ni musím našetřit. Jsem ale přemýšlela i o starší, bazarové, tak nevím....

lipetra
17. čer 2011

@marketas1 Toho bych se asi bala, ze ti treba ruchne a budes muset stejne koupit novou. Nova je myslim lepsi. 🙂

marketas1
17. čer 2011

@lipetra asi jo, ale zase jako 1500,chjo ☹

lipetra
17. čer 2011

@marketas1 No to mi povidej, ja si budu delat seznam, co jsem koupila, pac to je hrozne jak ty penize litaji

marketas1
17. čer 2011

@lipetra jj,no právě. A to už máš nakoupený hodně věcí,já ještě fakt nic...Ale včera mi kamarádka půjčila fusak a asi mi půjčí ještě druhá kýblík na koupání a postýlku

lipetra
17. čer 2011

@marketas1 tak to mate fajn, my nemame od koho, tak vse budeme kupovat nove, bohuzel, ale zas to budeme mit treba pro druhe, pokud se nam zadari 🙂

marketas1
17. čer 2011

@lipetra mě třeba tu postýlku a kyblík bude půjčovat kolegyně ze Zlína 🙂 Pošle mi to po rozvozu,co objíždí naše střediska 🙂 prostě budu mít věcičky z celé Moravy 😀

lipetra
17. čer 2011

@marketas1 To se mas, moje kamaradky maji bud odrostle deti nebo je maji ted narozene, tak mam holt smulu.

marketas1
17. čer 2011

@lipetra tak já jinak moc kamarádek nemám,co mají děti už vůbec ne. Tohle byla vyloženě náhoda, že nastoupila ta kočena teď po mateřské a druhé mimi má už 4 roky a postýlku už nepotřebuje. A ty 2 kamarádky, co mi půjčí vecičky mají taky 4 měsíční miminka. takže oblečení mi půjčí, ale jinak taky nic moc nemůžou. Fusak mi půjčila kamarádka, co má už 13letou dceru.Ale fusak je jako nový. je z ovečky, takže bude teploučký 🙂

lipetra
17. čer 2011

@marketas1 No vis co pritele kamoska mi slibila, ze mi pujci nejake veci, ma rocniho chlapecka, ale nejak z toho seslo a ta dalsi kamoska ma uz vetsi kluky, obleceni ma doma plno, ale od te doby co se nabidla, tak se neozvala, tak nevim, asi to nema smysl resit. Uz nejake veci nakoupene mam a holt budu nakupovat v bazarcich a bude to.

marketas1
17. čer 2011

@lipetra jj, to je na jistotu zase. Já budu mít všechno popůjčované a zase si budu muset značit,co od koho mám,abych to dobře pak vrátila....

lipetra
17. čer 2011

@marketas1 no to mas pravdu, ja bych si to klidne koupila od nich, ale bud planuji dalsi nebo maji malinke mimca nebo velke deti, tak holt neni jina moznost nez nakoupit, no hlavne kolem me je to vetsinou sama holcicka 🙂

kajka_37
17. čer 2011

čaukyyyyyy 🙂

marketas1
17. čer 2011

@lipetra já mám ten fusak taky ovečka a na tom nějaký červený obrázek,ale neřeším to. Stejně na to dám ještě deku a je to celkem jedno.... 🙂 Mě bolí osmička - se mi už 2 roky tlačí ven a teď už se podruhé během těhu ozývá ☹

marketas1
17. čer 2011

@kajka_37 hoj 🙂

lipetra
17. čer 2011

@kajka_37 ahoooj tak jak jsi vcera stavkovala?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru