Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 mame vybrany na www.mamitati.cz

lipetra
29. čer 2011

@mannadela no to me se prave taky nechce kupovat ten detsky nabytek vtom obchode, jo je pekny, ale 15 tisic, kdyz to ma na chvili, tak proto vahame. My budeme kupovat v Ikee komplet nabytek do podkrovi az budeme zarizovat 🙂

marketas1
29. čer 2011

@kajka_37 A už papá i masíčko mimiško? NO ale jakej?

cell
29. čer 2011

@lipetra : díky za odkaz, už včera jsem si tam našla postýlku, která je hodně podobná té, co jsme vybrali ve špuntíku ... jen víc jak o 2 tisíce levnější 🙂

lipetra
29. čer 2011

@cell faaaaaaaaaaaakt jakou?

kajka_37
29. čer 2011

@marketas1 nooo malinko už papáme, ale žádná sláva a žádný pochutnání...ale snažím se 🙂 předevčírem ke koprovce si mrně dalo hovězí... v pátek k rajské taky 🙂

@cell a kdeeee? 🙂 jo a ahojky 🙂

marketas1
29. čer 2011

@kajka_37 tak super, však časem,Káji 🙂 To půjde
@cell jo, jakou?!

kajka_37
29. čer 2011

@cell peknáááá 🙂
@marketas1 to doufám.. pomalu a jistě 🙂

kajka_37
29. čer 2011

nevíte holky mají všechny postýlky polohovatelné "dno"? abych se k prckovi nemusela ohýbat až úplně dolů?

cell
29. čer 2011

@kajka_37 : máme světlý dřevo ložnici a stejně postýlka bude tak do roka tam

mňam koprovka, to jsi mě naladila 🙂

cell
29. čer 2011

@kajka_37 : většinou jou, tyhle obyč dřevěný mají většinou 2 polohy roštu .... zas dolů je to potom výhodný (asi), když si prcek stoupá, aby z toho nevypadl

kajka_37
29. čer 2011

@cell jj až bude větší tak určitě, aby nevypadl... ale jako prcek... by mi asi brzo upadly záda....

lipetra
29. čer 2011

@cell jeee ta je pekna a jakou skrin k tomu budete kupovat a komodu?

cell
29. čer 2011

@lipetra : skříň nepotřebujeme (máme v ložnici ještě dost místa ve stávající skříni) a koupíme jen přebalovák, který už budu mít v dětské pokoji a ten zatím neřeším, ale nějaký taky světlé dřevo

jo jinak mě rozhodila nabídka měkkých a tvrdších matrací do postýlky, tak jsem sondovala u kamarádek - zkušených matek, tak prý tvrdší 🙂

marketas1
29. čer 2011

@cell ta je hezká

lipetra
29. čer 2011

@cell no my mame pokoj pro maleho, tak musime koupit vse a prave premyslime, aby to zas nebylo jen na prvni rok, ale pak i dal. Libi se nam ten nabytek s potiskem medveda, ale to zas neni pro vetsi dite ☹

cell
29. čer 2011

@lipetra : my právě pokoj zatím neřešíme, mimi bude s náma v ložnici nejmíň rok ... a pak se uvidí 🙂

lipetra
29. čer 2011

@cell My prave musime kvuli pejskovi, pac on je zvykly spat s nami v posteli, tak pritel s nim bude spat vedle v loznici a ja s malym ze zacatku v pokojiku a pak uz tam bude spinkat sam...

lipetra
29. čer 2011

Budete kupovat monitor dechu???

cell
29. čer 2011

@lipetra : my máme taky hafa, ale pes má svojí matraci, mimi bude mít postýlku a všichni dohromady v ložnici 🙂

monitor dechu kupovat nebudu skoro určitě

kajka_37
29. čer 2011

monitor dechu... no já nevím... všude slyším jak to kolikrát "zbytečně " vyřvává a tvoří tím paniku...
kamarádka doporučovala jakýsi philips který je prý úúúžasný... no nevím... ☹

kajka_37
29. čer 2011

pes je zvyklej spát v posteli? no to bych ho hnala...

lipetra
29. čer 2011

@cell @kajka_37 me vcera prave kamoska doporucila at si ho pujcim, ze je nekde pujcovna, kde ti ho pujci na pul roku za 800 Kc, tak uvidime zda to vyuzijeme nebo ne 😉

lipetra
29. čer 2011

@cell no nas pesan ma svuj gauc, ale obcas se jde vyvalit do postele 🙂

lipetra
29. čer 2011

@kajka_37 no sem tam k nam vleze, my mame taky poste 3,2 m 😀

cell
29. čer 2011

já ho kupovat nebudu, myslím, že to zbytečně leká .... a kdyby nedej bože došlo k tomu úumrtí kojence, tak ho stejně nikdo nespasí ... bohužel

kajka_37
29. čer 2011

@cell taky si myslím... v panice toho člověk stejně nic nevymyslí ☹

marketas1
29. čer 2011

@lipetra monitor dechu koupím na 100%, nedávno tady jedněm známým od kamarádů umřelo miminko, proptože se jim udusilo,kdyby měli monitor, tak se to nestane

lipetra
29. čer 2011

@cell @kajka_37 to mate pravdu, nekdo si to chvali a nekdo nato nadava

marketas1
29. čer 2011

@kajka_37 nejde o paniku, ale o to, že třeba ten malý chlapeček se udusil zvratkama, kdyby měli monitor, tak ho chytnou za nožičky a přežil by....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru