Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
8. črc 2011

@kajka_37 no to věřím, ale raděj bych na to moc nespoléhala! 🙂

kajka_37
8. črc 2011

@marketas1 u známých si tipl dobře.... nedělá to týden, dělá to pár let... tak asi ví...ale samo větší váhu dám pak dr na velkém utz 🙂

marketas1
8. črc 2011

@kajka_37 už jen 4 týdny do velkého utz,ne?

rradka
8. črc 2011

@marketas1 já mám taky "jen" 4 tdýny do velkýho UTZ, ale člověk je napnutej 😉 škoda, že se neukázal už na NT plus. I když jsem slyšela, že tam skoro všem říkají holčičku,

marketas1
8. črc 2011

@rradka mě se taky schovával,nic si z toho nedělej, já vím moc dobře,jaké je to čekání.V 17tt se prďolka schovával, ale va velkék ultrazvuku už byl krásně vidět 🙂 Pak doktor říkal " vidím šuldu a pytlíka,je to jasný kluk " 😀

kajka_37
8. črc 2011

@marketas1 UTZ až 15.8. :(

marketas1
8. črc 2011

@kajka_37 to je nějak pozdě,ne? To jsi se tak objednávala sama? Já na velký ultrazvuk byla jinde,zase na genetickém centru jako při prvním screeningu....

kajka_37
8. črc 2011

@marketas1 termín mi dali u Apolináře přímo...

marketas1
8. črc 2011

@kajka_37 ty jo, jsem myslela, že se chodí 21-23tt

ami33
8. črc 2011

@kajka_37 jé ty se máš takovýho kámoše bych taky brala🙂)

rradka
8. črc 2011

@marketas1 tak jestli se mi bude schovávat, tak neodejdu dokuď se neotočí🙂 to mi snad nemůže udělat 🙂 i když minule do něj doktorka rejpala a nedal si říct 🙂

kajka_37
8. črc 2011

@marketas1 no dyk budu 21+5....

ami33
8. črc 2011

tak sem tu měla kámošku s prckem, využil jídelní židličku a bryndáky co mám pro malýho, to už jsme vybavení.

marketas1
8. črc 2011

@rradka jsem to měla to samý, dej si ráno, než tam půjdeš,kafe. mě to radila doktorka,aby se mimi hýbalo a otáčelo 🙂
@ami33 tý jo, teda, ty jsi vážně vybavená! 🙂
@kajka_37 ahá, no tak to jo, já jsem byla taky 21+3 🙂

ami33
8. črc 2011

@marketas1 ještě by to chtělo plíny, minule kámoška zapoměla a já doma ještě nic nemám, no stejně by to bylo vlastně malé,ale teď už bych jí mohla dát aspoň bavlněnou 🙂)

kajka_37
8. črc 2011

@marketas1 tak vidíš, pozdě to nebude 😉

marketas1
8. črc 2011

@ami33 nesmí zapomínat 😀Já teda jídelní židličku budu řešit,až bude prcek krásně sedět 🙂

marketas1
8. črc 2011

@kajka_37 jj, já jenom neumím počítat,víš? 😀

ami33
8. črc 2011

@marketas1 já mám NEONATE multiplo, je multifunkční, dá se dát dolů a skoro do lehu, takže nebudu kupovat to lehátko, říkala švagrová, že bych to měla stejně na chvíli.

marketas1
8. črc 2011

@ami33 no tak to je jasný! A to jsi kupovala novou?

ami33
8. črc 2011

@marketas1 já bych za to 3000Kč nedala, to mám od švagrové po holkách a nechala jsem ušít jen nové polstrování utiratelné z PVC.

ami33
8. črc 2011

Jsem po obědě a měla jsem knedlíky po 2 měsících, jako mňamka.

marketas1
8. črc 2011

@ami33 knedlíky sladké nebo k omáčce? A to jako stojí 3tisíce,jo? To je strašný, jka je to všechno drahý!

ami33
8. črc 2011

@marketas1 hamburská kýta nebo jak se to jmenovala, sladký jídla já si neobjednávám,ale ve středu jsem měla na Radhošti francouzskou palačinku mňam...no je to všěechno drahota, kdybych neměla od švagrové, tak bych si koupila asi nějakou obyč dřevěnou za 1000 Kč.

ami33
8. črc 2011

http://detske-zidlicky.heureka.cz/neonato-multi...

koukám dokonce ty nové typy stojí přes 4000 kič, to jsou zloději

marketas1
8. črc 2011

@ami33 já budu mít pak půjčenou dřevěnou od kamarádky - teda,říkala. Zatím to neřeším. 🙂 Ty vůbec nejíš sladký? A ceny strašný!

kajka_37
8. črc 2011

hádejte co mám dnes já? květááák 😀

marketas1
8. črc 2011

@kajka_37 mńam! A my budeme mít o víkendu koprovku a špenát,už se móc těším!
Holky, jsme teď četla v diskuzi, že se prý předběžná porodní váha určuje podle toho, kolik mimi váží na velkém ultrazvuku + se přidá nula - my měli na velkém ultrazvuku 404gramů. Že nebude mít "Tonda" 4 kila,že ne?!

marketas1
8. črc 2011

@kajka_37 já jsem měla květák v sobotu u maminky 🙂

ami33
8. črc 2011

@marketas1 no sladký jídla na oběd nejím a před týden max tu zmrzlinu, sem měla včera po dlouhý době,ale citron a takový kyselý a když sladký, tak něco málo o víkendu,ale ne moc. Hele ale objeviloa jsem na Lidlu sušenky Zuzanky....jsou nějaké ovesné se sezamovým semínkem a v čokošce, fakt výborný,ale ty beru třeba když jedeme ke tchánovcům, že vím že to nesmím sama, domů jsem naučená už asi 3 roky sladkosti nekupovat, jedině pro návštěvy nebo neteře.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru