Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
21. črc 2011

@ami33 máš harmoniku? 🙂

marketas1
21. črc 2011

@ami33 jo ták. tak je´d autem a muž dojede vlakem za tebou 🙂 Auto je pohodlnější a cesta do Ol je dobrá!

kajka_37
21. črc 2011

@marketas1 no od ns dárky dostanou bůhví kdy 😀 my řekli že letos na vánoce nepřijedem... tak se nejdřív zarazili jak jako co si to dovolujeme... jim nedocvaklo že rodíme 😀DDDDDD

ami33
21. črc 2011

@lipetra no přesně harmoniku 😀DD
@marketas1 no já nevím já jezdím taky u nás a nejdál do Valmezu a v srpnu budu mít zase větší břuch....no ještě uvidím. Někdy i když teď jedu kratší cestu, tak už mi to vadí, jak to břicho mám dlouho skrčené. Jako švagrvoá se švagrem se diví, že ještě jezdím autem...když byla švagrová těhu, tak už do auta nevlezla a nechala se všude vozit,ale já kdybych měla čekat až mě někdo někam odveze, bych se načekala.

ami33
21. črc 2011

@kajka_37 My to uděláme stejně kdo chce ať si za náma dojede...a dárky nevím nevím, leda bych je objednávala v šestinedělí po netu, na nákupy nebudu mít ani čas ani náladu.

lipetra
21. črc 2011

@ami33 ja mam normalne knizku, ale taky jsem videla holcinu ktera mela harmoniku, kdyz jsem se byla registrovat v porodnici 😉

marketas1
21. črc 2011

@ami33 tak uvidíš, mě zatím řízení nevadí....
@kajka_37 my taky letos na vánoce nepřijedem,ale mrzí mě to!

kajka_37
21. črc 2011

@ami33
@marketas1 chtějí nás vidět, tak ať se seberou a přijedou.... já s pupkem nikam jezdit nebudu kor v termínu porodu.. měsíc předem max.... mají auta tak ať se přiřítí....

marketas1
21. črc 2011

@kajka_37 jj, tak to bch taky neriskovala v TP někam jezdit!

ami33
21. črc 2011

@kajka_37 jj, tak, tak...hlavně ať mi sem nelezou na štědrý den 😀DD on totiž můj milovanej manžel je schopnej je pozvat 😀DD

marketas1
21. črc 2011

@ami33 tak to já bych byla i ráda, kdyby mamina přijela na štědrej den, ale neklapne to....

marketas1
21. črc 2011

holky, papa,loučím se,zítra 🙂

kajka_37
21. črc 2011

@ami33 tak můj trvá že na štedrý den sme sami... rodičům patří svátky... 🙂)) ale kdoví, jak si ten mrňous usmyslí že vyleze ven...doufám že mi dopřeje aspoň salát...s rybou vydržím... 🙂

ami33
21. črc 2011

@marketas1 no tak jestli je mamka sama tak to chápu...ale jinak....oni k nám totiž tcháovci jezdívali na štědrý den,ale až po večeři a šli jsme na město a tak, pak to brali každej rok automaticky a ještě si to pojmenovali , že tradice a ještě švagr, švagrová a neteř, takže plnej byt, jsme kolikrát sotva dovečeřeli a zvonek...loni jsem si to naplánovala jinak, jeli jsme do Olomouce na štědrý den a letos a další roky, chci aby jsme byli samy, teda pokud by někdo v rodině zůstal sám, tak je to něco jiného. Letos už nějaký kecy proběhli, manžel jako vždycky, však můžete přijet a já schválně mlčela a tchýně, že jako ne a tak, vždycky za to odsuzovala svoji tchýni, tak doufám, že chápe, že chceme být sami.

marketas1
22. črc 2011

@ami33 tak my jsme na štědrý den taky sami, ale vždycky 1.-2. svátek vánoční jsme jezdili na valachy za mojí maminkou a měli jsme 25. ještě jedeš štědrý den u ní. Hlavně kvůli bráchovi. No nevím, jak to tento rok pobere,on to moc nechápe,no... ☹

marketas1
22. črc 2011

jo a jsem Vás ani nepozdravila,ahoj holky!

U nás od včerejšího rána bez přestávky prší ☹

marketas1
22. črc 2011

holky,kde jste?

lipetra
22. črc 2011

Ahoooj 🙂

marketas1
22. črc 2011

@lipetra no kde jseš,Peťo? Už jsem myslela, že se tady dneska nikdo neukáže!

lipetra
22. črc 2011

@marketas1 Od rana na internetu koukam na kocarky, vcera jsem byla u kamosky a koukala jsem na tu korbicku marea a autosedacku a normalne ona je fakt hnusnaaaa. Tak mi to otravilo zbytek dne. Tak budeme kupovat vse nove, ale kazde zvlast. Asi autosedačku a korbičku budeme mít černou, kolekce 2010 a sportak hnedo stribrny nebo cely komplet hnedo stribrny.

marketas1
22. črc 2011

@lipetra 😀 holka, nemáš to jednoduchý! A proč teda nejdeš do té béžové? Já zase hledám na netu,jka je to s procházkama v mrazu ...

lipetra
22. črc 2011

@marketas1 no protoze by jsme to museli kupovat komplet a to vyjde na 21 tisic a takhle jen na 15 tisic🙂To je celkem dobra uspora a hlavne furt premyslime, ze tu autosedačku koupíme stejně starou, je to na chvíli...nemám to vůbec jednoduchý, to mi povídej, ale já si to vždy dělám složitější sama, páč mi děsně dlouho trvá než se pro něco rozhodnu, no ještě měsíc máme čas🙂ale mamka si klepe už na čelo 😀

marketas1
22. črc 2011

@lipetra jsem našla docela dobrý článek

http://www.prozeny.cz/magazin/deti-a-rodina/koj...

tak to jo, tak snad vybereš dobře,držím pěsti! Já jsem stejná jako ty. jak dlouho já už řeším postýlku a pořád si nejsem jistá...A to je "blbá" postýlka jenom....

lipetra
22. črc 2011

@marketas1 Nám už postýlka přišla včera a pro skříň jedeme příští pátek do Ikei.
Já vybírám vše hrozně dlouho, třeba už se pro něco rozhodnu a pak zjistím, že to není přesně ono co chci a tak začnu hledat znovu. Hrozný povahový rys. No autosedačku koupíme asi fakt bazarovou i se základnou a korbičku prodávají za 2499 Kč a sporťák loňskou kolekce za 10900 Kč🙂No neber to.

marketas1
22. črc 2011

fakt? A kde mají ty sporťáky loňskou kolekci?

marketas1
22. črc 2011

@lipetra já se z toho pálení žáhy zblázním ☹ Pomóc! 😢

lipetra
22. črc 2011

@marketas1 No maji tam jen jeden ten hnedostribrny🙂A ten uz jsem koupila jaaa🙂Obcas to jsou super akce.
Kup si ten Helicid, to ti fakt pomuze, uvidis sama 🙂

marketas1
22. črc 2011

@lipetra a ten helicid není jako prevence? No, já čekám, že jdu za týden k doktorovi, tak že si ten helicid nechám napsat právě...

lipetra
22. črc 2011

@marketas1 presne tak a i to primo leci to paleni zahy

marketas1
22. črc 2011

@lipetra a bereš to jako denně nebo jak?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru