Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Víš co pár kamarádek má Xlander a je moc spokojená, prostě myslím, že je to o takovém tom prvním dojmu a hlavně důležité si ho zkusit někde v obchodě

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra asi jo 🙂 Já právě neznám nikoho, kdo x-landera má, tak jsem vybrala podle obrázku zatím!

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Tak se bez podivat nekam do obchodu s kocarky a oni ti ho tam predvedou a ukazou co umi atd. a muzes si ho i vyzkouset a pak se muzes rozhodnout, ale mozna lepsi je to pak koupit na internetu, pac je to tu o dost levnejsi. 🙂

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra já už jsme se kouknout byla, ale předváděčka ještě neproběhla 🙂 Na netu asi kupovat nebudu, kvůli reklamaci, ale taky 100% ještě nevím, možná jo 🙂 A nemá ten x-lander malou korbičku? Když máš kamarádky, neztěžovaly si na to tzřeba? Mě to takhle nepřipadá, že by byla malá, ale když tam narvu dítě s fusakem, aby mu tam nebylo těsno....

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Kamaradky co maji xlander tak si fakt nestezovaly na nic, naopak si to chvalily ten kocarek. Me se taky u toho Leviroo zdala ta korbicka nizko a pak jsem zjistila, ze je to normalni 🙂

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra já jsem teď našla na netu diskuze a ohlasy vesměs taky pozitivní, tak snad to bude o.k. 🙂 Mě se totiž strašně líbí 😀

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Ma vyborny recenze!!!Takze urcite si ho kup pokud se ti libi. Kamaradky si ho vazne moc chvali. 🙂

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra děkuju, zase jsem začala teď hledat a jsem bezradná,chjo. Jsem našla ještě tenhle
http://www.babypark.cz/kocarek-maxi-cosi-mura-3...

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Tak tenhle kocarek neznam a ani nikdo kolem me ho nema, ten Xlander je hezci 😀

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra 😀 že jo 😀 Ten si bude kupovat kamarádka, ochytala si ho u své kamarádky a prej je super hlavně do terénu 🙂

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Tak ten se mi vubec nelibi. Ono fakt zalezi na kazdem co se mu libi, nejlepsi je ozkouset a koupit podle sebe, protoze opravdu kazdemu vyhovuje neco jineho 🙂

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra mě se taky líbí víc x-lander. Já už to kašlu, nebudu nic vybírat. Zkusím x-lander a když bude dobrej, tak už to řešit nebudu, bych se zbláznila 🙂

mimys
11. kvě 2011

teeda holky, pul dne jsem tu nebyla.. nešel mi koník.... a dvě stránky jste stačily popsat !! 🙂
Tak už naši volali, že obří balík s kočárem dorazil !! nemůůůžu se dočkat, až ho rozbalím !!!

ada80
11. kvě 2011

marketas1.díky dnes je to přesně týden co jsem byla na odběru tak ještě 14 dní a budou výsledky.už aby to bylo

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 No prave. Ja na tohle nemam nervy, litat po obchodech a zkouset kocarky, kamaradka s manzelem pul roku zkouseli ruzne kocarky v obchodech a nakonec se prave rozhodli pro ten Leviroo Mamba, tak mi usetrili praci zlaticka 🙂

mimys
11. kvě 2011

@mannadela Ahoj., chtěla jsem se zeptat... když jsme na tom na den stejně... Cítíš pohyby pravidelně?
Já třeba půl dne vůbec nic, až se začínám bát, jestli se něco nestalo. tak do něj všelijak šťrouchám do chudinky a nic ...
A pak třeba až za několik hodin začne dělat tělocvik. Hlavně večer. Máš to taky tak ?

mimys
11. kvě 2011

@ada80 No já jsem po odběru dneska přesně 14 dnů ... na těch papírech jsem měla volat na výsledky za 14 dní. Ted jsem tam teda volala a ještě je nemaji :-/ že to je moc brzo.. že tak ještě týden... tak nevim, proč mi píšou že mám volat za 14 dní..... chjo.. to jsou nervy pořád....

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra tak to fakt záviím, já ty obchody oběhat budu muset, ale vím na co se zaměřím😀
@ada80 jejda, ještě 14 dní? To je hrozný, oni si vůbec neuvědomujou, v k´jakém je ta mamina stresu....

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Tak mě taky čeká obíhání po obchodech, ale třeba nábytek do pokojíku, tak ten máme taky vybraný na internetu, další inspirace u kamarádů 🙂
A co by jsi radši, holku nebo kluka a jméno máte?

mimys
11. kvě 2011

@marketas1 No ono to prý urychlit nejde... oni z te vody kultivujou ty buňky toho miminka a čekaji, až se to nějak namnoží, aby to mohli zkoumat...tak proto taková doba....

ada80
11. kvě 2011

mimys:ono je asi fakt lepší čekat ty tři týdny i když je to hrouzně dlouhá doba,ale stojí za to si počkat.
marketas1:14 dní už vydržím nic jiného mi stejně nezbývá
zítra jdu do tý rizikovky to se mi teda moc nechce

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra teď mi zase psala holčina, že x-lander na houby... ☹ Chjo.... My jsme nábytek vybrali v ikea 🙂 zatím jen na netu, tak se uvidí. Stejně je to na chvilku, dítkoho zničí....

@mimys aha ☹ chjo, by to měli nějak urychlit

marketas1
11. kvě 2011

@ada80 vydrž a pak pisni!

ada80
11. kvě 2011

marketas1:vydržím a pak se pochlubím 😉

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 to je názor od názoru, pokud se ti líbí a až si ho vyzkoušíš osobně někde na prodejně, tak uvidíš sama 🙂 Ja prave u kamaradky se inspirovala a tak si ho objedname taky na internetu. Ale ostatni uz me ceka behani po obchodech, coz se mnou pritel asi neabsolvuje 😀

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra jo a já raděj holčičku, muž chlapečka, tak uvidíme. Za 3 týdny jdu na kontrolu, tak snad se prcek ukáže 🙂 A jména zatím nemáme. Já chci Nellu nebo Ellu, muž ne. A kluka chci Lukáše a to se mu taky nelíbí...

mimys
11. kvě 2011

@ada80 Moc ti držím palce, aby to bylo v pořádku. Kolikátýho září máš termín ?

marketas1
11. kvě 2011

@ada80 držím pěsti a pevné nervy!

@lipetra já uvidím, možná taky půjde přes net. A Vy by jste raděj kluka nebo holku?

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Tak u nas to vypada na chlapecka na 90% dle ultrazvuku 🙂 Me je to celkem jedno zda to bude chlapecek nebo holcicka a pritel rika to same hlavne, kdyz to bude zdrave, ale kazdy chlap chce v hlouby duše chlapečka 😉 My budeme mit bud Vanessku nebo Jirika 😎

ada80
11. kvě 2011

mimys:termín dle utz mám 23.září
jinak holky díky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru