Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
13. kvě 2011

@marketas1 Nektery tehulky chodi pekne oblikany celou dobu a me prijde, ze nic v obchodech pekneho neni, tak mi rekni kde to berou?

marketas1
13. kvě 2011

@lipetra to netuším, jsem dneska viděla taky takovou hezkou těhulu.....

lipetra
13. kvě 2011

@marketas1 Ja taky nedavno, vysoka, stihla, krome briska by clovek nerekl, ze je tehotna a jak byla oblecena, tak to jsem se za ni fakt musela otocit, no z fleku by mohla na molo 🙂

kajka_37
13. kvě 2011

@lipetra vloni byla těhotná kolegyně, bývalá modelka... na té nebylo poznat hooodně dlouho že je těhu 🙂 ta pak břibírala jen v břiše a i tak bylo majinkatýýýýý, všichni sme čučeli

marketas1
13. kvě 2011

Holky, já se loučím, přeju nádherný víkend, moc toho nenakecejte, ať Vás v pondělí dočtu a pořádně fandětééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@lipetra @kajka_37 nespravedlivý,co?! chjo!

kajka_37
13. kvě 2011

@marketas1 krásný vík;)

lipetra
13. kvě 2011

@kajka_37 Ja mam takovou kamaradku, co pribrala fakt jak v brise a nikde jinde ani gram tuku, kdyz ji vidis ze zadu, tak by jsi nepoznala, ze je tehule 🙂 To ma nekdo stesti no 😉

lipetra
13. kvě 2011

@marketas1 Taky krasny vikendik a hodne slunicka 🙂 V pondeli navi. 😉

marketas1
13. kvě 2011

@lipetra @kajka_37 páááááááááááááááááááááááááááááááá

@lipetra a v neděli pořádně fandi 🙂 Dneska postoupíme totiž do finále 😵 😉

lipetra
13. kvě 2011

@marketas1 ja za chvili taky padim, jen poslu jednu objednavku, at stihnu hokej, nasiii do tohooo 😀

lipetra
13. kvě 2011

@kajka_37 Tak hezounky vikendik, taky letim 🙂

kajka_37
13. kvě 2011

@lipetra závist... já až v 5 (pokud se mi nepovede utéct dřív) 🙂 krásný víííík 🙂

lipetra
16. kvě 2011

🙂 Dobré ránko všem 🙂

marketas1
16. kvě 2011

Ahojky holky 🙂

@lipetra jsme v pátek dopadli, co? ☹ Ale včera byli boží! 😵

lipetra
16. kvě 2011

@marketas1 Ahojky, v patek to byla hruza, ale vcera super pokoukanicko 🙂 Hlavne, ze jsme Rusko porazili a oni domu jeli s bramborovou 😀

marketas1
16. kvě 2011

@lipetra jj, přesně tak. Stejně je to nespravedlivý, 8 zápasů z 9 vyhrajeme a nemůžeme do finále. Naši jsou borci a je jedno, jestli máme zlato, hráli úžasně!!!!!!!!!!!

lipetra
16. kvě 2011

@marketas1 To máš recht!!!To jsou ta blbá pravidla, dřív by hráli o finále, ale prostě pravidla se pořád mění a spíš k horšímu než k lepšímu, prostě je to nespravedlivé. Ale i tak super výkon a bronzová medaile doma 😉

ami33
16. kvě 2011

Hojte holky, jo kluci naši byli úžasní.

marketas1
16. kvě 2011

@lipetra @ami33 kluci jsou prostě božíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
😵
@ami33 byla jsi koukat na X-lander? Já jo. Dokonce jsme s mužem odchytli jeden pár, co ho měl a ptali se na spokojenost. A včera jsem kočárkovala s PegPerégo a úžasný...Kdyby nebyl tak drahej....

ami33
16. kvě 2011

@marketas1 nakonec jsem nikam nejela, manžela chytnula uklízecí mánie, asi se chystá hnízdit hehe.
A tak furt vede x-lander?

lipetra
16. kvě 2011

@marketas1 To je krasny kocarek ten Per Perego, ale jak rikas az na tu cenu. To je tezke rozhodovani co? Ja ted cekam az kamaradka vyzkousi ten svuj kocarek a pokud nebude rikat nejakou kritiku, tak ho v srpnu objedname 🙂

ami33
16. kvě 2011

@marketas1 A dívala jsi se na to polohování zádiček?

ami33
16. kvě 2011

Koukám ale teď na nějakou korbičku peg perego z roku 2010 a je ještě menší než u x-landerua ještě to je trojkolka.

lipetra
16. kvě 2011

@ami33 @marketas1 moje zkusenost s trojkolkami je nic moc, neni nad ctyri kola 🙂

ami33
16. kvě 2011

@lipetra no právě proto trojkolku nechci, protože mi to říká každej

lipetra
16. kvě 2011

@ami33 Moje sestrenka mela trojkolku a ja jsem s ni vzdy pri kocarkovani zapasila 😒 A to nebyla zadna levna trojkolka. Ja chci proste ctyri nafukovaci kola a aretaci, se kterymi se nebudu bat jezdit po meste ani mimo mesto 🙂

mimys
16. kvě 2011

Ahoj holky, tak jsem zase po vikedu tady... vy jste toho teda napsaly!!! spisovatelky...
Na těhu oblečky se mrkněte na aukro.. jsou tam firmy, co prodavaji normalne nove sukně a kalhoty, teda spíš elegantniho střihu, ale pěkný. Ženská v tom nevypadá jako velryba nebo hipík 🙂
...
Včera jsem konečně viděla ten svůj kočárek aje fakt pěknej! měla jsem strach ale dopadlo to dobře, infarkt jsem neprodělala 🙂 Má to všecko co to má mít jezdí parádně a ta barva, jak jsem měla strach, nevypadá vůbec špatně.
Perfektně se skládá a je takovej festovní a pri tom lehoučkej, přesně jak psali.

ami33
16. kvě 2011

to tedy mluvíš o x-landeru 😀

marketas1
16. kvě 2011

@ami33 @lipetra ono se to asi zdá, ale korbička u Peréga je trochu větší, hlubší a hlavně u X-landeru je do vajíčka, kdežto perégo je ovál a Perégo jako 3 kolka je strašně stabilní. Je to prostě jeden z nejlepších kočárů, ale odpovídá mu i ta cena, bohužel ☹ aMI33- POLOHOVÁNÍ jsem nezkoušela,ale ono je to celkem jedno, když to nepůjde úplně dolů. Mimi stejně ve sporťáku na stálo spávat nebude, je to jen kdyby áhodou usnulo, tak na tu chvilku to neva. Dívala jsem se na maminy, jaké mají sporťáky a skopený úplně to neměl ani jeden....

kajka_37
16. kvě 2011

Dobré ránko 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru